Praktický lékař pro dospělé
Bieblova 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Milá, ochotná a empatická. S úsměvem Vás přivítá. Vždy pomohla, v případě potřeby. Super doktorka.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je nejlepší, kterou můžu mít, je vstřicna, milá a vždy pomohla. Největší háček je nepříjemná sestra, tu prosím vyméňte. Přišla jsem sice neobjednaná,což bylamoje chyba, ale aby mi sestřička řekla, že mám doma internet, tak ať se léčím podle něho.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá , vstřícná ,obětavá . Chodí k ní moje rodina a také jsou spokojeni. Prostě lékař na jedničku.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Hned po příchodu se mi věnovala moc milá a ochotná sestřička. Paní Havlová taky skvělá, sympatická a vstřícná. Za mě nejlepší přístup a ordinace v které jsem kdy byla. Děkuji

Lékařka fantastická, pomůže, vyslechne,
poradí, sestřička totéž, jsou obě super, mohu jen doporučit

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní lékařka Havlová je skvělý člověk a výborná lékařka, která nic nepodcení. Je velmi vstřícná a ohleduplná. Chodíme k ní celá rodina a vážíme si toho, že se o nás stará. Výměna sestřičky byla skvělá volba, je to velký rozdíl oproti době minulé. Je milá, vstřícná a komunikativní, jen chválím!!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Výpis ze zdravotní dokumentace

Skvělá,milá a komunikativní lékařka.I to čekání se změnilo,takže paní doktorku mohu doporučit.A co víc,sestřička krásná a milá!!!

Paní doktorka je naprosto skvělá, lidská Je nejen pečlivá lékařka, ale i dobrý psycholog, který vás vždy pečlivě vyslechne i vyšetří Opravdu obětavá, vždy s úsměvem Takovýto přístup by měli mít všichni doktoři..A v ordinaci jí perfektně doplňuje Sestřička která je taktéž, velmi ochotná i obětavá. Těch 5 hvězdiček je málo od nás má paní doktorka a sestřička 10 **********hvězdiček !!!! Křeháčkovi

K paní doktorce chodím dlouho a jsem spokojený.Jediná vada na kráse je dlouhé čekání v čekárně.Jinak poradí,vyslechne.Skvělá lékařka,která se vždy usmívá.

Velice ochotná,dokáže vyslechnout pacienta-velice doporučují.Dneska takového lékaře jen tak nenajdete.