Jan Paroulek, zubař Olomouc

Zubař

Horní Lán 43/1231, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji velice týmu pana zubaře Paroulka, extrakce dvou zubů cca 10 vteřin každý a absolutně bezbolestně. Profesionál na svém místě a velice milý a hodný člověk. Sestřička taky super, tak i paní na recepci. Za mě top. Prostě nejlepší!!! Doporučuji všem kteří nemají rádi bolest

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chtěl bych tímto poděkovat panu doktorovi i sestřičkám. Příjemné prostředí, skvělý přístup. Extrakce zubu byla rychlá a prakticky bezbolestná. Pokud by někdy bylo potřeba, určitě se na pana doktora obrátím znovu. Ještě jednou díky. Dvořák

Š
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Paroulek je moc milý, ochotný a především profesionální lékař. Extrakce zubu trvala jen pár minut, prakticky bezbolestně. Sestřičky i paní na recepci byly také neskutečně příjemné. Jsem moc ráda, že jsem za ním dojela až ze Zlína-nemohla jsem si vybrat lépe.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Neuvěřitelné,bez bolesti a za chvíli 8 pryč,opravdu ani nevím jak,fakt díky.
Jenom pozitivní věci,dokonce asi druhý den nic nebolí.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě nejlepší zubař u kterého jsem byla poprvé jsem šla na vytehuti 8 a vůbec to nebolelo 5 min a byla jsem venku z ordinace za mě přístup na 1.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Profesionalita... za mě nejlepší Zubar u kterého sem byl.. takový strach.. a od pana doktora přístup na 1... za mě jen pan Paroulek ;) díky ještě jednou

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Oceňuji profesionalitu celého týmu, schopnost lékaře vysvětlit adekvátně v čem tkví podstata potíží se zubem, i nabídka více řešení s nezastíráním možných rizik. Zákrok byl komplikovaný, přesto rychlý. Zvláště si cením neformálních přesahů v komunikaci pana doktora, obzvláště, když ho vnímám v oboru jako "kapacitu". Děkuji, cítila jsem se u vás dobře a po zákroku jsem se zotavila. Jsem ráda i za možnost dalších návštěv, přestože jsem je nakonec nevyužila.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktot ví co dělá, jako každý snad se bojím zubaře a když mi vytrhl první osmičku během dvou minut, věděla jsem že už půjdu jedině sem s dalším trháním či jiným problémem. Všechny mé návštěvy byli do 5 minut hotovy a odcházela jsem bez strachu a s radostí

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu doktorovi a jeho zdravotnímu personalu. Všichni byli vstřícní a laskavý. Můj problém byla osmička, se kterou jsem týden chodil, jelikož mě pohotovost ve Fn Olomouc odmítla a moje zubařka byla nedostupná. Vytrhnuti bylo rychle a profesionální. Děkuji celému týmu.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Mistr ve svem oboru! Trhani probehlo rychle. Pan doktor byl velmi vstricny a dokonce mi pustil pri trhani hudbu abych lepe snasela strach :). K nikomu jinemu bych na trhani osmicek dobrovolne nesla. Sestricky jsou taky skvele.