MUDr.Rohel Dent
Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava

ordinační doba: Po,Út,Čt, Pá 8-18:00
Středy prosím nevolejte!!!
Přibírám nové pacienty termíny na objednání konec roku 2018 !!!!
...

Léčené nemoci

• Praktický zubní lékař, se zkušenostmi v parodontologii
  • Parodontologické chirurgii, stomatochirurgii
  • Implantologii

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MUDr.Rohel Dent Jiný

Vše je naprosto úžasné a profesionální !!!! Můj strach a bolesti jsou úplně pryč !!! Výsledek úžasný !!! Nevím, proč jsem k vám nešel dříve !!! Děkuji, Kamil Ožana

Umístění: MUDr.Rohel Dent Jiný

Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Umístění: MUDr.Rohel Dent Jiný

Chodíme celá rodina i tchyně a tchán. Velmi detailně podrobné vysvětlení první návštěvy
Rentgen zubů, vysvětlení, vše super. Pán doktor je milý a empaticky. I moje 3leta dcera se neboji a je velmi citlivý. Já mám zuby dobré, ale hodně pomohl tchyni se zubnimi kanalky a tchanovi s paradentozou.

Umístění: MUDr.Rohel Dent Jiný

Pan doktor je vynikající odborník, precizní, pečlivý. Moc toho nenamluví, ale ví, co dělá!!! Moc děkuji.

Umístění: MUDr.Rohel Dent Bolest zubu

Pane doktore, ještě te jednou mockrát děkuji. Máte zlaté ručičky a ve svém oboru jste PROFESIONÁL!!! Zbavil jste mě strachu ze zubařů, který jsem měla celý život. Dnes po vytrhnutí osmičky jsem odcházela s úsměvem na tváři. Ivana Leckelová

Umístění: MUDr.Rohel Dent

Pan doktor je velice pečlivý a spolehlivý . Prostředí je moderní a přijemné . Sestřičky milé a jako bonus je pan doktor ,,lidský a vtipný ". Jsem ráda a vděčná, že mne přijal jako svou pacientku a zuby mi dal dokupy .
s pozdravem Barbora Benešová

Umístění: MUDr.Rohel Dent

Velice charismatický odborník, který má svou práci rád! Po minulých zkušenostech jinde, jsem se poprvé nebála zubní ordinace...

Umístění: MUDr.Rohel Dent ošetření zubního kazu

U p.doktora jsem byla pred nekolika lety asi 2x,ale byla jsem na mateřské a financne jsem nebyla schopna pokryt zakroky... Nicmene pristup byl geniální,nikdy jsem se s takovym člověkem jakožto zubním lékařem nesetkala... Moc rada na p. Doktora vzpominam a mrzi me,ze uz nepřijma pacienty,ptz bych hned k nemu přešla... U nej to bylo poprve,co jsem se nebala jit k zubaři... Precizni,sympatický a velmi pečlivý.... !!!!!!!!!

Umístění: MUDr.Rohel Dent

Tak k panu doktorovi chodim já ,manžel,děti, doporučila jsem pana doktora švagrové,kamarádce,bráchovi takže si myslím že toto mluví samo za sebe.
Sestry jsou super ,pan doktor milý a není to člověk co by vám mazal med kolem pusy a práci odflakl ale vše vysvětlí a pomůže .Díky pane doktore za takový přístup hezký rok r.nowotny

MUDr. Jan Rohel

Dekuji za názor a potěšil mě... kdo by chválu nerad poslouchal že....

Umístění: MUDr.Rohel Dent extrakce zubu

Profík s vytříbeným smyslem pro humor kterého práce baví a je to znát. Nejenže jsem se zde oproti jiným ordinacím setkal s neuvěřitelnou vstřícností a ochotou když mě rok zpět bolel zkažený zub a nikde mě nechtěli přijmout, ale i na složitější zákrok s kterým mě jiní zubaři posílali na stomatochirurgii si pan doktor troufl a špatně položenou osmici v levo dole která mi tlačila do sedmičky zkušeně a bezbolestně odvrtal a vysekal. Taky jsem k panu doktorovi přihlásil svého 1,5 starého syna a opět nemůžu než napsat že i komunikace s dětmi a přístup je perfektní.

MUDr. Jan Rohel

děkuji za hodnocení... :D jako každý rád si poslechnu či přečtu pochvalu. Děkuji

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den prosím ,prosím přijímáte nové pacienty? měla jsem paní doktorku a když mi dvakrát vypadla plomba s téhož místa a dvakrát zaplatila hledám seč můžu jinde .děkuji za odpověď

ano beru.. momentálně nové pacienty v lednu.. o termín si když tak zavolejte si na tel uvedený

Kolik stoji vytrhnuti zubu? Mam napouknute lice :/

pokud jste pojišten platí pojištovna... jinak viz ceník samoplátci