Ord. praktického lékaře stomatologa
Tyršova 543/4, Duchcov

Pan doktor Vaneš je skutečný odborník a díky jemu mám i po padesátce všechny zuby.Díky jeho zlatým ručičkám,prostě kdo umí,ten umí.K jinému zubnímu lékaři bych nešla.

K tomuto zubaři chodím už od malinka, nyní mi je 17let. Zuby máme mít správně na celý život, ale mé vypadají katastrofálně! Pan Vaneš jeden zub léčí 2 měsíce, avšak neúspěšně. Jeho plomby vypadávají poměrně rychle, špatný přístup k pacientům, neptá se pacienta co ho bolí apod.- rovnou začne vrtat zub, který ho napadne... Jsem s tímto zubařem velice nespokojená! Jediný "+" je, že neplatím... ale raději budu platit, než v 17.letech být bezzubá! NEDOPORUČUJI!

Chodila jsem dříve k jeho manželce, zlatá zubařka. Po úmrtí jsme nastoupily k doktorovi Vanešovi. Vždy jsem měla dobrý chrup , návštěva zubařů pro mě byla jen preventivní rutina. Od té doby co mě bolí zub (údajně plomba) a pan Vaneš se mi začal "hrabat do pusy" začla jsem mít problémy. Po odchodu s Ordnace mi mimochodem vypadla plomba a behem 2 měsíců mi při kousnutí do pečiva prasknul celý ten zaplombovany zub. Pokud můžete vyhněte se Panu Vaneši velkým obloukem.

Zubař, který v dnešní době nepoužívá rukavičky a roušku, nepatří do zubní ordinace. Už jako lékař by měl vědět, že jeho ruce ze zahrádky nepatří do úst pacienta... Ne jednou se mi stalo, že při odchodu z ordinace mi "nově" udělaná plomba vypadla hned při opuštění JEHO ordinace. I přes mou velkou trpělivost jsem byl nucen přejít k jinému zubaři! Díky novému zubnímu lékaři mám dnes chrup jako HOOLYVOODSKÁ hvězda, ne falešný, ale svůj. Nemusím se obávat žádné nákazy.

Jeho BÝVALÝ pacient

Ten, kdo měl tu smůlu a dostal se k jinému lékaři už dnes ví, že MUDr.Vaneš je odborník na svém místě a myslím si, že jaký to je zubní lékař, je i člověk. A musím pochválit i jeho energickou sestřičku s krásným ůsměvem, která pro mě udělala víc, než si uvědomuje.

Zlaté ruce, ale jinak jistá cesta k brzké zubní protéze. Záněty zubního kanálku nezná nebo ignoruje, s pacienty prakticky nemluví, zubní kaz vidí až když upadne půl zubu...

Drsnej chlápek, ale skvělej odborník. Zuby mám jak žralok.