Jan Komárek, ortoped Brno

MUDr. Jan Komárek

Uložit

Ortoped Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Obilní trh 4, Brno
MUDr. Komárek Jan

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: MUDr. Komárek Jan Jiný

Za sebe a za celý náš pracovní kolektiv (10osob), co k panu doktoru Komárkovi už asi deset let chodíme, mohu napsat jen samé pozitiva a profesionální přístup včetně srozumitelného vysvětlení problému. Samozřejmě když už má člověk v 60ti artrózu, tak asi nic jiného než výživa do kloubů nebo výměna kloubu nepomůže, ale pro výživu se stejně chodí na recept do blízké lékárny . Hlavně, ale nemusíte chodit nikam na ultrazvuk, protože ten pan doktor v ordinaci má a hned Vám řekne co máte za problém. Za nás opravdu všech pět hvězd a zaslouženě!


I
Umístění: MUDr. Komárek Jan Jiný

Po úrazu lokte jsem se na doporučení kolegyně obrátila na pana doktora Komárka. Díky léčbě pana doktora se nepříjemný a bolestivý úraz obešel bez trvalých následků a já mohu začít po několika měsících opět plnohodnotně fungovat. Mimo jiné oceňuji profesionální a přátelský přístup pana doktora i sestřičky. Velmi ráda doporučuji. S pozdravem a díky Ilona Martinová.


L
Umístění: MUDr. Komárek Jan Jiný

Pan doktor Komárek mě léčí bolesti pohybového ústrojí, s kterými se všemožně trápím a léčím už 5 rok. Docházím na terapii a léčbu kyselinou hyaluronovou a zatím mohu říct, že to je zatím jediné, co mi pomáhá. Přístup pana doktora je velmi profesionální, vstřícný, umí laicky vysvětlit problém a povzbudit, ale za co jsem mu nejvíce vděčný je, že bolesti znatelně ustoupily, za což mu moc děkuji.


P
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Komárek Jan Jiný

Bohužel se musím přidat k negativním recenzím. Dr. Komárek mi byl doporučen mojí praktickou lékařkou, takže jsem zdejší negativní recenze bral spíše s rezervou - přece by mi lékařka nedoporučila někoho špatného, že... Pan doktor se v podstatě jen zeptal, kde mně to bolí, a už měl o léčbě jasno - píchnout obstřik a vyúčtovat za něj peníze v hotovosti. Říkal jsem mu další detaily, že z rentgenu je ten a ten nález - nezájem. Nabídnutá léčba, rehabilitace - nic. "Když to nezabere, tak přijďte za měsíc na obstřik znovu". A tak by to šlo až do nekonečně, předpokládám. Naštěstí jsem pak šel jinam, tam si ortoped vyžádal přímo snímky z rentgenu, odeslal mně na další vyšetření (CT) apod. Takže sem, ke Komárkovi, opravdu ne. Pokud si tedy nechcete jen nechat do sebe píchat kortikoidy.


M
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Komárek Jan

S celou ambulancí - a tedy i osobně s panem doktorem a sestrou - jsem velice spokojený. Pro mě vyhovující profesionální a zároveň lidský přístup k pacientům. A navíc poměrně krátké objednací lhůty... M. Š.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor se po letech velmi změnil. Z velmi příjemného a starostlivého lékaře se zde léčí jen za peníze. Jeho ordinace připomíná distribuční firmu drahých léků a injekcí. Jiné léky (prodávané v lékárnách a nebo na recept) jsou podle pana doktora špatné, jen ty co prodává přímo v ordinaci jsou ty nej. Na pacienta má jen velmi málo času nabídne vám drahé léky a obstřiky, nemáte-li zájem nijak jinak vás neléčí. Moc mě to mrzí, ale musím si najít jiného ortopeda s menšími nároky na mou peněženku. ( 1 odstřik do kolene 3000 kč)

MUDr. Jan Komárek

Vážená paní,
mrzí mě, že došlo k nepochopení léčby, kterou jsem vám navrhl. Doplatek 3000 korun není za obstřik, ale za moderní léčbu kyselinou hyaluronovou, aplikovanou přímo do kloubu. Samozřejmě tuto léčbu si nemůže dovolit každý. Vždy však dávám na výběr dle možností pacienta.

S pozdravem

MUDr. Komárek Jan


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný, vztřícný a je to lékař na svém místě. Jsem velmi spokojena. Vřele všem
doporučuji. L. B.


Ověřeny pacient

Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Sympatickej doktor i sestra. Skvělej přístup! Efektivní léčba. Fakt moc dobrý...


E
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. U akutní bolesti brzká objednací doba. Příjem snad přesně na čas. Příjemná sestřička i sám pan doktor. Profesionální, ale zároveň velmi lidský. Vše hezky vysvětlí, člověk se ani necítí jako u lékaře. Mohu jen vřele doporučit.


D
Ověřeny pacient

Vynikající přístup a léčba. Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Z mnou navštívených ortopedů ten nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Třeba mi poradíte. Kdybych necvičil v posilovně, asi bych se ani neptal, ale je to pro mě opravdový koníček... Máte prosím nějaké zkušenosti, nebo odkaz na někoho, kdo by mi poradil s Bakerovou cystou a to v obou kolenech. Mám to zjištěné přímo z rezonance i ultrazvuku. Jakési "mri"(pokud to zkratku píšu dobře) je negativní a že je to malé velikosti, takže se to nedá zatím řešit(posléze se to operuje, odsává, ale výsledek je vždy nejistý, příčiny prý neznámé a mají to lidí jakéhokoliv věku). Problém je v tom, že někdy mi opravdu hodně tuhnou až skoro zatuhnou kolena(koleno) a potom je problém se hýbat natož cvičit(chodím jen do posilovny) a někdy i usnout. Bylo mi řečeno, ať cvičím dál, ať to neřeším, ale ten stav je velice podivný a já si s tím nevím rady. Než jsem na tohle přišel, oběhal jsem asi 5 ortopedů a musí vám být jasné, že mi všichni řekli, že jsem mladý, že to nic není a ať se tak nesleduji, nakonec jsem si "vybrečel" tu reznonaci. Nevěděl byste o něčem, někom, jak s tímto pracovat, fungovat a nějak tomu pomoct(doplňky, masti apod.) klidně odkaz na někoho, s kým bych to mohl konzultovat. Samozřejmě nechci nic zadarmo. Děkuji moc.

Dobrý den.
Nejsem zastánce internetových konzultací, takže pokud to chcete probrat, tak se objednejte do mé ambulance. S pozdravem. MUDr. Jan Komarek.

MUDr. Jan Komárek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie