Jan Komárek, ortoped Brno

Ortoped

Obilní trh 4, Brno
MUDr. Komárek Jan

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie

Umístění: MUDr. Komárek Jan

S celou ambulancí - a tedy i osobně s panem doktorem a sestrou - jsem velice spokojený. Pro mě vyhovující profesionální a zároveň lidský přístup k pacientům. A navíc poměrně krátké objednací lhůty... M. Š.

Pan doktor se po letech velmi změnil. Z velmi příjemného a starostlivého lékaře se zde léčí jen za peníze. Jeho ordinace připomíná distribuční firmu drahých léků a injekcí. Jiné léky (prodávané v lékárnách a nebo na recept) jsou podle pana doktora špatné, jen ty co prodává přímo v ordinaci jsou ty nej. Na pacienta má jen velmi málo času nabídne vám drahé léky a obstřiky, nemáte-li zájem nijak jinak vás neléčí. Moc mě to mrzí, ale musím si najít jiného ortopeda s menšími nároky na mou peněženku. ( 1 odstřik do kolene 3000 kč)

Vážená paní,
mrzí mě, že došlo k nepochopení léčby, kterou jsem vám navrhl. Doplatek 3000 korun není za obstřik, ale za moderní léčbu kyselinou hyaluronovou, aplikovanou přímo do kloubu. Samozřejmě tuto léčbu si nemůže dovolit každý. Vždy však dávám na výběr dle možností pacienta.

S pozdravem

MUDr. Komárek Jan

Pan doktor je příjemný, vztřícný a je to lékař na svém místě. Jsem velmi spokojena. Vřele všem
doporučuji. L. B.

Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Sympatickej doktor i sestra. Skvělej přístup! Efektivní léčba. Fakt moc dobrý...

Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. U akutní bolesti brzká objednací doba. Příjem snad přesně na čas. Příjemná sestřička i sám pan doktor. Profesionální, ale zároveň velmi lidský. Vše hezky vysvětlí, člověk se ani necítí jako u lékaře. Mohu jen vřele doporučit.

Vynikající přístup a léčba. Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Z mnou navštívených ortopedů ten nejlepší.

Velmi dobrý ortoped a sestra.Nedá se to přirovnat k tomu,kam jsem chodila dříve.
Přístup k pacientovi výborný,vysvětlení všeho,čemu nerozumím...
Je málo takových lékařů-děkuji.Lena.

Dnes první návštěva, proti předchozí ortopédce (jak tomu nerozumím) o 100% lepší profesní přístup. Velmi milý lidský přístup pana doktora i zdravotní sestry.

Pan doktor mě vzal při akutním stavu hned druhý den bez problémů, velmi milý a lidský přístup. Není to ten typ lékaře, který vás už od dveří prohlédne. Všechno v klidu vysvětlil, ošetření bezbolestné. Doporučuji.

Velmi sympatický pan doktor a neméně milá zdravotní sestra. Všechny mé problémy mi byly podrobně popsány a doporučena léčba. Vřele všem dporoučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Třeba mi poradíte. Kdybych necvičil v posilovně, asi bych se ani neptal, ale je to pro mě opravdový koníček... Máte prosím nějaké zkušenosti, nebo odkaz na někoho, kdo by mi poradil s Bakerovou cystou a to v obou kolenech. Mám to zjištěné přímo z rezonance i ultrazvuku. Jakési "mri"(pokud to zkratku píšu dobře) je negativní a že je to malé velikosti, takže se to nedá zatím řešit(posléze se to operuje, odsává, ale výsledek je vždy nejistý, příčiny prý neznámé a mají to lidí jakéhokoliv věku). Problém je v tom, že někdy mi opravdu hodně tuhnou až skoro zatuhnou kolena(koleno) a potom je problém se hýbat natož cvičit(chodím jen do posilovny) a někdy i usnout. Bylo mi řečeno, ať cvičím dál, ať to neřeším, ale ten stav je velice podivný a já si s tím nevím rady. Než jsem na tohle přišel, oběhal jsem asi 5 ortopedů a musí vám být jasné, že mi všichni řekli, že jsem mladý, že to nic není a ať se tak nesleduji, nakonec jsem si "vybrečel" tu reznonaci. Nevěděl byste o něčem, někom, jak s tímto pracovat, fungovat a nějak tomu pomoct(doplňky, masti apod.) klidně odkaz na někoho, s kým bych to mohl konzultovat. Samozřejmě nechci nic zadarmo. Děkuji moc.

Dobrý den.
    Nejsem zastánce internetových konzultací, takže pokud to chcete probrat, tak se objednejte do mé ambulance. S pozdravem. MUDr. Jan Komarek.

• ortopedie