Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bieblova 2, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je nejlepší, kterou můžu mít, je vstřicna, milá a vždy pomohla. Největší háček je nepříjemná sestra, tu prosím vyméňte. Přišla jsem sice neobjednaná,což bylamoje chyba, ale aby mi sestřička řekla, že mám doma internet, tak ať se léčím podle něho.

P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá , vstřícná ,obětavá . Chodí k ní moje rodina a také jsou spokojeni. Prostě lékař na jedničku.

V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Hned po příchodu se mi věnovala moc milá a ochotná sestřička. Paní Havlová taky skvělá, sympatická a vstřícná. Za mě nejlepší přístup a ordinace v které jsem kdy byla. Děkuji

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Lékařka fantastická, pomůže, vyslechne,
poradí, sestřička totéž, jsou obě super, mohu jen doporučit

L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní lékařka Havlová je skvělý člověk a výborná lékařka, která nic nepodcení. Je velmi vstřícná a ohleduplná. Chodíme k ní celá rodina a vážíme si toho, že se o nás stará. Výměna sestřičky byla skvělá volba, je to velký rozdíl oproti době minulé. Je milá, vstřícná a komunikativní, jen chválím!!!!

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Výpis ze zdravotní dokumentace

Skvělá,milá a komunikativní lékařka.I to čekání se změnilo,takže paní doktorku mohu doporučit.A co víc,sestřička krásná a milá!!!

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto skvělá, lidská Je nejen pečlivá lékařka, ale i dobrý psycholog, který vás vždy pečlivě vyslechne i vyšetří Opravdu obětavá, vždy s úsměvem Takovýto přístup by měli mít všichni doktoři..A v ordinaci jí perfektně doplňuje Sestřička která je taktéž, velmi ochotná i obětavá. Těch 5 hvězdiček je málo od nás má paní doktorka a sestřička 10 **********hvězdiček !!!! Křeháčkovi

P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím dlouho a jsem spokojený.Jediná vada na kráse je dlouhé čekání v čekárně.Jinak poradí,vyslechne.Skvělá lékařka,která se vždy usmívá.

Ověřeny pacient

Velice ochotná,dokáže vyslechnout pacienta-velice doporučují.Dneska takového lékaře jen tak nenajdete.

L
Ověřeny pacient

Je příjemná a pečlivá. Na druhou stranu je problém dlouhé doby čekání. Jedinou nepříjemnou zkušenost mám podávání antibiotik na důsledky alergie (ještě nezjištěné).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti