Ord. praktického lékaře stomatologa
Myslbekova 23, Děčín

Všem, co zde píší své negativní zkušenost ze srdce věřím, jelikož s tímto člověkem, jehož jméno nemohu ani slyšet mám velice špatnou zkušenost. Nikdy jsem se nebála zubařů a nebojím se ani teď. Když jsem byla malá, byl pan doktor velice příjemný. Zuby jsem měla vždy krásné, ty druhé bez jediné plomby. Asi ve 13 letech jsem upravdu ošklivě kousla a vylomila si kus jedné spodní stoličky, bylo to ale zrovna před dovolenou a k zubaři jsem se dostala za dlouho. Nejprve normální plomba, jenže zub začal nehorázně bolet. Po delší době bolesti se rozhodl, že je nutné mi vyčistit kanálek. Teď si dokonce myslím že jsem pusu neměla dostatečně umrtvenou, zákrok byl dlouhý a dosti bolestivý. Navíc pan doktor neřekl ani slovo o tom, co bude provádět, viděl jak mi tečou slzy a vůbec nic nekomentoval, jen si řekl o nehoráznou sumu. Zákrok bohužel zkazil (a sám to věděl) a musel ho opakovat ( se stejným přístupem a za stejných podmínek) a opět požadoval peníze i když to byla jeho chyba!!! Vlastně ne za stejných podmínek, při druhém zákroku vykázal mojí mamku z čekárny s tím, že je z ní nervózní a že na zákrok potřebuje klid( připomínám, že mi bylo 13 a mamka měla k zákroku několik podstatných otázek na které nedostala odpověď). Když odešla, zavolala hned své zubařce a ta mě okamžitě přijala. Opravdu mi nepřijde normální, aby mělo 13-ti leté dítě mrtvý zub. Když už jsme u bolesti, měla bych se asi ještě zmínit o jejich "rentgenu" a destičce, kterou vám sestřička rve do úst div vám neprotrhne tvář. Když jsem se konečně chtěla dostat z této ordinace k jinému zubaři, pan Keil mi dal přednášku o tom, jak se zřejmě špatně starám o své zuby ( má současná paní zubařka vždy žasne a chválí mne, jak pěkně se o své zuby starám !!) a chtěl podrobně vysvětlit z jakého důvodu odcházím. Vše mi vyvrátil, zřejmě jsem si vše vymyslela a když jsem odešla bez rozloučení, vyběhl za mnou do čekárny a seřval mne že se neumím chovat, když ani nepozdravím. V tu chvíli se mi ulevilo, že už tam nemusím.Jak kdo k vám, tak vy k němu. NEDOPORUČUJI

Velmi arogantní lékař s minimálními znalostmi. Platíte pomalu již po usednutí na křeslo...Když jesem od tohoto pana doktora odcházela a chtěla si půjčit svou kartu na okopírování, bylo mi řečeno, že mi jí okopírují sami za poplatek 50 Kč. Reagovala jsem tedy tak, že dál finančně pana doktora jednoznačně podporovat nehodlám a bylo mi řečeno, že se to tedy nemá, ale kartu mi do dsruhého dne tedy zapůjčí...opravdu věrohodný a pečlivý přístup...nemyslíte?

Všichni si dejte pozor na tohoto pana doktora. Ve zkratce: Pan Keil mi před půl rokem vyčistil dva zubní kanálky, přidal plombu a řekl si o zaplacení tím stylem, že mě nechal slézt z křesla a bez jakéhokoli upozornění předem mi suše oznámil cifru 800,- Kč (2x kanálek po 300 + plomba (obyč amalgám) za 200). Tak jsem trošku vyvalil oči a odebral se do bankomatu... Když mi pak všichni moji známí potvrdili, že u svých zubařů za plombu neplatí nic, od pana Keila jsem utekl. Dnes se mi potvrdilo, že jsem udělal dobře, protože nový pan doktor mi na dnešním rentgenu ukázal, že kanálek není dobře vyplněný a musí to tedy předělat (mimochodem za 0 Kč). Tomu říkám 800 Kč vyhozených do popelnice. Navíc se mi tenhle zub v důsledku oprav pana Keila úplně rozlámal, takže mě čeká kořenová nástavba za 450 v prvním kole a pak korunka v řádech tisíců. Suma sumárum, i když možná nemůže za ulomení zbytku zubu (nebo možná může), pan Keil mě "okradl" o 800 Kč (nepočítám plomby z minula po dvou stovkách) a okořenil to navíc mizerně odvedenou prací!! Nemám ve zvyku pomlouvat, ale třeba toto pomůže dalším lidem, aby nedopadli podobně jako já.

Byl jsem u tohoto lékaře jako dítě. Vyvrtal mi zub a zaplomboval. Nehcal tam ovšem nějaké svinstvo a zub začal po měsíci hnista. Následovala celá řada zákroků (u jiného lékaře), o šestku sem přišel. Už k němu nevkročím.

.......za všechny prachy. Jako dítěti mi vytrhl druhý zub s tím že je to první (hádal jsem se s ním, že to je druhý, ale jako dítě toho moc na povinné školní prohlídce nezmůžete). Shodou okolností si nepovšiml skutečnosti, že se mi nevyrostly (nevytvořily se) všechny druhé zuby(3 druhé, nepočítám zuby moudrosti). Od té doby jsem měl dvoje rovnátka, z čehož mám značně zničenou sklovinu a dásně, zuby dodneška slepený retainerem, mimojiné jsem investoval x tisíc do nových implantatů a stejně zuby nedrží, tak jak mají (nezmiňuju bolest a nepříjemnosti související s rovnátky, operací atd). Bohužel totéž se stalo i osobě v mé rodině, která má obodobný problém. Pokude nechcete, aby Vaše dítě mělo celoživotní problémy s chrupem nebo jste je měli Vy, vyhněte se tomuto pánovi. Pokud už k němu chodíte, resp. pokud chotíte ke komukoliv - ptejte se, ptejte se, ptejte se, případně před zákrokem konzultujte s více lékaři.

Pan Keil mi přijde jako kvalitní zubař.Ovšem zubní hygienistka,která sídlí vedle něj je strašná.Už 3 roky mi povídá že mám zánět dásní a přitom mi zuby nikdy nekrvácej ani nebolí.

Před dvěma lety jsem se k němu přehlásila, bolel mě zub.Pana doktora to ale až tak nezajímalo,raději mě při první návštěvě hned převelel k jeho zubní hygienistce,která mě bez jakéhokoliv upozornění držela v křesle přes půl hodiny a očistila mi všechny dolní zuby od kamene tak dokonale, že jsem ještě půl roku nato nemohla vzít do úst ani vlažný čaj.Prý si mám koupit na citlivé zuby pastu Senzodyne... Když ani při druhé návštěvě mě zub bolet nepřestal, přehlásila jsem se jinam, kde mi ho hned při přehlášení v čase bolestivých případů okamžitě otevřeli a pak měsíc léčili.