Horní Lán 43/1231, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Extrakce osmičky

Včera jsem byla u pana doktora na extrakci pravé dolní z půlky prořezané osmičky. A musím říct, že pan doktor je vážně borec, během minuty byl zub venku bez bolesti. Můj strach byl zcela zbytečný....trhani zubů už jen u pana doktora Paroulka ????

Umístění: Praktický lékař stomatolog extrakce zubu

Pan doktor Paroulek je profesionál na svém místě.
Vřele můžu doporučit,pro mě číslo 1.
Spokojená pacientka Nikol.

Umístění: Praktický lékař stomatolog extrakce zaklíněného zubu

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi Paroulkovi za profesionální vytrhnutí naležato rostlé spodní osmičky. I když měla nakonec tři kořeny, vše proběhlo bez sebemenšího zaškobrtnutí a téměř jsem ani nevěděl, že mi někdo zrovna trhá zub.
Můj zub se sice snažil udržet na svém místě za každou cenu, ale nakonec musel uznat porážku. :)
Pokud máte strach ze zubaře, tak u pana doktora Paroulka ho mít nebudete. Vše je, jak má být.
Díky a s druhou osmičkou přijdu zase za vámi.

Petr S.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dnes jsem byl u pana doktora vytáhnout osmičku, celý zákrok trval asi 5 minut. Necítil jsem ani injekce ani samotné trhání. Pana doktora Paroulka vřele doporučuji, nikam jinam bych už zuby trhat nešel.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Byla jsem maximálně spokojená se službami. Vše trvalo opravdu chviličku a pokud máte opravdu nízky práh bolesti jako já, vše vám umrtví klidně i na dvakrát. Vřele doporučuji!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Nechtělo se mi věřit všem recenzím na pana doktora. Trhání osmičky bez bolesti a za pár vteřin jsem považovala za nadsazané. Dnešní zkušenost mi ale dokázala, že to tak může být, pokud to dělá člověk na svém místě. Bez přehánění je pan doktor nejlepší a doopravdy ví, jak na to. Šla jsem s obrovským strachem (po velmi špatné zkušenosti), ale teď vím, že to jde i jinak a i spodní osmičky svěřím do rukou pana doktora, tentokrát beze strachu a s klidem. Vřele všem doporučuji. A to, že je zub venku za pár vteřin a bez bolesti, tak to je pravda, toto mohu jen potvrdit. Mnohokrát děkuji Josefa Libánková

Umístění: Praktický lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Velmi doporučuji! Sama na trhání bych už jinam nešla. Čekaly mě 2 horní nedostupné osmičky v malé puse, ale pro pana doktora to nebyl žádný problém. Měl vše hotové za 5 min, je to pravdový odborník.

Umístění: Praktický lékař stomatolog vytržení kořene zubu

Dne 07.08.2019 jsem byl u p. doktora Paroulka a nechal jsem si od něj vytrhnout kořen vlevo dole. Zákrok trval velmi krátce a bez bolesti. Přístup p. doktora byl profesionální, je to kapacita!
Všem ho vřele doporučuji...
Max. spokojený pacient z Hranic Pavel Krupička

Umístění: jiné místo Osmička vpravo dole

Dnes po zákroku osmička v pravo dole. Měl jsem obrovský strach jako pokaždé u zubaře. Nebyl důvod. Zákrok trval asi 10 s, absolutně bez bolesti.Nikdy jsem nic podobného nezažil, prostě paráda!!! Takže všichni co se bojíte trhání zubů běžte sem, já už taky nikdy nikam jinam nepůjdu. Děkuji moc pane doktore !!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog trhání osmičky

Velmi příjemný pan doktor i sestřička...přístup profesionální, jednání rychlé a trhání bezbolestné...nechtělo se mi věřit zdejším příspěvkům, že je vytrhnutí zubu taková rychlovka,ale musím potvrdit, že je to ještě rychlejší...byla jsem v šoku z té rychlosti víc, než z celého minutového zákroku...super!...vřele doporučuji!