Jan Novotný, ortoped Ústí nad Labem

MUDr. Jan Novotný

Ortoped

Šrámkova 2A/3319, Ústí nad Labem
Ortopedie, rehabilitace

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie, rehabilitace Artroza, pohybové problémy, bolesti.

Výborný ortoped. Nemám jedinou výtku. Vždy vysvětlí léčbu, snaží se ulevit od bolesti a výměna kolena je perfektní.

Umístění: Ortopedie, rehabilitace displazie

Pan doktor je skvělý, vždy pomůže a poradí. Moc mu děkuji za jeho péči, která je velmi profesionální. To samé sestřička!! Také úžasná:) Kolouchová.

Umístění: Ortopedie, rehabilitace Bolesti zad

Nedoporučuji, přišla jsem se silnými bolestmi zad a když se mě pan doktor 100x zeptal jestli nejsem těhotná a já 100x odpověděla, že ne, poslal mě na rentgen (moje odpovědi asi zpochybňoval vzhledem k mému věku). Když mu přišli výsledky, sdělil mi, že tedy opravdu těhotná nejsem (wow, jaké překvapení). A předepsal mi rehabilitace bez jakéhokoliv návrhu na to, co by mi mohlo být. Nic. Skříplý nerv? Něco se svalem? Vím, že vždy není diagnóza jasná, ale ráda bych věděla alespoň jaké jsou možnosti jak už diagnózy tak i léčby.

Š

Dcera dělá dobrovolné hasiče,při soutěži doklekla tvrdě na dorazovou desku a prasklo ji v koleni.Noha otekla a bolela ,jeli jsme na úrazovku,ale přez otok nebylo nic vidět.Objednaly jsme se k ortopedovi - dětskému.Prý to nic není,3 měsíce měla brát léky pro revmatiky prý pro úbytek chrupavky aby se jí zlepšila tvorba kolagenu.Už po dvou týdnech po prášcích zvracela a měla i jiné problémy,tak jsem jí je přestala dávat.Na kontrole jsme slyšely jak ty prášky prýma zabraly.Dceru bolí koleno dál už jsou to dva roky,dál jí v něm při každém skrčení křupe a přeskakuje,ale podle kontrol u pana doktora je to vpořádku a prý není zvyklá na pohyb HA HA!!! Pokusím se objednat ke svému ortopedovi,jelikož mně štve když dcera v sedmnácti chodí třikrát do měsíce po tělocviku nebo po tréningu s oteklým kolenem v ortéze a polyká Panadol na bolesti a odmítá k panu doktorovi jít s tím,že jí opět řekne,že si vymýšlí.

27.6.jsem byla na druhé návštěvě u dr. Novotného. Je super a hned po první jsem byla spokojena.V doktusu si nevěděli rady. Po včerejší návštěvě i už splaskl i kotník..Potíže trvaly rok a já se trápila. Ten dr,je mladý . Nevím zda je Jan neboTomáš. Takže to shrnu-sestřička a pan doktor jsou velice vstřícný , ač jsem starší ročník tak jsem byla prostě šťastná že jsem je poznala. Děkuji a doporučuji. Jana Š.

Byl jsem tam s bolestmi pat. RPoslal me na elektrolecbu, ta na chvili pomohla. Kdyz me to bolelo znova, tak me poslal na rentgen, ale rekl, ze tam nic nevidi, takze me to muze bolet, jak chce, ale nic s tim neudela.. Arogantni, fronty, jednou jsem tam cekal a odjel koupit barvu do tiskarny. Sestra taky nebyla moc prijemna.

u Lékare jsem byla s nejmenovanou chorobou zad a pote co jsem mu sdelila ze me zada porad boli a ze pri doskocich napriklad z kone ci kozy na telocviku se mi podlamuji kolena rekl ze asi doskakuju blbe...jinak mi kontrolu co kontrolu vycita ze jsem obezni,rekl to i me kamaradce anorekticce ktere kvuli nedostatku vyzivy patere sesedli meziobratlove plotenky a v moment kdy byla vylecena z anorexie a drzela se a on ji toto rekl do toho znovu spadla...jinak jsem byla v poliklinice na vysetreni a pote co jsem prisla mi vynadal ze jsem tam nebyla ze z nej delam blbce a to jen protoze to nemohl najit na podruhe to nasel ale omluvy jsem se nedockala...jsem zvedava od priste jdu k jinemu ortopedovi tak doufam ze on zhodnoti situaci a muj zdravotni stav objektivne

Byla jsem u něj několikrát, s bolestmi zad a kolenou. Pokaždé mi řekl, že si vymýšlím, protože mi nic není. Šla jsem k jinému lékaři a ten zjistil, že mám takových problémů, že celý život budu mít co dělat, abych bolesti neměla - konečně jsem se jich zbavila. Protože pana doktora Novotného nenapadlo, že nemusí být problém v kostech, ale ve svalech (zvlášť v mém věku).ROZHODNĚ HO NEDOPORUČUJI.

děkuji za vysoce odbornou pomoc v léčbě ramen a stejně tak za lidsky osobní přístup. Jsem rád, že jsem se odhodlal jít se svým dlouhodobým problémem týkajícím se bolestí v ramenou k doktorovi a jen lituji, že jsem to neučinil dříve. Stejný dík patří teamu rehabilitačních sester.
Jaroslav Marek

Výborný dětský ortoped s citlivým přístupem ke svým malým pacientům. Vřele doporučuji.