MUDr. Ivo Štěrbák

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

zubní klinika Envidia dent
Krajinská ulice č.16, České Budějovice

Naprosto příšerné jednání. Chtěla jsem můstek. Hned v počátku se mi spolupracující lékařka pokusila vnutit implantát za 25 tis. Následně mi rozryla dásně jen proto, aby mi mohla prodat kartáčky a když jsem chtěla, aby kontrolu po dentální hygieně spojila s ošetřením, nevyšla mi vstříc. V žádném případě pana doktora nedoporučuji, nejde mu o Vaše zdraví, ale čistě o Vaši peněženku.

Prave jsem objednala svou dceru uplne poprvi a tedy klobouk dolu :-) Pani na telefone byla velmi mila a pusobila velmi pratelsky.Uvidime jaka bude prvni navsteva moji prinzezny, po tomto telefonatu ale verim, ze bude uplne v poradku a bez zbytecnych slzicek a strachu....Hajna

Dnes jsem absolvoval vstupní prohlídku,skvělý přístup,navíc jsem absolvoval menší zákrok absolutně bezbolestný.Ano je to první dojem,léčba následná a věřím že úspěšná bude také stát nemalé peníze,ale už jen ochota,přístup p.doktora,sester i p.recepční je skvělý!Příště se již skoro těším na p.doktorku Štěrbákovou se kterou jsem zatím neměl tu čest!

musím odporovat,přístup dr.Štěrbáka k pacientum se mi jeví jako neomalený a pan doktor si myslí že je na světě jediný.Sice ho navštěvuji ale jen v nejnutnějším případě.Jinou možnost nemám jelikož do krajského města je to příliž z ruky.

Jsem velmi spokojená. Hlavně se mi líbí přístup k dětem. Jsou velmi pečlivý a strašně hodný. Všem doporučuji.

Souhhlasím, také Dr Štěrbáková je skvělá.Určitě jim vděčím za to,že i v mém věku mám pořád svoje zuby kromě tří zubů moudrosti o které jsem přišla v době sice bezplatné, ale typu šus šup péče.

šikovný pečlivý doporučuji každýmu kdo se bojí zubaře. fakt špička.