Chládkova 4, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace estetické dermatologie

Paní doktorka je výborná..stejně tak i sestřička! Vše vysvětlí a poradí. Profesionální, lidský a milý přístup, cítila jsem se tam velmi dobře a odcházela spokojená. Paní doktorku můžu jen doporučit!

Umístění: Ordinace vyšetření kůže

Paní Hrabálková je kultivovaná a kvalitní lékařka. Doporučila bych ji hlavně ženám, které řeší různé estetické kožní problémy, paní doktorka umí velmi dobře poradit a doporučit léčbu. Objednává pacienty na čas a nikdy jsem nečekala v čekárně dlouho, bez problémů mne objednala taky e-mailem a to dokonce po skončení její pracovní doby. Vzhledem k celoživotním kožním potížím jsem navštívila mnoho dermatologů, ale u paní Hrabálkové už zůstanu.

Paní doktorka Hrabálková je moc milá lékařka a výborný profesionál. Několikrát jsem byl na odstranění znamének, ošetření bylo příjemné a rychlé a jizvy nejsou skoro vidět. K paní doktorce už chodí celá rodina a všichni jsou maximálně spokojení.

Velmi dobrý přístup pí MUDr Hrabálkové a sestry ke zdravotním problémům a léčbě

Paní doktorka je velmi zkušená, dá se s ní velmi dobře domluvit, je ochotná a příjemná, stejně tak i ta mladá medička, co jí tam občas dělá sestru. Thumbs up!

Nedávno jsem absolvoval kožní vyšetření u MUDr.Hrabálkové a byl jsem příjemně překvapen citlivým a profesionálním přístupem, který jsem u jiných lékařů v takové míře nezaznamenal. A navíc mi léčba mého problému, se kterým jsem se potýkal už několik let, konečně pomohla! Jiní kožní lékaři si s tím nevěděli rady, tak jsem na radu svého kamaráda navštívil dr.Hrabálkovou a jsem maximálně spokojen. Mohu vřele doporučit!