Vrchlického 57, Jihlava

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace

Čekání dvě a půl hodiny na potvrzení do práce. Arogantní doktor, který celé mé "vyšetření" (kvůli kterému mi jedno razítko nemohl dát hned) protelefonoval s jiným pacientem, nepříjemná sestra, ordinace připomíná spíše skladiště. Navštívila jsem ho jednou a víckrát už tam nevkročím.

I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se
postaral až do konce o moji mamku. Ivana

Vážně nedoporučuji všem, kteří si chtějí uchovat aspoň zbytky nervů a zdravého rozumu! Ordinace stísněná, špinavá a zabordelovaná. Doktor stejně jako sestra neochotný, arogantní a bez jakéhokoliv profesionálním přístupu.

já jsem zatím po 3 letech spokojen. mladý výborný doktor věnující se problému pacienta. nedovolí si něco přehlédnout nebo záměrně odbít... za mne určitě palec nahoru

Vřele doporučuji pan doktor je mocm ilý a všímavy profesionalní přístup k pacientum ..
Delší čekani v čekarně ale to je šumáááák jen tak daaal

S panem doktorem Svobodou jsem nad míru spokojena... musím rict ze mi vzdycky pomohl a nikdy neuskodil... tedy zatim... proto nemám důvod ho nedoporucovat.

Sestra velká katastrofa!!!arogantní, namyšlená, nepříjemná..... Takové ....by vůbec neměli tuto práci vykonávat, už jen pohled na ni, je vždy odpuzující a zkazí Vám náladu na celý den. Slušné chování ji nic neříká. Ale ta rychlá změna pokud se jedná o známé!!!!"Miluša Papuša". V ordinaci šílený bordel, stísněné podmínky, spíš si tam člověk připadá jak po výbuchu v papírnictví. Pan MUDr. Svoboda ( nevím o co šlo v případě pana Petra-hodnocení ze dne 14.5.2009 a to "Výborný odborník"), ale pro mě neudělal nic, co bylo požadováno, tomu vůbec nerozumněl. A tuto skutečnost mi potvrdilo více lékařů v jeho okolí a na jejich doporučení jsem změnil lékaře(odešel jsem), abych konečně mohl mít profesionální péči a přístup a nemusel chodit někam zbytečně a kazit si náladu. Pokud nejste jejich známí, nedoporučuji. Recepty a razítka Vám dá každý praktický lékař.

Jsem u pana doktora spokojená. Čekání je sice někdy zdlouhavé, ale pacientům se opravdu věnuje, což mi připadá podstatnější, než aby mu to "odsejpalo".
Hájková

Perfektní lékař.

Pana doktora se musím zastat.Je pravda že dost často odběhne z ordinace ,ale jen proto aby ošetřil někoho kdo k němu nemůže dojít,třeba pro velké bolesti.Opravdu nedodržuje ordinační dobu protože pracuje mnoho hodin i po ní .Pan doktor je skvělý lékař a mohu ho jen doporučit.