Ord. praktického lékaře pro dospělé
Plynárenská 282, Teplice

Pan doktor Mudr Jan Boldiš je vynikající lékař který se nejen dokonale vyznà ve své profesi ale dokàže opravdu rychle a perfektně určit diagnózu a pomoci všem svým pacientům a proto si ho všichni pacienti tak nesmírně vàží a oceňují ho stejně jako jeho sestřičky Evička a Marcelka které pracují s velikou erudicí. Chci vàm touto cestou vyjàdřit můj nesmírný dík a obdiv k vaší pràci. Vàclav Kobaník Teplice

Mudr. Boldiš - vždy lidský přístup, naprosto profesionální jednání... stejně jako ostatní personál. Jsem u něj registrován již mnoho let a neměnil bych.

Velmi silný profesionální ve svém oboru!
Opravdu mi pomohl získat zdraví.

Pečlivý, ochotný a vstřícný, což se v současné době už málo kde vidí.
Po mé předchozí praktické lékařce, MUDr. Voráčkové z Fakultní polikliniky VFN v Praze na Karlově nám. je tohle hotový balzám na zdraví i duši.

Pan doktor léčí, až je k tomu okolnostmi a pacientem přinucen. V čekárně vládne chaos a předbíhání. Objednat se je problém a termín nebude dodržen. V ordinaci nezvedají telefon. Paralelní obsluha pacientů přes okno kanceláře sestry. Zahájena léčba cukrovky na základě 1(!) odběru. Nepravidelné posílání k odběru krve a moči. Lékař si otevřel lékárnu v ordinaci a lidem nutí polské léky! Působí reálným dojmem podnikatele, který si vytváří odběratele pr svou lékárnu. Při nedostatku určité gramáže léku a pokud ji nemá v "příruční lékárně" klidně napíše gramáž i o 30% větší, zažil jsem na vlastní kůži a viděl i u předchozího pacienta. Pokud jsem požadoval vysvětlení, že glukometr mi ukazuje průměrné a podprůměrné hodnoty glukozy se na me pan doktor rozerval, ze tomu snad on musi rozumet a ty svoje přístroje ať si strčím někam... Při léčbě cukrovky mne neposlal k odborníkovi, vše "léčí" sám, vypadá to, že je nejchytřejší lékař pod sluncem. Začal jsem z něj mít strach a změnil lékaře. Zaplať Pán Bůh, že to ještě jde!

Pan doktor je výborný lékař, mám k němu plnou důvěru a nikdy nic nezanedbal - chodíme k němu celá rodina od té doby, co u nás ordinuje. Sestřičky pohotové, organizačně výborné. Že je v čekárně plno lidí a že se čeká? To svědčí jenom a pouze o kvalitě pana doktora. Moc celé ordinaci děkuji za péči. Jen kdyby nám to zdravotnictví tak nezdražovali.

Vynikající lékař,člověk,osobnost která nejen že pomůže od problémů,ale i vyslechne a humor neztratí ani na konci or dinační doby.Sestřička je milá,laskavá,ochotná a člověk ji musí jen obdivovat jak vše zvládá!!!
Jsem moc ráda a děkuji,že jsem pacientkou pana doktora Boldiše.
Jediná věc která vše kazí-dlouhé čekání !!!

Asi neexistuje člověk ten, jenž by se zavděčil lidem všem, osobně si myslím, že pan doktor Boldiš je vstřícný a laskavý odborník a sestřičky v ordinaci milé a schopné. Asi tak, jak by měli lidé v jejich povolání být, což ale není zrovna pravidlem pro všechny. Nemohu nic jiného, než se vyjádřit pozitivně.

nejlepší doktor co znám

Jen kdyby nebyla stale plna cekarna.