Vrchlického 57, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dobrý den, přístup doktora je hrozný, arogantní, namyšlený a nedělá něco co má jako povinnost udělat. Já jsem na vyšetření u něj nebyl ale matka si na něj stěžuje už delší dobu že je jeho přístup neprofesionální. Dnes ji vyšel antigenní test pozitivní a chtěla aby ji napsal Ežadanku a řekl jí "že Ežadanku jí nenapíše protože není naočkována a že je blbá" takže přístup doktora je hrozný a doporučuji jestli máte na výběr z jiných doktorů doporučuji sem ani nechodit. Děkuji s pozdravem Lukáš M.

Umístění: Ordinace

Čekání dvě a půl hodiny na potvrzení do práce. Arogantní doktor, který celé mé "vyšetření" (kvůli kterému mi jedno razítko nemohl dát hned) protelefonoval s jiným pacientem, nepříjemná sestra, ordinace připomíná spíše skladiště. Navštívila jsem ho jednou a víckrát už tam nevkročím.

I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se
postaral až do konce o moji mamku. Ivana

Vážně nedoporučuji všem, kteří si chtějí uchovat aspoň zbytky nervů a zdravého rozumu! Ordinace stísněná, špinavá a zabordelovaná. Doktor stejně jako sestra neochotný, arogantní a bez jakéhokoliv profesionálním přístupu.

já jsem zatím po 3 letech spokojen. mladý výborný doktor věnující se problému pacienta. nedovolí si něco přehlédnout nebo záměrně odbít... za mne určitě palec nahoru

Vřele doporučuji pan doktor je mocm ilý a všímavy profesionalní přístup k pacientum ..
Delší čekani v čekarně ale to je šumáááák jen tak daaal

S panem doktorem Svobodou jsem nad míru spokojena... musím rict ze mi vzdycky pomohl a nikdy neuskodil... tedy zatim... proto nemám důvod ho nedoporucovat.

Sestra velká katastrofa!!!arogantní, namyšlená, nepříjemná..... Takové ....by vůbec neměli tuto práci vykonávat, už jen pohled na ni, je vždy odpuzující a zkazí Vám náladu na celý den. Slušné chování ji nic neříká. Ale ta rychlá změna pokud se jedná o známé!!!!"Miluša Papuša". V ordinaci šílený bordel, stísněné podmínky, spíš si tam člověk připadá jak po výbuchu v papírnictví. Pan MUDr. Svoboda ( nevím o co šlo v případě pana Petra-hodnocení ze dne 14.5.2009 a to "Výborný odborník"), ale pro mě neudělal nic, co bylo požadováno, tomu vůbec nerozumněl. A tuto skutečnost mi potvrdilo více lékařů v jeho okolí a na jejich doporučení jsem změnil lékaře(odešel jsem), abych konečně mohl mít profesionální péči a přístup a nemusel chodit někam zbytečně a kazit si náladu. Pokud nejste jejich známí, nedoporučuji. Recepty a razítka Vám dá každý praktický lékař.

Jsem u pana doktora spokojená. Čekání je sice někdy zdlouhavé, ale pacientům se opravdu věnuje, což mi připadá podstatnější, než aby mu to "odsejpalo".
Hájková

Perfektní lékař.