Jan Rohel, zubař Ostrava

Zubař

Hlavní třída 1196/27, Ostrava

Hotovost, Kreditní karta

ordinační doba: Po,Út,Čt, Pá 8-18:00 Středy prosím nevolejte!!! Přibírám nové pacienty termíny na objednání konec roku 2018 !!!! praktický zubní l...

• Praktický zubní lékař, se zkušenostmi v parodontologii
  • Parodontologické chirurgii, stomatochirurgii
  • Implantologii

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je vynikající odborník, precizní, pečlivý. Moc toho nenamluví, ale ví, co dělá!!! Moc děkuji.

Umístění: Ordinace Bolest zubu

Pane doktore, ještě te jednou mockrát děkuji. Máte zlaté ručičky a ve svém oboru jste PROFESIONÁL!!! Zbavil jste mě strachu ze zubařů, který jsem měla celý život. Dnes po vytrhnutí osmičky jsem odcházela s úsměvem na tváři. Ivana Leckelová

Umístění: Ordinace

Pan doktor je velice pečlivý a spolehlivý . Prostředí je moderní a přijemné . Sestřičky milé a jako bonus je pan doktor ,,lidský a vtipný ". Jsem ráda a vděčná, že mne přijal jako svou pacientku a zuby mi dal dokupy .
s pozdravem Barbora Benešová

Umístění: Ordinace

Velice charismatický odborník, který má svou práci rád! Po minulých zkušenostech jinde, jsem se poprvé nebála zubní ordinace...

Umístění: Ordinace ošetření zubního kazu

U p.doktora jsem byla pred nekolika lety asi 2x,ale byla jsem na mateřské a financne jsem nebyla schopna pokryt zakroky... Nicmene pristup byl geniální,nikdy jsem se s takovym člověkem jakožto zubním lékařem nesetkala... Moc rada na p. Doktora vzpominam a mrzi me,ze uz nepřijma pacienty,ptz bych hned k nemu přešla... U nej to bylo poprve,co jsem se nebala jit k zubaři... Precizni,sympatický a velmi pečlivý.... !!!!!!!!!

Umístění: Ordinace

Tak k panu doktorovi chodim já ,manžel,děti, doporučila jsem pana doktora švagrové,kamarádce,bráchovi takže si myslím že toto mluví samo za sebe.
Sestry jsou super ,pan doktor milý a není to člověk co by vám mazal med kolem pusy a práci odflakl ale vše vysvětlí a pomůže .Díky pane doktore za takový přístup hezký rok r.nowotny

MUDr. Jan Rohel

Dekuji za názor a potěšil mě... kdo by chválu nerad poslouchal že....

Umístění: Ordinace extrakce zubu

Profík s vytříbeným smyslem pro humor kterého práce baví a je to znát. Nejenže jsem se zde oproti jiným ordinacím setkal s neuvěřitelnou vstřícností a ochotou když mě rok zpět bolel zkažený zub a nikde mě nechtěli přijmout, ale i na složitější zákrok s kterým mě jiní zubaři posílali na stomatochirurgii si pan doktor troufl a špatně položenou osmici v levo dole která mi tlačila do sedmičky zkušeně a bezbolestně odvrtal a vysekal. Taky jsem k panu doktorovi přihlásil svého 1,5 starého syna a opět nemůžu než napsat že i komunikace s dětmi a přístup je perfektní.

MUDr. Jan Rohel

děkuji za hodnocení... :D jako každý rád si poslechnu či přečtu pochvalu. Děkuji

Umístění: Ordinace

Nejlepší lékař jakého jsem v životě potkal... ne jen že mi zachránil zuby navíc vždy přidá trochu svého specifického humoru a pohody. Veškeré zákroky byly bezbolestné a zcela profesionální za využití moderní technologie.

MUDr. Jan Rohel

Díky za hodnocení. Sice si nemyslím že bych byl až tak dobrý,ale doufám a snažím se patřit k těm lepším.

Umístění: Ordinace změna zubního lékaře z důvodu odchodu původního lékaře do důchodu

Na první dojem pan doktor působí malinko "drsně", ale je to opravdový profesionál, využívá dostupnou techniku a pracuje precizně. Zdá se mi malinko méně komunikativní, ale to neubírá na jeho odborných schopnostech.

Vstupní prohlídka u tohoto lékaře byla bolestivá, manipulací s rentgenem v ústech mi lékař způsobil oděrky v ústech, které se mi hojily několik dní. Chování lékaře arogantní, neumí pozdravit o podání ruky, při prvním setkání ani nemluvě. Rozhodně nedoporučuji.
Veronika Tománková

MUDr. Jan Rohel

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Bohužel když jdu do laboratoře a v čekárně je 8 lidí ( včetně těch co čekají ke kolegům) tak každému ruku a dobrý den osobně do očí neříkám. Za to se omlouvám. Všeobecné dobrý den platí celé čekárně. Za druhé s rentgenem se v puse nemanipuje!!! k vaší smůle rentgen je vždy mimo ústa. Do úst se vkládá jen paměťová folie v jednorázovém obalu, okraje jsou zakulacené takže oděrky by neměli vznikat. Pokud nějakému drobnému zranění došlo není to nic co by se nezahojilo stejně, jako když se škrábnete kartáčkem. A co se týká arogance nevím kdo došel do ordinace jako arogátní nechci říci co.... Ale děkuji za kritiku určitě ji budu reflektovat.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den prosím ,prosím přijímáte nové pacienty? měla jsem paní doktorku a když mi dvakrát vypadla plomba s téhož místa a dvakrát zaplatila hledám seč můžu jinde .děkuji za odpověď

ano beru.. momentálně nové pacienty v lednu.. o termín si když tak zavolejte si na tel uvedený

• Kolik stoji vytrhnuti zubu? Mam napouknute lice :/

pokud jste pojišten platí pojištovna... jinak viz ceník samoplátci

• Praktický zubní lékař, se zkušenostmi v parodontologii
  • Parodontologické chirurgii, stomatochirurgii