Jan Ptáček, zubař Ostrava

MUDr. Jan Ptáček

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 321, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Extrakce předního zubu s následnou náhradou

Pan doktor Ptáček je lékař s velkým L. Jeho přístup k pacientům je lidský a profesionální. Několikrát mne operoval, poprvé po úrazu v dětském věku, kdy všichni ostatní zubní lékaři navrhovali vytržení obou předních zubů, k extrakci jednoho z nich došlo až po 22 letech od této nehody s tím, že volil méně invazivní formu náhrady a výsledek je úžasný. U mála lékařů se člověk cítí naprosto v bezpečí a dobrých rukou. Tento člověk je jeden z nich. Vše vysvětlí a umí na vás přenést vnitřní klid. Pane doktore, děkuji za Vaši práci a přístup. Velký dík patří i sestřičce této ordinace, která je rovněž skvělá. Lucie S.


Velmi dobrý lékař a dobrý člověk. Našemu postiženému synovi provedl náhradu metalokeramickými můstky, do tohoto zákroku neměl odvahu žádný lékař v republice. Za toto vše co pro nás pan doktor dokázal mu patří velký dík. Přejeme mu brzké uzdravení. Děkuji rodiče Lukáše.


P
Ověřeny pacient


KLADY:
Velmi dobrý lidský přístup, velmi ochotně vše rozumně vysvětlí, za některé jinak běžně placené úkony si nenechává zaplatit.

ZÁPORY:
Špatná organizace=> mimořádně dlouhé čekací doby; nevyužívá současné moderní vyspělé medicíny ve stomatologii, ne vždy práce s rtg snímky, ač je snaživý a finančně pacienta nezatěžuje, o špičkových moderních zákrocích s vysokou kvalitou se bohužel moc mluvit nedá. Svou práci má rád, ale moc nejde s dobou.
Nyní dlouhodobě nemocen.


B

Jsem velmi spokojená s prací pana doktora,je vidět,že se všem pacientům věnuje s maximální pílí a cenově musím uznat,že za maximální výkon člověk zaplatí minimum a ještě navíc odchází obohacen pastou nebo kartáčkem,což se u jiných zubařů velmi často nestává.Chválím a přeji dalé moc usměvavých pacientů,jako jsem já.


N

Pan doktor je NEJ. Ma ted urcite zdravotni potize, no, i lekari jsou nemocni.
S osetrenim jsem vzdy maximalne spokojena, vzdy vysvetli a chova se ke mne jako k klientovi.


P

Pan doktor Ptáček je skvělý stomatolog, dříve jsem chodila k zubaři s hrůzou, až u pana doktora mě strach přešel,opravdu moc milý přístup. Při práci vysvětluje co právě dělá, snaží se pracovat vždy bezbolestně, upozorní i při zákroku kdy co může zabolet a opravdu se snaží udělat všemožné proto, aby zuby zachránil. Jediný malililinkatý a pro mě v porovnání s jeho prací nepatrný vroubek: pan doktor si rád povídá a podle toho se někdy opravdu protáhne čekací doba...ale co jsem si všimla, tak vesměs všichni pacienti to berou s úsměvem...mimochodem sestřička je stejně zlatá jako pan doktor :-)


R

Pan doktor je naprosto úžasný lékař s neskutečně rozsáhlými znalostmi. Chodila jsem k jedné paní doktorce, a když jsem k ní byla objednaná, tak už týden před návštěvou její ordinace jsem měla průjem. Tak jsem se bála. U pana doktora nic takového neznám, nikdy mě nic nebolelo a navíc mám stále všechny svoje zuby. Tam, kde by jiný zubař trhal, pan doktor se za každou cenu snaží zachovat. Pan doktor je lékař s velkým L, kterého dneska už ani nepotkáte. A že se u něj trošičku dýl čeká? To jen dokazuje, že se snaží VŠEM pacientům MAXIMÁLNĚ věnovat. Já bych k jinému už v životě nešla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti