Privátní ortopedie (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Vyšetření pohybového aparátu

Diagnostické vyšetření +1 Více

Ortopedická chirurgie

Jihlavská 20, Brno
Ortopedická klinika FN Brno (mapa)

Přijímám: dospělí

Diagnostické vyšetření

Ortopedická chirurgie +1 Více

Spondylochirurgie

Vzdělání: 2011 – ukončení studia na LF MU Brno 2013 – I. stupeň ortopedické specializace (kmen) 2018 – dosud – postgraduální studium LF MU Brno ...

Umístění: Privátní ortopedie Úraz kolene

Pan doktor je velice příjemný, ochotný a hlavně profesionál. Vše mi důkladně vysvětlil a doporučil další léčbu. Mohu všem jen doporučit.

Vážená paní, děkuji. Doufám, že se Vám bude dařit. JK

Umístění: Privátní ortopedie

Nejlepší ortoped, kterého znám! Navštívila jsem ho s dcerami, byl velmi příjemný a empatický. Všechno nám podrobně vysvětlil. Odcházeli jsme maximálně spokojeni. Všem vřele doporučuji!

Vážená paní, děkuji. V případě potřeby se obraťte. Zdraví JK

Umístění: Privátní ortopedie Bolest kolena

Pan doktor Kocanda je velmi příjemný a sympatický doktor. Vše důkladně vyšetří a poté vysvětlí jak mám pokračovat v rekonvalescenci. Už jsem ho doporučil i známé.

Milý pane Beránku, děkuji Vám. Ať se daří. Zdraví JK

O
Umístění: Privátní ortopedie Problém s kolenem

Zatím nejlepší ortoped, u kterého jsem byl. Člověk cítí opravdový zájem o pacienta a jeho problém, což v dnešní době není samozřejmostí. Pan doktor dělá věci nad rámec povinného, doporučuji. O. D.

Vážený pane, děkuji za Vaše hodnocení. Pevné zdraví. JK

Umístění: Privátní ortopedie Bolest kolene

Velmi milý a ochotný pan doktor, je poznat, že má snahu pomoci. Rozhodně nemusíte mít pocit, že obtěžujete svou návštěvou. Mohu ho jen doporučit.

Milá paní, děkuji Vám.Pevné zdraví přeje JK

Umístění: Privátní ortopedie

Veľmi milý, sympatický pán doktor s profesionálnym prístupom. Bol ochotný mi pomôcť a problém sa snažil vyriešiť. Vrele odporúčam..

Milá slečno, děkuji za Vaše hodnocení. Zdraví JK

Umístění: Privátní ortopedie Bolest chodidla

Moje návštěva u pana doktora Kocandy byla příjemná, poptal se na problematiku, vyšetřil a dostal jsem doporučení, jak s mým neduhem bojovat. Odcházel jsem spokojen.

Milý pane Švestko, děkuji. V případě potřeby se zastavte. JK

Umístění: Privátní ortopedie Bolest zad

Pan doktor je velice empatický a důsledný. Je poznat, že má rád lidi a rád lidem pomáhá. U pana doktora v ordinaci jsem se cítila moc dobře, všem doporučuji :)

Vážená paní, děkuji Vám. Zdraví JK

Umístění: Privátní ortopedie Spinal injury

MUDr. Jan Kocanda is a competent (as far as I can tell), very kind and caring doctor! He took a lot of time for me during the examination, immediately organized physiotherapy for me, speaks great English and is always responding as soon as he can when I have more questions. I definetly recommend him!!

MUDr. Jan Kocanda

Dear Luis, hope you are doing well. Thank you and hope to see you soon. Kind regards, Jan

Umístění: Privátní ortopedie bolest bederni patere

K panu doktoru Kocandovi jsem sla kvuli silne bolesti beder,ktera se mi stale zhorsuje.Zatim jeste cekam sice na dalsi vysetreni,ale kazdopadne pristup pana doktora je velmi profesionalni,se zajmem a predevsim se v ordinaci citim dobre,ne ze ho obtezuji, ze mam nejaky problem :-) Od zacatku chce zjistit,proc me boli,co me boli a resit to,ne me poslat domu s hromadou leku na bolest,jako tomu bohuzel u vetsiny ortopedu casto je.
Jedine na co jsem narazila tento tyden,ze nikde neni uvedeny zadny kontakt-ani telefon,ani e-mail aby mohl clovek v pripade potizi ci horsiho stavu zavolat a domluvit se,jelikoz do MR mam jeste pomerne daleko.To jedine bych zmenila a uvedla aspon e-mailovou adresu.

MUDr. Jan Kocanda

Vážená paní Havelková, web je v rekonstrukci, v levém poli uvedené emaily na všechny lékaře. Můj dr.jan.kocanda@gmail.com Těším se na setkání. S pozdravy JK

Vyšetření pohybového aparátu

Diagnostické vyšetření