Horní Lán 43/1231, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Umístění: Praktický lékař stomatolog trhání osmičky

Velmi příjemný pan doktor i sestřička...přístup profesionální, jednání rychlé a trhání bezbolestné...nechtělo se mi věřit zdejším příspěvkům, že je vytrhnutí zubu taková rychlovka,ale musím potvrdit, že je to ještě rychlejší...byla jsem v šoku z té rychlosti víc, než z celého minutového zákroku...super!...vřele doporučuji!

Umístění: Praktický lékař stomatolog Trhání osmiček

Perfektní lékař. Tahání dvou osmiček proběhlo rychle a bezbolestně. V ordinaci jsem nebyla ani 10 minut. Lékař s velkým L!

Umístění: Praktický lékař stomatolog extrakce zubu

Velmi profesionální a vstřícný přístup pana doktora a také celého kolektivu,osmička byla venku za pár vteřin,opravdu spokojenost ...
Mohu jen doporučit a troufám si říci, že se jedná o nejlepšího zubaře v Olomouci.Děkuji H

Umístění: Praktický lékař stomatolog Trhání osmiček

V úterý 20.brezna 2018 jsem byl u pana doktora Paroulka si od něj nechat vytrhnout dvě osmičky a jednu sedmičku a můžu říct, že pan doktor je kapacita a trhání zubů od něj nebolí a zuby byly do pěti minut venku bez sekání. Nechápal jsem, že tak rychle. Nepotřeboval jsem ani doma žádné léky od bolesti a neměl jsem ani žádný otok. Trhání jsem se hodně bál a určitě to bylo na mě i vidět. Pana doktora můžu klidně všem doporučit a přeji mu hodně zdraví a dlouhý věk. Je to nejlepší doktor. Spokojený pacient Martin Preč z Hranic

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dnes jsem už podruhé navštívila pana doktora. Je to úžasný člověk,vůbec není arogantní jak jsem tady četla ( možná tady platí: " Jak ty se chováš ke mě,tak já se chovám k tobě " ). Před "zákrokem" si se mnou povídal a až bylo po všem podal mi ruku a rozloučil se. Po první zkušenosti u něj bych jinam zub trhat nešla. Famózní mužskej na správném místě. Moc děkuji

Pan doktor je úžasný! Chodím k němu trhat osmičky a prostě luxus! Zub je venku za deset vteřin a nic ani necítíte. S první jsem byla ve FN a prostě katastrofa, škoda že jsem o panu doktorovi nevěděla dřív. . Dnes mi pan doktor vytrhl poslední osmičku a opět to byla paráda. K panu doktorovi se nemusíte vůbec bát chodit. Za mě nejlepší zubař v Olomouci!

U pana Paroulka jsem dnes byla trhat svou druhou osmičku a musím říct, že při obou návštěvách jsem byla moc spokojená (pokud se to tak dá říct o trhání zubů). Dostala jsem injekci a než začala působit jsme si s panem doktorem trochu popovídali. Samotný zákrok byl velmi rychlý. I přístup recepční a sestřičky byl velmi milý. Pokud budu muset řešit další osmičku, půjdu opět sem.

Takže, právě jsem přišla domů po vytrhnutí osmičky a jestli někdo tvrdí, že je pan doktor st. arogantní, tak ani omylem ne!!!!! Byla jsem strachy bez sebe a jen co jsem vešla do ordinace, nervozita díky němu i sestřičce opadla. Pan doktor mi dal injekci a povídali jsme si, pohodička a klídek. Trhání za 15 vteřin, poté vysvětlení co a jak. Jen a jen doporučuji... Na zbylé tři osmičky jedině sem!!! :)

Neskutečně arogantní člověk!!! Na nic se neptal, nic nevysvětlil, pouze mi bylo řečeno, že za vše si mužu sama a vše je moje vina. Trhal mi dva zuby, co se týče úkonu, za 15min bylo hotovo, ale ten přístup!! Byla jsem šokována co si v dnešní době lékař k pacientovi dovolí! Kdybych byla schopná v daný okamžik mluvit řekla bych mu k tomu svoje, ale po dvou vytržených zubech to opravdu nešlo!!! Vůbec se neobtěžoval říct jak po zákroku o zuby pečovat, nenapsal ani prášky jediné co mi bylo řečeno od sestry, ledovat a neplivat. Tak super díky za info a už nikdy víc!!!!

Dobrý den, na doporučení mého zubaře jsem navštívila ordinaci pana doktora Paroulka, kvůli vytržení špatně usazené osmičky. Měla jsem také špatnou zkušenost z trhání osmičky od mé bývalé zubařky, která mě trápila v křesle hodinu a dokonce mi chtěla vytrhnout zdravou sedmičku, aby se lépe dostala na danou osmičku :(...Pan doktor Paroulek, je profesionál. Byl milý, vtipkoval a zub byl za 15 minut venku. Samotné trhání trvalo něco málo přes 5 minut :) Zbývají mi ještě dvě osmičky nahoře a půjdu určitě opět sem :)