Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Je skvělý, citlivý, přístupný ke všem zdravotním problémům, ale když pracoval ve FN KV, byl to BŮH. Měl tam své pokoje a léčení tam bylo opravdu na úrovni. Bohužel mu je vzali... Alena Ch.

MUDr Jan Poupě je nejen skvělý odborník,ale má i člověčí pozitní přístup a je radost se u něj léčit.Mnoho alergií jsem si u něj vyléčil a jsem rád,že se mohu u něj léčit.Ačkoliv k němu jezdím skoro hodinu přes elou Prahu,stojí mi to za to.jezdil bych za ním i do Brna.Petr Materna,1958.

Naše rodina má s panem doktorem za mnoho let jen ty nejlepší zkušenosti - kéž by všichni lékaři měli takový vřelý přístup k pacientovi a opravdový zájem o něj,jako on.Vřele doporučuji těm,kteří ještě neměli tu čest se s panem doktorem seznámit.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Za pár týdnů mi pomohl víc, než moje stará doktorka za 10 let. Ochotný, starostlivý a příjemný doktor.

Bezvadnej doktor, ochotnej a milej.

Po skoro třicetileté zkušenosti mohu pouze doporučit.