Praktický lékař stomatolog
Horní Lán 43/1231, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla jsem velmi spokojená! Byla jsem na vytrhnutí osmiček, které pan doktor vytrhnul během chvilky.
Na trhaní dalších osmiček už jedině k panu Paroulkovi.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Dneska jsem byla na vytrhnuti 8 a naprostá spokojenost. Pan doktor byl strašně hodný ochotný a měl skvělou náladu zub byl venku za 10 vteřin vřele doporučuji všem. Pánu doktorovi jsem slíbila jen tu nejlepší recenzi on si ji zaslouží. Moc vám děkuji byl jste úžasný

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Smekám před příjemným panem doktorem a jeho personálem.Dnes extrakce osmičky vpravo dole.Bylo to bezbolestné a rychlé.Všem vřele doporučuji,opravdu se nemáte čeho bát.Ještě jednou pane doktore mockrát děkuji.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Extrakce osmičky.. profesionální přístup, pana doktora bych popsala jako top zubaře... Čekají mně ještě další extrakce. Ale pojedu už mnohem klidnější. Mohou jen říct "bravo pane doktore.. více Vás takových".

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Navštívila jsem kliniku z důvodu extrakce osmiček, zákrok proběhl rychle a bezbolestně a pan doktor byl velice příjemný.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji velice týmu pana zubaře Paroulka, extrakce dvou zubů cca 10 vteřin každý a absolutně bezbolestně. Profesionál na svém místě a velice milý a hodný člověk. Sestřička taky super, tak i paní na recepci. Za mě top. Prostě nejlepší!!! Doporučuji všem kteří nemají rádi bolest

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chtěl bych tímto poděkovat panu doktorovi i sestřičkám. Příjemné prostředí, skvělý přístup. Extrakce zubu byla rychlá a prakticky bezbolestná. Pokud by někdy bylo potřeba, určitě se na pana doktora obrátím znovu. Ještě jednou díky. Dvořák

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Paroulek je moc milý, ochotný a především profesionální lékař. Extrakce zubu trvala jen pár minut, prakticky bezbolestně. Sestřičky i paní na recepci byly také neskutečně příjemné. Jsem moc ráda, že jsem za ním dojela až ze Zlína-nemohla jsem si vybrat lépe.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Neuvěřitelné,bez bolesti a za chvíli 8 pryč,opravdu ani nevím jak,fakt díky.
Jenom pozitivní věci,dokonce asi druhý den nic nebolí.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě nejlepší zubař u kterého jsem byla poprvé jsem šla na vytehuti 8 a vůbec to nebolelo 5 min a byla jsem venku z ordinace za mě přístup na 1.