Jakub Hemr Fyzioterapeut

Ve fyzioterapii se pohybuju od roku 2006, mám zkušenosti z velkých nemocnic, malých soukromých praxí, sportovním prostředí na mezinárodní úrovní.
...

• neurologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • ortopedie
Zobrazit více

Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji

In my experience, there are three kinds of physiotherapist:

1. Ones who use machines on you and nothing else. Result – you still have the injury and have wasted time and money.
2. Ones who want to stick needles into you and nothing else. Result – you still have the injury and have wasted time and money. And! You've experienced a series of painful injections.
3. The rare ones who give you superb direction on exercises to help heal yourself, and guidance on how to live with an injury and manage it until you have recovered.

Jakub is in category 3. I have previously seen him for shin splints, and he was great then too – I am now running again. My shoulder injury has recovered while seeing him, and I'm now confident enough to develop strength without worrying.

Furthermore, he's very attentive, relaxed and pleasant, which makes working with him so much easier. He also speaks excellent English. Highly recommended.

Umístění: Jakub Hemr Fyzioterapeut Fyzioterapie

Pana Hemra jsem navštívil z důvodu bolesti v oblasti bederní páteře. Absolvovali jsme spolu 4 sezení, přičemž na prvním se mě důkladně vyptal na všemožné aspekty, které by mohly souviset s mojí bolestí - tedy jak sedím, jak se pohybuji, jakou židli mám v práci atd. a na základě těchto rozhovorů byl schopen skvěle dohromady dát příčinu mé bolesti zad. Když jsem se řídil jeho radami a poctivě cvičil, bolest velmi rychle ustala, vlastně již po prvním sezení. Jsem mu velmi vděčný a rozhodně jako fyzioterapeuta doporučuji neboť to je člověk, který se nejprve snaží porozumět bolesti a pak ji následně řešit. Díky moc!

Umístění: Jakub Hemr Fyzioterapeut Bolest zad

Z Jakuba je hlavně vidět zájem o to, že vás opravdu vyléčí. Byl jsem u něj s bolavými zády, prodiskutovali jsme to, celkově mě prohlédl, vysvětlil situaci, pocvičili jsme si a dostal jsem doporučení na cvičení doma. Po několika dnech bolesti přešly. Profesionální a zároveň lidský přístup, doporučuji.

Umístění: Jakub Hemr Fyzioterapeut naražené žebro - tejpování

Kuba je moc přátelský a celkově je atmosféra u něj pohodová a uvolněná, navíc jsou jeho znalosti špičkové a moc mi pomohl.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

K jakým sportům je tedy vhodné děti směrovat? Lezení po stěně, plavání, karate... Co si myslíte o gymnastice? Děkuji.

Dobrý večer,
osobně jsem příznivcem všestranného rozvoje. Nechat děti běhat v parku, lese, brát je do přírody. Neučit (a nebýt vzorem) sedavému a pasivnímu způsobu života, díky kterému získají horší pohybové návyky. Ve věku do 10 let dát specializaci stranou. Nejdůležitější je zejména vybudovat kladný vztah dítěte k pohybu, pobytu venku, tzn. "dělej co tě baví" a doporučil bych dát stranou ambice rodičů o malých Jágrech, Rosických. Pokud bych měl jmenovat sporty, které bych v tomto věku upřednostnil - byla by to atletika, gymnastika, plavání, lezení. Jako pozitiva gymnastiky vidím trenink obratnosti, síly, orientaci v prostoru, negativem je většinou důraz na příliš velký rozsah pohybu. Na lezení nacházím pouze pozitiva, plavání také, karate a další úpolové sporty vyníkající na sílu, obratnost, rychlost. Všestrannost a zábava tomuto věku přísluší ale nejvíce.
Zdravím
Jakub Hemr