Jan Komárek, ortoped Brno

MUDr. Jan Komárek

Ortoped

10 názorů

Uložit


Adresa

Obilní trh 4, Brno
MUDr. Komárek Jan

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Komárek Jan

S celou ambulancí - a tedy i osobně s panem doktorem a sestrou - jsem velice spokojený. Pro mě vyhovující profesionální a zároveň lidský přístup k pacientům. A navíc poměrně krátké objednací lhůty... M. Š.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor se po letech velmi změnil. Z velmi příjemného a starostlivého lékaře se zde léčí jen za peníze. Jeho ordinace připomíná distribuční firmu drahých léků a injekcí. Jiné léky (prodávané v lékárnách a nebo na recept) jsou podle pana doktora špatné, jen ty co prodává přímo v ordinaci jsou ty nej. Na pacienta má jen velmi málo času nabídne vám drahé léky a obstřiky, nemáte-li zájem nijak jinak vás neléčí. Moc mě to mrzí, ale musím si najít jiného ortopeda s menšími nároky na mou peněženku. ( 1 odstřik do kolene 3000 kč)

MUDr. Jan Komárek

Vážená paní,
mrzí mě, že došlo k nepochopení léčby, kterou jsem vám navrhl. Doplatek 3000 korun není za obstřik, ale za moderní léčbu kyselinou hyaluronovou, aplikovanou přímo do kloubu. Samozřejmě tuto léčbu si nemůže dovolit každý. Vždy však dávám na výběr dle možností pacienta.

S pozdravem

MUDr. Komárek Jan


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný, vztřícný a je to lékař na svém místě. Jsem velmi spokojena. Vřele všem
doporučuji. L. B.


Ověřeny pacient

Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Sympatickej doktor i sestra. Skvělej přístup! Efektivní léčba. Fakt moc dobrý...


E
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. U akutní bolesti brzká objednací doba. Příjem snad přesně na čas. Příjemná sestřička i sám pan doktor. Profesionální, ale zároveň velmi lidský. Vše hezky vysvětlí, člověk se ani necítí jako u lékaře. Mohu jen vřele doporučit.


D
Ověřeny pacient

Vynikající přístup a léčba. Po krátkém telefonátu byla z důvodů akutního problému kolene umožněna prohlídka hned následující den. Z mnou navštívených ortopedů ten nejlepší.


K
Ověřeny pacient

Velmi dobrý ortoped a sestra.Nedá se to přirovnat k tomu,kam jsem chodila dříve.
Přístup k pacientovi výborný,vysvětlení všeho,čemu nerozumím...
Je málo takových lékařů-děkuji.Lena.


J
Ověřeny pacient

Dnes první návštěva, proti předchozí ortopédce (jak tomu nerozumím) o 100% lepší profesní přístup. Velmi milý lidský přístup pana doktora i zdravotní sestry.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor mě vzal při akutním stavu hned druhý den bez problémů, velmi milý a lidský přístup. Není to ten typ lékaře, který vás už od dveří prohlédne. Všechno v klidu vysvětlil, ošetření bezbolestné. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Velmi sympatický pan doktor a neméně milá zdravotní sestra. Všechny mé problémy mi byly podrobně popsány a doporučena léčba. Vřele všem dporoučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Třeba mi poradíte. Kdybych necvičil v posilovně, asi bych se ani neptal, ale je to pro mě opravdový koníček... Máte prosím nějaké zkušenosti, nebo odkaz na někoho, kdo by mi poradil s Bakerovou cystou a to v obou kolenech. Mám to zjištěné přímo z rezonance i ultrazvuku. Jakési "mri"(pokud to zkratku píšu dobře) je negativní a že je to malé velikosti, takže se to nedá zatím řešit(posléze se to operuje, odsává, ale výsledek je vždy nejistý, příčiny prý neznámé a mají to lidí jakéhokoliv věku). Problém je v tom, že někdy mi opravdu hodně tuhnou až skoro zatuhnou kolena(koleno) a potom je problém se hýbat natož cvičit(chodím jen do posilovny) a někdy i usnout. Bylo mi řečeno, ať cvičím dál, ať to neřeším, ale ten stav je velice podivný a já si s tím nevím rady. Než jsem na tohle přišel, oběhal jsem asi 5 ortopedů a musí vám být jasné, že mi všichni řekli, že jsem mladý, že to nic není a ať se tak nesleduji, nakonec jsem si "vybrečel" tu reznonaci. Nevěděl byste o něčem, někom, jak s tímto pracovat, fungovat a nějak tomu pomoct(doplňky, masti apod.) klidně odkaz na někoho, s kým bych to mohl konzultovat. Samozřejmě nechci nic zadarmo. Děkuji moc.

    Dobrý den.
    Nejsem zastánce internetových konzultací, takže pokud to chcete probrat, tak se objednejte do mé ambulance. S pozdravem. MUDr. Jan Komarek.

    MUDr. Jan Komárek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie