Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Vzdělání: 2011 – ukončení studia na LF MU Brno 2013 – Základní kmen z oboru Ortopedie 2018 – Atestace z oboru Ortopedie a Traumatologie pohybového ...

• ortopedie

Diagnostické vyšetření

Ortopedická chirurgie

Ortopedické konzultace

Spondylochirurgie

Vyšetření pohybového aparátu

Privátní ortopedie

Vstricny pristup a zajem pana MUDr. Kocandy najit reseni. Po absolvovani vysetreni u jinych lekaru, bez vysledku, opravdovy balzam

Umístění: Ortopedická klinika FN Brno Bolesti, deformace páteře

Pan doktor mi byl doporučen a já nelituji. Setkala jsem se s profesionálním a milým přístupem. Co je ale pro mne nejdůležitější, je to, že můj problém řeší. Pane doktore děkuji.

Umístění: Privátní ortopedie Bolestivé koleno

Jak je uvedeno v předchozích komentářích - pan doktor je příjemný, lidský, ohleduplný, trpělivý a opravdu důkladně se věnoval problému babiččina kolene. Doporučujeme!

Umístění: Privátní ortopedie bolest kycle

Pan doktor je velice prijemny clovek a skvely ortoped. S neodkladnou peci diagnostikoval muj problem,navrhl lecbu,vse vysvetlil. Jeho osobni pristup je dnes vyjimnou. Jsem rada, ze jsem sla se svym problemem k nemu! Dekuji moc, Veronika Jurencakova

Umístění: Privátní ortopedie

Jak profesionální , tak i osobní přístup pana doktora k pacientům je velmi pozitivní. Mohu jen doporučit !

Umístění: Privátní ortopedie Problémy s ramenem

Pan doktor je velice příjemný a profesionální. Vše mi dokonale vysvětlil a poradil, provedl mně léčbou a spolupráci s ním si nemůžu vynachválit. Všem doporučuji

Umístění: Privátní ortopedie bolesti ramen

Perfektní a profesionální přístup, vysoká odbornost a schopnost řešit problém. Skvělé objednání na čas, téměř bez čekání v čekárně.

Umístění: Privátní ortopedie

Pan doktor byl moc milý a sympatický. Můžu všem vřele doporučit. Dal mi užitečné rady na bolavé paty.

Umístění: Privátní ortopedie Úraz kolene

Pan doktor je velice příjemný, ochotný a hlavně profesionál. Vše mi důkladně vysvětlil a doporučil další léčbu. Mohu všem jen doporučit.

MUDr. Jan Kocanda

Vážená paní, děkuji. Doufám, že se Vám bude dařit. JK

Umístění: Privátní ortopedie

Nejlepší ortoped, kterého znám! Navštívila jsem ho s dcerami, byl velmi příjemný a empatický. Všechno nám podrobně vysvětlil. Odcházeli jsme maximálně spokojeni. Všem vřele doporučuji!

MUDr. Jan Kocanda

Vážená paní, děkuji. V případě potřeby se obraťte. Zdraví JK