Olomouc
Štítného 1, Olomouc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Naprostá spokojenost. Všem ho moc doporučuji. Velký profesionál a velice sympatický člověk. Na každou návštěvu se velice těším :-)

Jsem maximálně spokojený. Pan doktor je zručný, ochotný, vše dobře vysvětlí. Mgr. Ivan Horák.

Po několika zkušenostech asi nejlepší zubař v Olomouci. Odborník, profesionál, péče bez chyby, precizní, 100% spokojenost, absolutně mu důvěřuji. K pacientům přímý, nic nezakrývá, řekne Vám narovinu, co děláte špatně. Při ošetření zároveň vtipný, ikdyž možná trochu cholerik, ale popravdě, je mi jedno jak zubař vystupuje, když dělá svou práci pořádně.

je sice zručný , chybí mu ale zkušenosti, kritizuje kolegy a sám sebe neustále chválí, což není příjemné, také je často v konfliktním vztahu se sestřičkou.

Nejlepší lékař. Odborník.

pan doktor je velmi jemný, příjemný a opravdu řeší problém.
mohu všem doporučit:-)

Velmi vřelý, zručný a pečlivý s lidským přístupem. Nemůžu si stěžovat. Sestřička milá a hodná. Nikdy nechci už žádného jiného zubaře!

profesionál s lidským přístupem, empatický, zručný, dobrý po odborné stránce a na dotazy velmi rád odpoví , příjemné prostředí v ordinaci včetně setřičky , mohu vřele doporučit
RNDr.Jarmila Schneiderová

Ochotný, pečlivý, řeší danou problematiku, zvažuje alternativy,výborná komunikace s pacientem, doporučuji.

Mladý, zručný, chytrý, velmi odpovědný: vřele doporučuji, výborná práce,slušné ceny.