Jakub Tenčl, psychoterapeut Praha

Konzultace online • 1 200 Kč

Hypnóza • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Kreditní karta, Bankovní převod

Bankovní převod je možný na zahraniční účet.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Jiné aplikace pro videohovory:
Skype
Doxy
Zoom
WhatsApp

Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred je zakladatelem Britské asociace terapeutů a hypnoterapeutů. Publikoval několik knih ve dvou jazycích a má soukromou hyp...

• Deprese

• hypnoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Ostatní služby

Online konzultace

Názory

Umístění: Hypnoterapie - Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred hypnóza

Jsem velmi vděčná, že jsem byla v péči právě Jakuba Tenčla. Nejen, že mě dostal z deprese bez léků, ale dnes již můžu říct, že s dlouhotrvajícím účinkem. Změnil se mi radikálně život a začala jsem vidět zase barevně. Ještě jednou díky.

Děkuji za zpětnou vazbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Hypnoterapie - Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred Léčba závislostí

Pan doktor Tenčl bude asi opravdový hypnoterapeut. :D Nelituju peněz za hodinu terapie, těším se na další.

Jakub Tenčl

Děkuji za Váši zpětnou vazbu.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu hypnóza

Vazeni ,
    zaujima ma ci ma niekto skusenosti s liecbou zajakavanja (battarismus) pomocou hypnozy a s akou uspesnostou
    dakujem a krasny pozdrav
    zuzana

Dobrý den, paní Zuzano, poruchu řeči je možné léčit hypnózou. Co se týká úspěšnosti, tak nejmenovaná studie ukázala, že je 93%. S přáním všeho nejlepšího, Jakub Tenčl, Ph.D.

Jakub Tenčl

• Dobrý den, je možné hypnózou léčit předčasnou ejakulaci.
    Děkuji za info H.

Dobrý den, hypnoterapie je komplementární metoda, což znamená v praxi, že nejprve lékař určí, zda jde o fyziologický problém. Pokud ne, pak je možné, že bude třeba psychiatrické diagnózy. Poté teprve přichází na řadu hypnoterapie, kdy jsou vyloučeny fyziologické a psychiatrické související problémy. Hypnoterapie může pomoci s tímto druhem problému. S přáním všeho dobrého, Jakub Tenčl

• Deprese

• Charter University

• psychoterapie
  • hypnoterapie

Stáže

• The C.H.A.I.M. Centre (200 klinických hodin, supervizor Elaine Perliss C.Ht)

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

• Ocenění London Prestige Awards v kategorii Hypnoterapeut roku 2019/20
  • Ocenění v kategorii The UK’s Leading Hypnotherapy Experts of the Year, 2020
  • Ocenění London & South East Prestige Awards v kategorii Hypnoterapeut roku 2020/21

Účty sociálních médií

Publikace a články