Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie antikoncepce

Paní doktorka mi udělala trauma do konce mho života. Každé vyšetření bylo ponižující a bolestivé. Jsem v osmnácti letech stále panna a beru to jako čistě moje rozhodnutí, ona to ale asi nedokázala ustát. Moc dobře věděla, že jsem panna a stejně mě vždy vyšetřovala zrcadly, bolelo mě to a brečela jsem jsem. Jeí odpověď byla: “Panbože, to vás tak jako bolí i při pohlavním styku? Jo vy jste ho neměla! To jsme nepředpokládala, že ve vašem věku ještě budete panna.”
Toto chování předvedla dvakrát za sebou, od té doby mám prostě jistý blok a pokaždé na gynekologii je mi zle. Pannám tuto doktorku zásadně nedoporučuji, manipuluje a tlačí vás, kam nechcete.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je hrozně milá a má lidský přístup. Nedokážu si představit, že bych chodila k jinému lékaři. Doporučuji! :)

Š

Paní doktorka je výborná lékařka s citlivým přístupem ke všem kategoriím pacientek, a to i k pannám. Chodím k ní i s dcerami a její přístup si všechny nemůžeme vynachválit. K jinému lékaři bychom nešly.

Velmi vynikající přístup jak paní doktorky tak sestřičky :) Vstřícná, milá a hodná. Opravdu kapacita :)

G

Nedoporučuju dívkám a ženám, které jsou panny. Paní doktorka je prostě nerada vyšetřuje a vůbec ji nezajímá, že někdo mít prostě pohlavní styk nechce (z nejrůznějších důvodů např. dnes tolik zmiňovaná asexualita). Stále se vyptává a člověka tlačí tam, kam nechce. Prostě skrytá manipulace.

Š

U této lékařky jsem byla den,kdy můj lékař neordinoval.Jelikož mám nějaké problémy a snažíme se s manželem o miminko(už jsme o jedno přišli),tak mě paní doktorka,aniž by to byla má gynekoložka napsala hormonální léčbu.Samozřejmě jsem léky nebrala.V době,kdy se tyhle hormony berou je zakázáno otěhotnění a navíc může způsobit u již těhotné pacientky vážné poškození plodu.Nelíbí se mi,že tato lékařka předepíše léčbu,aniž by se kontaktovala s mým lékařem.Můj gynekolog mě hormony nepředepisuje,řekl mi jasně,že to necháme přírodě.

Skvělá lékařka, vnímavá, citlivá, empatická, vtipná a přistupuje ke každému pacientovi individuálně s maximálním zájmem a péčí. Důvěřuji jí jako skvělému odborníkovi a v její ordinaci se cítím jako kdybych hovořila s kamarádkou. Měla jsem dlouholeté problémy a paní Maráčková dělala vždy vše proto, aby mi je pomohla vyřešit. S takovým přístupem se málokde setkáte. Doporučuji :-)

K paní doktorce jsem přišla ve 14 letech s problémy s mykózou.. nejspíše o tomto problému nic neví.. zkoušela mi dát nějaké antimykotika, ale stěr nikdy neudělala, problém dále přetrvával, tak že prý mi dá antibiotika, jen tak, bez jakýchkoliv stěrů nebo poznatků. Po antibioticích problém stále, řekla mi: "Ale teď už tam nemůžeš nic mít", samozřejmě bez poslání vzorků do laboratoře. Myslela si, že simuluju, jak už jsem tady četla z jednoho příspěvku. Jsem ráda, že jsem od ní brzy odešla, ale problémy mi přetrvávají stále.. a to je mi 20 let, paní doktorka má na tom velký podíl viny..
Nedoporučuji!!!

Jsem s paní doktorkou Maráčkovou velice spokojená. Chodím k ní už hodně dlouho a jelikož mám určité problémy, věřím tomu, že díky její péči nakonec otěhotním a porodím zdravé miminko. Je opravdu velice profesionální, poradí, ale hlavně: je lidská!!! Člověk nemá pocit studu a může jí říct opravdu cokoliv, veškeré obavy apod. Zřejmě i to je jeden z mnoha důvodů, proč je tolik vytížená a termíny objednávek je potřeba řešit vždy dost dopředu, jelikož má plno. Opravdu doporučuji!!!

Je to zlatíčko! Pomohla nám přivést na svět tolik očekávanou princezničku. Do konce života ji budeme vděční za ten náš vytoužený uzlíček štěstí. Kéž by byli všichni tak citliví, vstřícní, empatičtí, vtipní a chytří jako je právě ona :-)