Moje ambulance a.s.
Vítkovická 16/3077, Ostrava

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Nejvic argantní a afektovaný lékař, jakého jsem kdy v životě zažila!!! První a poslední návštěva! (nahradil lék., která skončila). Přišla jsem s akutními potižemi-dušnost, kašel, silné bolesti na hrudi a zad, horečka 39, zimnice. Hodinu před ukončením pr.doby, že uz neošetrí, až 2.den na objednávku. Sestry- crp, test na kovid. Lékař výš. od stolu, ani se na mě nepodíval. Odpověď: jake leky? nachlazení, nemocenská. Požádala jsem o vychazky v případě nutnosti (lékárna,potraviny), jsem samoživitelka, starší syn doma s horečkou, nemám kdo by pomohl. Začal na mě ŘVÁT "Jaké vycházky! Ty si dávala doktorka XXXX na počkání! Ale ja ne! Když jste nemocná, máte snad sedět doma! Okamžitě jděte odsud a už mě tím neotravujte!! Hned jděte! Jděte!! Doslova mě vyhodil! Skoro mi vyhrkly slzy a nebyla jsem schopna reagovat. U sestry jsem ihned nemocenskou stornovala a nouzově budu raději čerpat dovolenou. K tomuto lékaři už nikdy v životě!! Nenechala bych u něj vyšetrit ani psa.

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Další návštěva, nyní po 3 m., zhoršila jsem se, rýma zelená usazená, bolesti ucha, hrozný kašel, vyšetření panem Patakym od stolu… Ani nevím, jak mi dopadlo CRP, nic prostě, za 3 min jsem byla venku. Pohádali jsme se a do nemocenské mi napsal úplně jinou ulici, kde se mám zdržovat (ulice, kterou vůbec neznám). Kdyby se mě pak sestra nezeptala, byla by nemocenská vystavena chybně. Na kontrolu už chodit nemám, mám si jen zavolat. Ještě mě celkově na recepci seřvali, co tam vůbec lezu, že mám problém co trvá a mám se objednat, vysvětlila jsem jim, že jsem se zhoršila, že to co mi v podstatě 3 měsíce zpět doporučili, ať se léčím sama, nezabírá atd. Opět, že se mám objednat - s úsměvem na rtech. Odmítla jsem, že si to tam vysedím, že mi je opravdu zle. Sami v kartě musí vidět, že k nim skoro nechodím, jen, když se něco děje. Naštěstí se mi podařilo najít nového lékaře, nemocenskou jsem tedy šla ukončit osobně, toto vše jsem jim řekla a dala info, že chci svou kartu a jdu jinam. Nikdy více.

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Sdelite mu zdravotni problem i Vas nazor na nej a on Vas vyslechne, vyhovi, popr. opravi neb doplni moznosti nebo postup neb odeslani na odborne vysetreni.

S panem doktorem jsem velmi spokojený. Umí naslouchat, poradit nejvhodnější léčbu, je veselý a usměvavý, člověk se s ním i zasměje /a moc mi pomohl. Vše mi srozumitelně vysvětlil a se vším poradil. Za mě nejlepší pan doktor. A sestřičky? To jsou andělé bez křídel

Od 15.11 jsem měl 38 teploty a dávivý kašel,test na Covid negativní,lékař předepsal antibiotika,které nezabraly,pořád 38 teplota a to tohoto doktora vedlo k tomu,že simuluji a měl jsem být po jeho léčbě už v práci..!..napsal další léky pouze na průdůšky,antibiotika na horečku žádné,výsledek opět stejný-stále 38 a zhoršující se dávivý kašel..na to mi pan doktor řekl,že jsem asi náruživý kuřák a měl bych přestat-10 let nekouřím,má to v kartě i jsem ho na to upozorňoval,na plicní mě odmítl poslat,že není důvod..odešel jsem z ambulance k jiné lékařce-další test na covid pozitivní a diagnostikován zápal plic!!!Toť k tomuto rádoby lékaři..!!!

byla jsem u lékaře po 5 letech. Protože mi 1,5 měsíce nezabírala léčba na dávivý kašel sirupem z lékárny. Byla jsem také odeslání svou gynekoložkou. MUDr. byl arogantní, skoro až naštvaný, že jsem si měla něco koupit v lékářně a neotravovat ho. Ani se mě nedotkl, neposlechl, nenechal mě zakašlat... nepodíval do pusy...."vyšetření" proběhlo on u stolu, ja na židli.. sdělila jsem mu, že jsem těhotná a i přesto mi napsal léky, které se s těhotenstvím neslučují. Moje důvěra v něj se rovná nule, z ordinace odcházím a myslím, že tento pan doktor by měl už užívat důchodu na chalupě a ne "léčit" lidi. Mojeambulance Poruba

Umístění: Moje ambulance a.s. Zdravotni problemy

Toto neni obvodní lékař nevím tedy co tam dělá! Absolutně nechápu kdo ho tam mohl zaměstnat ... děda chodil s ruznymi obtíží za ním absolutně s nim nic nedělal az přišel že chce žádanku tam a tam tak mu ji vystavil .. A děda po x letech běhání A čekání na termin po dr.mel MI (mozkovy infarkt) špatně chodí a mluví ... Čekání na termín z března byl objednán na května A pak preobjednan na červenec u neurologa děda dokud se plazí by dříve nešel na Ačko .. A tak mu konečně pani dr napsala lázně A on tu zadost neuměl pomalu ani vypsat ... Nedokázal lidem přes 70 přesně řict co a kde maji doplnit a naopak jim rekl úplný nesmysl, že si maji vzit vsechny zprávy od lékařů A jet s tim na pojišťovnu k reviznímu lékaři aby si je pročetl a ať tam hlavne jede děda.. Ať ho vidí! Přitom se to poda5 na podatelne a člověk odchazi takže by se děda absolutně zbytečně vysiloval cestou... Nedej buh ze by upadl.... Konečně babi obehala co bylo potřeba A zadost se vratila ze musi mit kardio... Je lide po 70 mají povinnost.....A obvodní to neví?? Dalsi prodlení A teď přišlo zamítnutí že ta zadost byla podána pozdě A ne do 6 měsíců jak je povinnost u teto diagnozy.... Opět nevěděl jiny dr by na to upozornil a babi by k neurolozce zašla i bez termínu at zo výplní.... Takže podáváme odvolání neurolozka rekla babi ať zajde k obvodakovi pro papír na lázně ze to sepíše A on ji podal papír A napsal Nedoporučuji! Babi na to bez brýlí neviděla A tak si to přečetla az doma A sama měla malem infarkt?! Neurolog chce lázně A obvodní napíše tohle!? Sam ani nevi jak se to vyplňuje.... Asi proto teď hledáme nového obvodního lékaře protože toto je nehoráznost co si zo muže dovolit.... Človek jen žasne děda cvičí denně chodí ven s choditkem mluví čte ať jsou následky co nejmenší A pak vam někdo udělá takovou podpasovku samozřejmě ze to dědovi moc nepřidalo naopak ho to demotivovalo

Umístění: Moje ambulance a.s.

Nejlepší doktor .Nerada chodím k doktorům,trpím syndromem bílého pláště.Ale teď už se nebojím u pana doktora se cítím dobře a dokonce si s ním i popovídám a záměnu se.

Umístění: Moje ambulance a.s.

K panu doktorovi jsem přešla loni na podzim. Zdál se být ochotný a nápomocný v řešení mých zdravotních problémů. Zlom nastal letos v únoru, kdy mi po tom, co mi nezabrala jedna ATB napsal na angínu jiné naprosto nevhodné léky. Nevadí, stane se, řekla jsem si. Od dubna 2017 jsem s ním řešila jiný problém, který vygradoval v srpnu naprosto neprofesionálním chováním tohoto lékaře a mým odchodem k jinému praktikovi.
Jestliže jste totiž speciální pacient a máte problém, který nevyřeší paralen nebo antibiotika, bude vám doporučeno navštívit psychiatra.

K dr.Patakymu (Moje ambulance- Ostrava)jsem přešel před třemi roky a dobře jsem udělal.Všechny moje zdravotní problémy řeší k mé plné spokojenosti a s nadhledem.Nedokážu to vysvětlit,ale je to snad první doktor,ke kterému chodím rád.Samozřejmostí je příjemné prostředí a milé sestřičky.Čekací doby jsou (oproti jiným zdravotím zařízením) malé. Milan