Jan Paroulek, zubař Olomouc

Zubař Více

Horní Lán 43/1231, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Smekám před příjemným panem doktorem a jeho personálem.Dnes extrakce osmičky vpravo dole.Bylo to bezbolestné a rychlé.Všem vřele doporučuji,opravdu se nemáte čeho bát.Ještě jednou pane doktore mockrát děkuji.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Extrakce osmičky.. profesionální přístup, pana doktora bych popsala jako top zubaře... Čekají mně ještě další extrakce. Ale pojedu už mnohem klidnější. Mohou jen říct "bravo pane doktore.. více Vás takových".

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Navštívila jsem kliniku z důvodu extrakce osmiček, zákrok proběhl rychle a bezbolestně a pan doktor byl velice příjemný.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji velice týmu pana zubaře Paroulka, extrakce dvou zubů cca 10 vteřin každý a absolutně bezbolestně. Profesionál na svém místě a velice milý a hodný člověk. Sestřička taky super, tak i paní na recepci. Za mě top. Prostě nejlepší!!! Doporučuji všem kteří nemají rádi bolest

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chtěl bych tímto poděkovat panu doktorovi i sestřičkám. Příjemné prostředí, skvělý přístup. Extrakce zubu byla rychlá a prakticky bezbolestná. Pokud by někdy bylo potřeba, určitě se na pana doktora obrátím znovu. Ještě jednou díky. Dvořák

Š
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Paroulek je moc milý, ochotný a především profesionální lékař. Extrakce zubu trvala jen pár minut, prakticky bezbolestně. Sestřičky i paní na recepci byly také neskutečně příjemné. Jsem moc ráda, že jsem za ním dojela až ze Zlína-nemohla jsem si vybrat lépe.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Neuvěřitelné,bez bolesti a za chvíli 8 pryč,opravdu ani nevím jak,fakt díky.
Jenom pozitivní věci,dokonce asi druhý den nic nebolí.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě nejlepší zubař u kterého jsem byla poprvé jsem šla na vytehuti 8 a vůbec to nebolelo 5 min a byla jsem venku z ordinace za mě přístup na 1.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Profesionalita... za mě nejlepší Zubar u kterého sem byl.. takový strach.. a od pana doktora přístup na 1... za mě jen pan Paroulek ;) díky ještě jednou

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Oceňuji profesionalitu celého týmu, schopnost lékaře vysvětlit adekvátně v čem tkví podstata potíží se zubem, i nabídka více řešení s nezastíráním možných rizik. Zákrok byl komplikovaný, přesto rychlý. Zvláště si cením neformálních přesahů v komunikaci pana doktora, obzvláště, když ho vnímám v oboru jako "kapacitu". Děkuji, cítila jsem se u vás dobře a po zákroku jsem se zotavila. Jsem ráda i za možnost dalších návštěv, přestože jsem je nakonec nevyužila.