Praktický lékař pro dospělé
Porubská 549, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Špacek mě zachránil život,nikdy mu nepřestanu být vděčná.
Byla jsem u něj na první návštěvě,hned odhalil že je stav vážný a poslal mě do nemocnice.
Díky němu žiji.
Je to odborník a všem ho doporučuji!!!
A jemu na sto tisíckrát děkuji!!!!

Jsem u Pana doktora třetím rokem a jsem spokojen,je velice ochotný,ikdyž přijdu skoro na poslední chvíli.Působí na mě přijemným a klidným dojmem a taky proto mu řeknu s klidem každý můj problém.Dnes měl dovolenou a náhodou jsem ho zastihl v ambulanci a i tak mě přijmul a napsal mi prášky,které jsem potřeboval. Zavadinka

K panu dr. Špačkovi jsem chodila několik let a byla velmi spokojená. Pomohl s každým zdravotním problémem, se kterým jsem za ním přišla. Navíc lidský přístup, jaký jsem zažila jen málokde. Potom se odstěhovat s ordinací na místo, kde je dnes. Musela jsem jinam, a dodnes vzpomínám na pana doktora Špačka. Zažívám takové trauma u svého lékaře - kterého vlastně nemám. Při chronické nemoci mít jedinou možnost využívat ambulance.cz, je velký stres. Střídají se tam lékaři a žádný nezůstane déle jak pár měsíci, v nejlepším pár let. To je pak paráda!. Přála bych každému,kdo dává dr. Špačkovi záporné hodnocení. Asi toho málo poznali. Je mi přes šedesát a lékařů jsem navštívila za život víc než je milé. Na dr. Špačka vzpomínám jako na jednoho z těch nej nej, kam jsem chodila. Tímto ho moc pozdravuji.

Pan doktor je velice ochotný, vždy mi pomohl, mohu jen chválit, byli u něj i moji rodiče, kteří již bohužel zemřeli, vždy byl ochoten přijít i domů

C

U pana doktora jsem 13 let.Jestliže někdo naněj napíše "slabý" tak asi u jiného lékaře nebyl.Například to ,že lékař ordinuje i bez sestry se nevidí často,druhý by zavřel ordinaci.Ochota a to i na úrovni jen poradenství je nevídaná.Profesionál,člověk_Pan doktor. J.Buchta

K doktorům moc nechodím (naštěstí), ale v dnešní době, kdy si můžeme zvolit sami budu okamžitě měnit. Pana doktora jsem navštivila asi 3 x a vždy jsem odcházela tak akorát vytočena, velmi zajimavý přístup lečení - od stolu. V době kdy jsem těhotná a nechodím k doktorům s nachlazením nebo zvýšenou teplotou jsem udělala výjimku a chtěla jsem se poradit co vlastně mám užívat...nepodíval se mi ani do krku, neposlechl si mě, vůbec nic a chtěl mi předepsta léky a bonbony, které těhotné nedoporučují (sama jsem si to pak na netu našla). Když jsem ho na to 2 x upozornila, tak mi řekl ať si krk namažu olejem, zabalím a ležím. No rada nad zlato. Když jsem mu volala ohledně nějakého očkování - odpověd - zeptejte se své matky....takže asi tak. Může být usměvavý, milý, ale toto mě nevyléči. Je mi líto, že musím takové hodnocení napsat a to jsem chtěla zvolit velmi slabý...!

Jsme u pana doktora celá naše rodina už řadu let a nikdo z nás si ještě nestěžoval.Pro nás je to PAN doktor.

MUDr. Špaček je mimořádně schopný praktik s kvalifikovaným přístupem k nápravě tělesného zdraví pacientů a s empatickým vhledem do jejich duševna. Je mým praktickým lékařem více než 20 let. Frais, Ostrava

Dobrý den, jsem ještě sice stále u pana doktora, ale budu již brzo odcházet. Od porodu mám bolesti břicha. Pan doktor mi předepisoval nějaké léky na plynatost, a že mám hubnout a nejíst co mi nesvědčí.Při poslední návštěvě lékaře mi otevřel místo sestry, opět napsal nějaké léky na plynatost a řekl držte dietu a dejte mi 30Kč. To se ani na mě nepodíval, neprohlédl prostě nic a za toto ještě platím. To jsem rovnou mohla naproti do pekárny pro pečivo za ty peníze. Bolesti neustupovali a proto jsem jela až přes známé do Třince k doktorovi, který mi okamžitě řekl že mám kílu a musí se co nejdříve operovat.Tak že prostě hrůza. A to není vše. Ale to je nadlouho toto psaní. Takového doktora nemůžu ani nikomu doporučit.

Je to doktor jakých moc není