Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Čekání dvě a půl hodiny na potvrzení do práce. Arogantní doktor, který celé mé "vyšetření" (kvůli kterému mi jedno razítko nemohl dát hned) protelefonoval s jiným pacientem, nepříjemná sestra, ordinace připomíná spíše skladiště. Navštívila jsem ho jednou a víckrát už tam nevkročím.


Ověřeny pacient

I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se
postaral až do konce o moji mamku. Ivana


K
Ověřeny pacient

Vážně nedoporučuji všem, kteří si chtějí uchovat aspoň zbytky nervů a zdravého rozumu! Ordinace stísněná, špinavá a zabordelovaná. Doktor stejně jako sestra neochotný, arogantní a bez jakéhokoliv profesionálním přístupu.


P
Ověřeny pacient

já jsem zatím po 3 letech spokojen. mladý výborný doktor věnující se problému pacienta. nedovolí si něco přehlédnout nebo záměrně odbít... za mne určitě palec nahoru


V
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji pan doktor je mocm ilý a všímavy profesionalní přístup k pacientum ..
Delší čekani v čekarně ale to je šumáááák jen tak daaal


1
Ověřeny pacient

S panem doktorem Svobodou jsem nad míru spokojena... musím rict ze mi vzdycky pomohl a nikdy neuskodil... tedy zatim... proto nemám důvod ho nedoporucovat.


B
Ověřeny pacient

Sestra velká katastrofa!!!arogantní, namyšlená, nepříjemná..... Takové ....by vůbec neměli tuto práci vykonávat, už jen pohled na ni, je vždy odpuzující a zkazí Vám náladu na celý den. Slušné chování ji nic neříká. Ale ta rychlá změna pokud se jedná o známé!!!!"Miluša Papuša". V ordinaci šílený bordel, stísněné podmínky, spíš si tam člověk připadá jak po výbuchu v papírnictví. Pan MUDr. Svoboda ( nevím o co šlo v případě pana Petra-hodnocení ze dne 14.5.2009 a to "Výborný odborník"), ale pro mě neudělal nic, co bylo požadováno, tomu vůbec nerozumněl. A tuto skutečnost mi potvrdilo více lékařů v jeho okolí a na jejich doporučení jsem změnil lékaře(odešel jsem), abych konečně mohl mít profesionální péči a přístup a nemusel chodit někam zbytečně a kazit si náladu. Pokud nejste jejich známí, nedoporučuji. Recepty a razítka Vám dá každý praktický lékař.


Jsem u pana doktora spokojená. Čekání je sice někdy zdlouhavé, ale pacientům se opravdu věnuje, což mi připadá podstatnější, než aby mu to "odsejpalo".
Hájková


K

Perfektní lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D
Ověřeny pacient

Pana doktora se musím zastat.Je pravda že dost často odběhne z ordinace ,ale jen proto aby ošetřil někoho kdo k němu nemůže dojít,třeba pro velké bolesti.Opravdu nedodržuje ordinační dobu protože pracuje mnoho hodin i po ní .Pan doktor je skvělý lékař a mohu ho jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti