Praktický lékař pro dospělé
Zahradní 4, Hlučín

Milý pane Miklasi, neberu Vám názor, jaký máte na pana doktora, ale zkuste pochopit lidi, kteří se zde nepodepíši. Jelikož Hlučín je malé město, nikdo si nechce v dnešní době dělat problémy. Pokud někoho chválíte, tak ano, to se každému líbí, ale pokud někoho kritizujeme, to se dnes špatně nese a lidé mají strach, aby se to v budoucnu někde nepromítlo. Zde na fóru není podpis podmínkou a nevidím nic špatného na tom, že se někdo nepodepíše.
Já musím rovněž přiznat jednu velmi špatnou zkušenost s panem doktorem, kdy jsem byl označen za simulanta až do doby, kdy mě z ordinace odvezla rychlá záchranná služba, pak se přístup pana doktora rapidně změnil. Samozřejmě, že při běžných prohlídkách si nemohu na přístup pana doktora stěžovat a setřičku mohu jen chválit, ale jen přístup k lidem nikoho ještě neuzdravil. S pozdravem Pudanek

Pan doktor je moc příjemný, má perfektně vybavenou ordinaci diagnostikou, jeden z nejlepších lékařů, které znám. Rozodně všem doporučuji.

OPĚT OPAKUJI....
a dělám to po dlouhém rozhodování,protože mě mrzí jak jsou někteří lidé zlí a závistiví.Tady v anonymitě je každý odvážný.
Táži se ,kolik z Vás to co zde píšete by bylo schopných říci to i panu doktorovi do očí?
K tomuto lékaři chodím více jako dvacet let,a mohu říci,že nemohu soudit jeho znalosti nejsem lékař.Ale mohu se vyjádřit k tomu jaký to je člověk.Je velmi pečlivý lékař a udělá pro pacienta více nežli mu přikazuje povinnost.Je to hodný a velmi vzdělaný člověk,pro to aby mohl dělat svou práci musel hodně obětovat,což se o mnohých chytrolínech co si zde vylévají své černé dušičky určitě nedá říci. A ,kdo o něm hovoří negativně tak mu radím:proč neodejdete k jinému lékaři.? dále bych se tohoto člověka zeptal:
Co by asi psali o Vás vaši spolupracovníci,nebo známí? RÁD BYCH VIDĚL JEJICH HODNOCENÍ VAŠÍ PRÁCE Byl by jste spokojen s jejich hodnocením?
I pan doktor je jen člověk a má právo na nějaký úlet,Ovšem pan doktor Pchálek je profesionál a zaručeně se tak i chová.Dále se táži kritiků:PROČ SE POD SVÉ HODNOCENÍ NEPODEPÍŠETE,PROČ JSTE V ANONYMITĚ?Já se na rozdíl od mnohých ukrytých v davu podepíši.Milan Miklas

Já osobně jsem s p.doktorem velmi spokojený.Ordinaci má slušně vybavenou a sestřička je velice příjemná paní.Proto doporučuji všem klientům(pacientům),aby si služeb,které pan doktor nabízí vážili a vyšli mu vždy vtříc,tak aby mohl co nejpřesněji stanovit diagnózu.Je to odborník na svém místě.Kdyby byli všichni doktoři takoví,tak by naše zdravotnictví určitě vypadalo jinak

MUDr.Pchálek byl můj lékař 5 let .Je to příjemný a usměvavý člověk .Byla to pro mne změna v přístupu i ze strany sestry ke klientům.Jsem dlouholetý dárce krve ,již od svých 18let a na transfúzní stanici mne upozorňovalo na vysoký tlak.
Můj obvodní lékař MUDr.Pchálek tuto situaci neřešil- tlak změřil,ale říkal že je v normě.Vyhledal jsem odb.lékaře internistu a ten potvrdil nutnost léčit hipertenzi léky.
Změnil jsem obvodního lékaře a docházím do Ostravy.

Pan doktor je dle mého mínění velmi profesionální s lidským přístupem. Má příjemnou ordinaci, sestřičku a co je důležité - ordinaci s perfektně vybavenou diagnostikou jako je EKG, CRP a jiné, díky kterým přesně a zodpovědně stanoví ihned v jeho ordinaci diagnózu a následně správnou léčbu.

S panem doktorem jsem velice spokojená, chodím již k němu 35 let, v jeho ordinaci se cítím dobře. Důvěřuji mu a na jeho chování si nemohu ani v nejmenším stěžovat.

U pana doktora je můj syn a mohu ho hodnotit jako vynikajícího diagnostika a lékaře, který má dostatek zkušeností,dobře mého syna léčil a vždy mu dobře poradil a o údajných úplatcích o kterých se píše v hodnocení jiné pacientky nemůže být ani řeč,leda že by se za toto považovala bonboniera či káva ,avšak toto je pozornost nikoli úplatek. jsou to špinavé a nechutné pomluvy na našeho hodného pana doktora a to vím o čem mluvím.Regína Kučajová

Vážení pisatelé a kritici
.Nedalo mi to,protože jsem svůj názor na pana MUDr Pchálka zde již jednou prezentoval.
Ale přesto bych rád ještě něco dodal.Hlavně pro ty kdož si myslí,že anonymita je ochrání před zodpovědností za lživé pomluvy at již jsou jakkoliv motivované
.Vážení "přátelé"i pomluva je trestným činem a uvědomte si,že je velmi jednoduché vypátrat,vaši počítačovou identitu.
A tak jako za každý čin i Vy nesete svoji odpovědnost.Proto bych některým zoufalcům poradil.Než.li něco napíšete,tak si uvědomte,že v dnešní době postih za pomluvu může být pro Vás velmi nepříjemný.
Já sám se osobně divím panu doktorovi,že ,tak již dávno neučinil.Je zřejmě velký filantrop a asi je nad pomluvy povznesený.Což opět svědčí o jeho slušnosti.Já se mu ovšem velmi podivuji.
Já už bych dávno zakročil proti pomluvám tipu:PŘÍJÍMÁNÍ ÚPLATKU atd.Proto pozor,POKUD TUTO SKUTEČNOST NEMŮŽETE PROKÁZAT,TAK SE DOSTÁVÁTE NA VELMI TENKÝ LED.
Já osobně nejsem na panu doktorovi nijak závislý a ani nejsem jeho příbuzný.Díky Bohu jsem i přes svůj věk na tom docela dobře a nejsem nemocný.Ovšem tak jako jsem již dříve uvedl.Pana doktora znám dlouho a opět mohu potvrdit to co jsem již jednou napsal.Je to velmi erudovaný lékař s velikou zodpovědností k pacientovi.Je to velmi slušný a inteligentní člověk,který si na svoji obživu vydělává poctivým způsobem,nesedí na podpoře,jako mnozí z těch co jej docela bezostyšně pomlouvají,a jen zneužívají sociální a nemocenské dávky.
Je naprosto v pořádku,že simulanti jsou odhaleni a posláni tam odkud přišli.A Vy kterým to ještě nedošlo,že tito "pacienti",žijí z Vašich daní,si uvědomte,že tím poškozují i Vás.
Proto Vám všem chci říci:
VAŽTE SVÁ SLOVA NEŽLI JE NĚKDE POUŽIJETE.A UVĚDOMTE SI,JAK BY BYLO VÁM KDYBY VÁS NĚKDO VEŘEJNĚ A BEZOSTYŠNĚ POMLOUVAL.
Určitě by se Vám to nelíbilo a podnikli by jste právní kroky k ochraně své osobnosti.A já proto radím,
"Pane doktore na co ještě čekáte?Na hrubost a pomluvy patří odpověd.A to nejen verbální."
Opět se na rozdíl od Vás kdož nenacházite odvahu podpisuji.Milan Miklas.

Chodím k doktorovi už spoustu let a vždy jsem s ním byla spokojena. Vybavení ordinace má docela dobré, moc nechápu níže uvedené komentáře. Osobně ho můžu doporučit (je fakt, že simulanty fakt nesnáší, ale to je dle mého názoru ok).