Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

K paní doktorce chodím už několik let a jsem moc spokojená, jak s přístupem ,tak i s odborností.Je neskutečně milá ,vstřícná ochotna .Jsem šťastná,že ji mám !Mohu jen doporučit!!!

Paní doktorka byla mou první gynekoložkou, takže jsem k ní chodila cca od 14 let. To, co se zde píše o jejím přístupu k pannám můžu jedině potvrdit - nehledě na vtíravé otázky, které vyvolávají pocit, že byste se svým pannenstvím měla něco dělat. Navíc mi přijde, že k náctiletým se chová, jakoby byly "zkušené ženy" a vůbec nebyly vystrašené ze své teprve první, nebo druhé návštěvy.
Zároveň jsem měla problémy s výtokem, které vyšetřovala zevní prohlídkou a ultrazvukem - žádný výtěr nebo něco podobného. Problémy samozřejmě přetrvávávaly a vyřešila je až má nová paní doktorka, ke které jsem přešla...

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Nechtěla jsem brát hormonální antikoncepci a hledala jsem nehormonální možnosti. Paní doktorka byla absolutně proti, řekla, že o tom nic neví a že mám brát hormonální antikoncepci. Nic mi nebylo vysvětleno.. Byla jsem v šoku, protože to přesně jsem nechtěla, žádné pomoci se mi nedostalo a už k ní nechodím... Empatie nebo pochopení žádné.. a cítila jsem se tam dost nechtěně. Když jde člověk na gynekologii očekává lidský a vítající přístup.. toho jsem se teda nedočkala..

Přišlo mi, že se tam zastavil čas.. Naposledy jsem tam byla tak před 3 lety.. nevím.. možná se to změnilo... ale nějakou dobu jsem tam chodila, protože to byla moje první gynekoložka a měla jsem k ní důvěru. Také jsem si myslela, že to je všude stejné a lepší to být nemůže, dokud jsem to pořádně neprobrala s mými kamarádkami. Teď chodím jinde a nemůžu být spokojenější.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie antikoncepce

Paní doktorka mi udělala trauma do konce mho života. Každé vyšetření bylo ponižující a bolestivé. Jsem v osmnácti letech stále panna a beru to jako čistě moje rozhodnutí, ona to ale asi nedokázala ustát. Moc dobře věděla, že jsem panna a stejně mě vždy vyšetřovala zrcadly, bolelo mě to a brečela jsem jsem. Jeí odpověď byla: “Panbože, to vás tak jako bolí i při pohlavním styku? Jo vy jste ho neměla! To jsme nepředpokládala, že ve vašem věku ještě budete panna.”
Toto chování předvedla dvakrát za sebou, od té doby mám prostě jistý blok a pokaždé na gynekologii je mi zle. Pannám tuto doktorku zásadně nedoporučuji, manipuluje a tlačí vás, kam nechcete.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je hrozně milá a má lidský přístup. Nedokážu si představit, že bych chodila k jinému lékaři. Doporučuji! :)

Paní doktorka je výborná lékařka s citlivým přístupem ke všem kategoriím pacientek, a to i k pannám. Chodím k ní i s dcerami a její přístup si všechny nemůžeme vynachválit. K jinému lékaři bychom nešly.

Velmi vynikající přístup jak paní doktorky tak sestřičky :) Vstřícná, milá a hodná. Opravdu kapacita :)

Nedoporučuju dívkám a ženám, které jsou panny. Paní doktorka je prostě nerada vyšetřuje a vůbec ji nezajímá, že někdo mít prostě pohlavní styk nechce (z nejrůznějších důvodů např. dnes tolik zmiňovaná asexualita). Stále se vyptává a člověka tlačí tam, kam nechce. Prostě skrytá manipulace.

U této lékařky jsem byla den,kdy můj lékař neordinoval.Jelikož mám nějaké problémy a snažíme se s manželem o miminko(už jsme o jedno přišli),tak mě paní doktorka,aniž by to byla má gynekoložka napsala hormonální léčbu.Samozřejmě jsem léky nebrala.V době,kdy se tyhle hormony berou je zakázáno otěhotnění a navíc může způsobit u již těhotné pacientky vážné poškození plodu.Nelíbí se mi,že tato lékařka předepíše léčbu,aniž by se kontaktovala s mým lékařem.Můj gynekolog mě hormony nepředepisuje,řekl mi jasně,že to necháme přírodě.

Skvělá lékařka, vnímavá, citlivá, empatická, vtipná a přistupuje ke každému pacientovi individuálně s maximálním zájmem a péčí. Důvěřuji jí jako skvělému odborníkovi a v její ordinaci se cítím jako kdybych hovořila s kamarádkou. Měla jsem dlouholeté problémy a paní Maráčková dělala vždy vše proto, aby mi je pomohla vyřešit. S takovým přístupem se málokde setkáte. Doporučuji :-)