Husova 13, České Budějovice

Umístění: Ordinace Zánět zubu

Pana doktora Fouska nedoporučuji.
Na zub se zánětem mi dle svého doporučení nasadil korunku, která mi po pár měsících vypadla. Nejenže jsem přišla ve svých 25 letech o zub, ale ještě rok jsem řešila rozsáhlý zánět v kosti u specialistů, kteří dle svých slov takové zanedbání ještě neviděli. Díky této „péči“ není možné ani pořídit si místo zubu implantát.
Když jsem přišla konfrontovat provedenou péči, tak se choval arogantně, byl mi předveden lživý výstup za který by se styděl každý profesionál jakéhokoliv oboru. Zdůrazňuji, že jsem klidný typ a v životě se jinak dohodnu s každým.
Celou věc proto předávám i jako stížnost České stomatologické komoře.
Není holt všechno zlato, co se třpytí.

K panu zubaři chodím už několik let a jsem maximálně spokojená! Krásné prostředí, milí lidé, péče skvělá. Mohu jedině doporučit! 10/10

K panu zubaři chodíme už několik let a mohu jen doporučit. Velmi hezké prostředí, na mob. chodí upozorňující sms o preventivní prohlídce, takže za naši rodinu jen a jen spokojenost. Injekce při každém zákroku vám umožní jít do ordinace bez stresu, pěkně si lehnete a bez bolesti odcházíte se spravenými zoubky ;-) žádné upocené záda jako od nějakého rasa, který dělá vše na rychlo aby už to bylo . .. takže se pak právě nestane, že by zůstal kaz pod plombou. A snaží se najít cenové varianty a nesnaží se vám nic prodat, takže super. A děti, zatím jsme byli jen na ukázání zoubků a super . .

Vynikající lékař!!!
Nesmírně oceňujeme (celá širší rodina) vynikající péči a vysokou odbornou profesionalitu i skvělý přístup pana doktora Fouska i jeho sestřiček.
Děkuji Jaromíra Brichtová

Doporučuji! Sice si tam občas připadám jako v márnici (bez úsměvu, bez smyslu pro humor), ale jinak kvalitní práce, pan doktor je pečlivý, vysvětlí vše co bude provádět. Jsem ráda, že k němu chodím, spravil mi zuby, které mi předchozí zubař zanedbal.

Pan doktor je pečlivý ve své práci. Kompletně mi opravil všechny zoubky a 2,5 roku chodím už jen na preventivní prohlídky. Super.

Pana Fouska rozhodně nedoporučuji. Sice je milý, ochotný a umí vzbudit dojem, že Vám zachránil zuby, skutečnost je ale jiná. U všech pacientů najde kazy pod plombami, které musí vyvrtat. Většinou poté dochází k tomu, že zdravý zub tímto rozbolaví nebo zničí. Toto není jen má zkušenost, ale i 4 mých blízkých známých. Nikdy jsem něměl problém se zubama, od návštěvy pana Fouska mám problém se studeným i teplým co se mi na zuby dostane, jeden zub se mi odlomil. Vážně nedoporučuji. Viděl jsem zde více podobných negativních reakcí, ale aktualizací serveru koukám zmizely.... zajímavé. Karel

Prostě nejlepší. Oproti mojí minulé zubařky se to nedá ani srovnat (pokud se dá nazvat zubařka).
Díky panu zubaři máš konečně zuby v pořádku a na cenu nekoukám, není zas tak drahý je cenově srovnatelný s jinými zubaři, ale kvalitou se mu zdaleka vyrovnat nemůžou.
Tohoto zubaře bych za jiného nevyměnila

K panu doktorovi jsem přešla, neboť měl velmi dobré reference ještě před aktualizací "známý lékař".
Obávám se, že z něho tak dobrý pocit nemám. Nelíbí se mi, že hned píchal injekci, aniž by si to se mnou předem domluvil. Na některé zákroky přece injekce nejsou nutné. Vrtal mi zub, kde prý byl velmi hluboký kaz (ještě jsem o něm nevěděla, nijak nebolel). Teď mám měsíc po opravě bílou plombou (1000Kč) a zub mě stále na skuz bolí. Příští týden se tam chci objednat, aby mi s tím něco udělal. Nemohu pořádně kousat. Taktéž se mi výslovně nelíbilo, že si odkládáná náčiní na můj hrudník!!!! (pacient u něj leží) To mi přijde velmi neprofesionální a narušuje tím soukromí pacienta!!! Povahou se v něm nevyznám. Přijde mi jak sfinga. Bez úsměvu bez emoce. Vše sice vysvětlí, ukáže ale přijde mi jako stroj. Nevím asi půjdu zkusit někoho jiného, u koho se nebudu cítit jak v lednici.

K panu doktorovi chodím jen na preventivní prohlídky, protože zuby mám zatím zdravé. Je velmi milý a příjemný, stejně tak sestřička. Velice si cením toho, že pokud jsem objednaná, přesně v domluvený čas vždy přijdu na řadu.