Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Plynárenská 282, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Pan doktor Mudr Jan Boldiš je vynikající lékař který se nejen dokonale vyznà ve své profesi ale dokàže opravdu rychle a perfektně určit diagnózu a pomoci všem svým pacientům a proto si ho všichni pacienti tak nesmírně vàží a oceňují ho stejně jako jeho sestřičky Evička a Marcelka které pracují s velikou erudicí. Chci vàm touto cestou vyjàdřit můj nesmírný dík a obdiv k vaší pràci. Vàclav Kobaník Teplice

Ověřený profil

Mudr. Boldiš - vždy lidský přístup, naprosto profesionální jednání... stejně jako ostatní personál. Jsem u něj registrován již mnoho let a neměnil bych.

O
Ověřený profil

Velmi silný profesionální ve svém oboru!
Opravdu mi pomohl získat zdraví.


K
Ověřený profil

Pečlivý, ochotný a vstřícný, což se v současné době už málo kde vidí.
Po mé předchozí praktické lékařce, MUDr. Voráčkové z Fakultní polikliniky VFN v Praze na Karlově nám. je tohle hotový balzám na zdraví i duši.


G
Ověřený profil

Pan doktor léčí, až je k tomu okolnostmi a pacientem přinucen. V čekárně vládne chaos a předbíhání. Objednat se je problém a termín nebude dodržen. V ordinaci nezvedají telefon. Paralelní obsluha pacientů přes okno kanceláře sestry. Zahájena léčba cukrovky na základě 1(!) odběru. Nepravidelné posílání k odběru krve a moči. Lékař si otevřel lékárnu v ordinaci a lidem nutí polské léky! Působí reálným dojmem podnikatele, který si vytváří odběratele pr svou lékárnu. Při nedostatku určité gramáže léku a pokud ji nemá v "příruční lékárně" klidně napíše gramáž i o 30% větší, zažil jsem na vlastní kůži a viděl i u předchozího pacienta. Pokud jsem požadoval vysvětlení, že glukometr mi ukazuje průměrné a podprůměrné hodnoty glukozy se na me pan doktor rozerval, ze tomu snad on musi rozumet a ty svoje přístroje ať si strčím někam... Při léčbě cukrovky mne neposlal k odborníkovi, vše "léčí" sám, vypadá to, že je nejchytřejší lékař pod sluncem. Začal jsem z něj mít strach a změnil lékaře. Zaplať Pán Bůh, že to ještě jde!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Pan doktor je výborný lékař, mám k němu plnou důvěru a nikdy nic nezanedbal - chodíme k němu celá rodina od té doby, co u nás ordinuje. Sestřičky pohotové, organizačně výborné. Že je v čekárně plno lidí a že se čeká? To svědčí jenom a pouze o kvalitě pana doktora. Moc celé ordinaci děkuji za péči. Jen kdyby nám to zdravotnictví tak nezdražovali.


H
Ověřený profil

Vynikající lékař,člověk,osobnost která nejen že pomůže od problémů,ale i vyslechne a humor neztratí ani na konci or dinační doby.Sestřička je milá,laskavá,ochotná a člověk ji musí jen obdivovat jak vše zvládá!!!
Jsem moc ráda a děkuji,že jsem pacientkou pana doktora Boldiše.
Jediná věc která vše kazí-dlouhé čekání !!!


Asi neexistuje člověk ten, jenž by se zavděčil lidem všem, osobně si myslím, že pan doktor Boldiš je vstřícný a laskavý odborník a sestřičky v ordinaci milé a schopné. Asi tak, jak by měli lidé v jejich povolání být, což ale není zrovna pravidlem pro všechny. Nemohu nic jiného, než se vyjádřit pozitivně.


nejlepší doktor co znám

Ověřený profil

Jen kdyby nebyla stale plna cekarna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu