Jan Neruda, gynekolog Litoměřice

MUDr. Jan Neruda

Uložit

Gynekolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Litoměřice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace Jiný

Velice příjemný pan doktor Neruda, vše vysvětlí a popíše na ultrazvuku detailně. Byla jsem maximálně spokojena se screninkem. Doporučuji určitě všem


A
Umístění: jiné místo Jiný

Na pana doktora ráda vzpomínám, když byl ještě mým ošetřujícím gynekologem v Ústí nad Labem, tak nenechal nic náhodě. Celé rizikové těhotenství jsem s ním prosvištěla jako po másle. Velice empatický, nemohu si na něj absolutně stěžovat. Vždycky pomohl, vyslechl a vysvětlil.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace změna lékaře

K panu doktorovi jsem se registrovala na základě recenzí na internetu.Mohu potvrdit,že je absolutně úžasný. Líkaře vyhledávám za pět minut dvanáct a gynekologa spíše až minutu po dvanácté. Absolutně perfektní přístup,jednání,prostě super.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prevence

Pan doktor je sympaťák,velmi komunikativní,přátelský a profesionální.
Docela mě mrzelo,že jsem na konci těhotenství a mé návštěvy k němu už budou 1x ročně.
Dá si na všem záležet a nic nenechá náhodě.Vyslechne a poradí či povzbudí,
Doporučila jsem všem známím a taky bych i doporučila všem ostatním.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Souhlasím se všemi kladnými ohlasy,jsem velice ráda,že mohu chodit k doktorovi jako je pan Neruda,takových už moc není. Sestřička v Roudnici nad Labem též velmi hodná a příjemná,i když při své práci to určitě není lehké. Děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor je velice sympatický, přátelský a vtipný. Pokud nemáte rády návštěvy gynekologie stejně jako já, tak po pár minutách komunikace s panem doktorem ze mě veškerý stres opadl. Vše mi srozumitelně vysvětlil a zodpověděl mi veškeré dotazy, které se týkaly jeho oboru. Pan doktor Petrák přenechal ordinaci opravdu zkušenému lékaři.


Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Milý, ochotný. Vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Chodila jsem k němu i celé těhotenství a byla jsem moc spokojená. Až ke konci mě celkem zbytečně poslal do nemocnice, ale až na tenhle problém jsem s nim velice spokojená.


B
Ověřeny pacient

Doktor na pravém místě. Milý, příjemný, ochotný a navíc vtipný. Poradí, vysvětlí, ochotně odpovídá na dotazy. A tak by to mělo být. Víc takových doktorů.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý a příjemný.Chodím k němu do ordinace v Ústí nad Labem.Před gynekologickou operací na které jsem nedávno byla mi vše vysvětlil a prodiskutoval se mnou všechny možnosti.Do nemocnice jsem nastupovala plně informovaná a dá se říct s klidným srdcem díky panu doktorovi.Do ošetřování k němu přešla i moje dcera a je též velmi spokojená.


M
Ověřeny pacient

Divím se, že takto výborný lékař tu má zatím tak málo hodnocení. Také souhlasím s předchozími názory. Je to jeden z nejpříjemnějších doktorů, u jakých jsem kdy byla. Milý, příjemný, věnuje Vám čas, své práci rozumí....jsem moc ráda, že mě celé těhotenství opatroval právě on....jedině doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti