Adresy (2)

Bohumínská městská nemocnice, a.s., Oddělení gynekologie a miniinvazivní chirurgie
Slezská 207, Bohumín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
JS-Gynam s.r.o.
Studentská 14/1155, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: JS-Gynam s.r.o. Jiný

K panu doktorů chodit od 17 let, ve 28 z důvodu přestěhování jsem šla k jinému, ale opět jsem se k panu Slonovi vrátila , za tu cestu mi to stojí. Sympatický doktor, který si na vás vždy najde čas.

K
Ověřený profil

byla jsem u pana doktora od svych 16 ci 17 vsechno ok dobry sestra totez ale vadi mi ze se nedival primo do oci!! ale jinak supr doktor

.
Ověřený profil

Bohužel nemůžu tohoto doktora doporučit. Ačkoliv se vždy ke mně choval slušně, zanedbal svou lékařskou péči, když mě neposlal na vyšetření s problémem s kterým jsem sama přišla. Místo toho mě jen v rychlosti prohlédl a řekl, že to nic není. O rok později jsem kvůli tomu musela jít na rozsáhlejší operaci. Kdyby mě pořádně vyšetřil už tehdy, nemuselo se to operativně vůbec řešit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D

Já jsem nad míru spokojená, jsem ráda, že můj gynekolog je právě on, protože jsem během těhotenství měla dost velké komplikace a pořád jsem mu nesla nějaké výsledky jaterních testů a když jsem měla asi měsíc a půl do termínu, tak jsem tam byla odnést poslední výsledky. Měl mít zrovna obědovou pauzu, ale on tam koukal do chytrých knížek a ihned mě odeslal na hospitalizaci do nemocnice, díky němu se mi narodil krásný a zdravý chlapeček a teď má již 9 měsíců, děkuji

Ověřený profil

k panu doktorovi jsem přešla od doktorky Alešové ,právě u mě probíhal zánět,který dr.Alešová nijak neřešila,prý si to mám vyřídit doma s manželem,ale u pana doktora jsem byla odléčena a chodím k němu nadále,jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit,má lidský přístup,nebolestivé vyšetření a milou sestřičku.

Příjemný lékař, odborník ve svém oboru.

Pan doktor je opravdu velice příjemný, velice vkusné jednání (když jsem vstoupila do ordinace, stoupnul si a podal mi ruku, stejně tak, když jsem odcházela), při vyšetření jemný, poctivý....No, nechodím tam dlouho, ale zdá se mi perfektní. Už nějaku dobu nám nejde otěhotnět a hned se pustil do řešení tohoto problému, tak jsem zvědavá, jestli nám pomůže. Chodí k němu i kamarádka, má 4 děti a je velice spokojená. Vždy jí dobře poradil ve všem.

Ověřený profil

Velmi ochotný Pan doktor, vždy mi odpoví na každý dotaz, poradí a je pečlivý.

S lepším lékařem jsem se ještě nikdy neetkala

PAN DOKTOR NEMÁ CHYBU,ALE SESTRA VYBIRÁ POPLATKY ZA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY A ZA ZRCADLA,I KDYŽ JE PAN DOKTOR U VYŠETŘENÍ NEPOUŽIL

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti