Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Vrchlického 57, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, přístup doktora je hrozný, arogantní, namyšlený a nedělá něco co má jako povinnost udělat. Já jsem na vyšetření u něj nebyl ale matka si na něj stěžuje už delší dobu že je jeho přístup neprofesionální. Dnes ji vyšel antigenní test pozitivní a chtěla aby ji napsal Ežadanku a řekl jí "že Ežadanku jí nenapíše protože není naočkována a že je blbá" takže přístup doktora je hrozný a doporučuji jestli máte na výběr z jiných doktorů doporučuji sem ani nechodit. Děkuji s pozdravem Lukáš M.

H
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Čekání dvě a půl hodiny na potvrzení do práce. Arogantní doktor, který celé mé "vyšetření" (kvůli kterému mi jedno razítko nemohl dát hned) protelefonoval s jiným pacientem, nepříjemná sestra, ordinace připomíná spíše skladiště. Navštívila jsem ho jednou a víckrát už tam nevkročím.

Ověřený profil

I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se
postaral až do konce o moji mamku. Ivana


K
Ověřený profil

Vážně nedoporučuji všem, kteří si chtějí uchovat aspoň zbytky nervů a zdravého rozumu! Ordinace stísněná, špinavá a zabordelovaná. Doktor stejně jako sestra neochotný, arogantní a bez jakéhokoliv profesionálním přístupu.


P
Ověřený profil

já jsem zatím po 3 letech spokojen. mladý výborný doktor věnující se problému pacienta. nedovolí si něco přehlédnout nebo záměrně odbít... za mne určitě palec nahoru


V
Ověřený profil

Vřele doporučuji pan doktor je mocm ilý a všímavy profesionalní přístup k pacientum ..
Delší čekani v čekarně ale to je šumáááák jen tak daaal


1
Ověřený profil

S panem doktorem Svobodou jsem nad míru spokojena... musím rict ze mi vzdycky pomohl a nikdy neuskodil... tedy zatim... proto nemám důvod ho nedoporucovat.


B
Ověřený profil

Sestra velká katastrofa!!!arogantní, namyšlená, nepříjemná..... Takové ....by vůbec neměli tuto práci vykonávat, už jen pohled na ni, je vždy odpuzující a zkazí Vám náladu na celý den. Slušné chování ji nic neříká. Ale ta rychlá změna pokud se jedná o známé!!!!"Miluša Papuša". V ordinaci šílený bordel, stísněné podmínky, spíš si tam člověk připadá jak po výbuchu v papírnictví. Pan MUDr. Svoboda ( nevím o co šlo v případě pana Petra-hodnocení ze dne 14.5.2009 a to "Výborný odborník"), ale pro mě neudělal nic, co bylo požadováno, tomu vůbec nerozumněl. A tuto skutečnost mi potvrdilo více lékařů v jeho okolí a na jejich doporučení jsem změnil lékaře(odešel jsem), abych konečně mohl mít profesionální péči a přístup a nemusel chodit někam zbytečně a kazit si náladu. Pokud nejste jejich známí, nedoporučuji. Recepty a razítka Vám dá každý praktický lékař.


Jsem u pana doktora spokojená. Čekání je sice někdy zdlouhavé, ale pacientům se opravdu věnuje, což mi připadá podstatnější, než aby mu to "odsejpalo".
Hájková


K

Perfektní lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu