Zubní ordinace
Táborská 15, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Také se přidávám ke kladnému hodnocení pana doktora Bajcury. Přestěhovala jsem se z Ústí nad Labem do Plzně v nejhorší fázi ,,corona krize,, a pan doktor mě ihned bez váhání přijal se slovy: ''Nemohu vás nechat trpět bolestí''. Na to nikdy nezapomenu, moc mu za to děkuji! Má lidský přístup a je empatický. Díky němu už nemám takový strach ze stomatologů. Navíc netahá z lidí zbytečně peníze. Paní sestřička je také moc milá a ochotná. Určitě doporučuji!

Umístění: Zubní ordinace

Tohoto doktora si nemuzu vynachvalit! Mam panickou hruzu ze zubare.. Pan Bajcura je ochotny a hlavne ma se mnou neuveritelnou trpelivost. Vsude se s nim chlubim,protoze ma zlate rucicky. A co se tyce sestricky..kdyby to vsude bylo tak jako v tehle ordinaci,tak se kazdy citi lip uz pri vstupu! Hrozne fajn je i to,ze pri zakroku si povidaji ruzne historky a tim se uklidnite a spis se bavite jejich rozhovorem a ani nepostrehnete,ze uz je hotovo.

Umístění: Zubní ordinace

Mel jsem pred odletem na dlouhodobou dovolenou chrup v katastrofalnim stavu a diky svemu temer nepremozitelnemu strachu jsem hleda zubare na posledni chvili. Pan doktor Bajcura me ochotne narychlo prijal a dal to nejnutnejsi do poradku. Pan Doktor i sestricka jsou velice prijemni a bylo to poprve, co jsem se u zubare necitil jako na jatkach. Osetreni bezboleste a velmi prijmena atmosfera. Vsem doporucuji.

Pana doktora Bajcuru mám od střední školy a jezdím k němu už asi 15 let. Dojíždím k němu z Prahy a stojí to za to, zná moje zuby a je to profík na jedničku! Určitě doporučuji.

Výborný profesionál a milý člověk!! Jezdíme k němu už mnoho let a lepšího zubaře neznáme. Je pečlivý, šikovný a chová se velmi slušně a přívětivě. Zachránil už mnoho zubů. Doporučuji!!!

C

Pan doktor je skvělý. Profesionál a přístup k pacientům je vstřícný. Sestřička trošku nesympatická, ale taky se občas usměje.

Vynikající chování, profesionální přístup. Doporučuji. :-)

Pana doktora mohu jen doporučit.Je nejlepší stomatolog,kterého jsem ve svém životě
potkala.Je velice pečlivý,šikovný a hlavně lidský.Moc mi pomohl.Za panen doktorem dojíždím 60 km,a kdyby ordinaci odstěhoval o 200 km dále,tak za ním i za jeho pečlivou a milou sestřičkou stejně pojedu. Ještě jednou Vám pane doktore a sestřičko moc děkuji.Alice

Velmi dobrý a profesionální přístup k pacientům.

Pana doktora Bajcuru mohu jen doporučit. Chodím k němu již 15 let a jsem velmi spokojená. Souhlasím s tím, co je již výše řečeno, netahá z lidí zbytečně peníze a zatím dokázal vyřešit všechny moje "zubní potíže" na jedničku.