Iveta Haouiová, gynekolog České Budějovice

MUDr. Iveta Haouiová

Gynekolog

K. Šafáře 64, České Budějovice
České Budějovice

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, má sice trochu ráznější přistup, ale ono to není vždycky na škodu. Je ochotná, vstřícná, všechno vysvětlí. Sestřička příjemná, vždycky usměvavá a nápomocná. Kdyby to nebyla gynekologická ordinace, řekla bych, že tam chodím i docela ráda :-)

K paní doktorce chodím od 15 let, teď zažívám své první těhotenství a jsem nadšená. Paní doktorka i sestra jsou úžasné, pečlivé, vše vysvětlí a jako jediní z mála nevydělávají na UZ a fotkách miminka. Když od ostatních těhotných slyším ty ceny tak nechápu, že já doteď a to jsem ve 20TT nezaplatila nic a pokaždé mám fotku. Opravdu doporučuji a děkuji za péči o mně a mé miminko. PS: Pohlaví víme už od 13+5 :-)...

Úžasná paní doktorka se skvělou sestřičkou. Řeší s vámi problémy jako s lidmi, pokud jdete s vyloženou blbostí, tak nějak vám taktně vysvětlí, že jste drobet mimo. Pokud zavoláte, že máte akutní problém, není problém přijít a vyšetření absolvovat v jejich pauze na oběd (počátek těhotenství). Jak je to s alternativními požadavky a těhotenstvím nevím, ale myslím, že by to neměl být zase až takový problém - do ničeho vás přece nemůžou nutit násilím...ale možná je to tím, že jsem člověk, co si u doktorů moc nevymýšlí...:)

Paní doktorka Haouiová je velmi profesionální a pečlivá lékařka s citlivým přístupem. Mé problémy řeší nejen dle zdravého rozumu, ale také podle mých potřeb vždy s velkým ohledem na mé zdraví. Je velmi komunikativní, přímá a vždy vstřícná. Mohu jen doporučit!

To není pravda,paní doktorka je super a je odborník,tudíž zřejmě ví co dělá.Já s ní problém nemám,naopak jsem s ní velmi spokojená.

Se vším hned hotová, bojím se k ní i objednat, doporučuje sterilizaci žanám pod 50, co nemají problémy, nechápu. Sestra je skvělá! Bez té by to mohla zabalit. Nemá ženský přístup k pacientce a nedokáže jí pochopit.

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná. Zatím mi vždy pomohla. Od té doby co k ní chodím, nemám z prohlídek strach. Nyní jsem poprvé těhotná a vše mi vždy vysvětlí a poradí. S čekáním je to asi různé. Já jsem tam čekala nejdéle asi půl hodiny, jinak jsem byla většinou hned na řadě. Navíc sestřička je taky super. Všem doporučuji.

Při svém prvním těhotenství jsem tam zažila celkem chaos: dlouhé čekání, v ordinaci více pacientek najednou, k tomu klepání na dveře těch, které si šly jen pro recept, do toho telefony.

Nebyla jsem dopředu seznámena s tím, že mi odebírají krev na tzv. triple test. Náhle jsem se prostě dozvěděla, že je u mne podle tohoto testu větší pravděpodobnost narození postiženého dítěte. Paní doktorka mne pak samořejmě chtěla poslat na odběr plodové vody a na moje odmítnutí reagovala mimo jiné strašením, že "Downové žijí i 50 let, tak to budu mít zkažený život". Přitom byla ta pravděpodobnost jen asi 1:300, takže pořád ne tak děsivá.

Lepší gynekoložka v ČB snad není! velice sympatická, vtipná a ochotná. Jsem s ní velice spokojená. Čeloudová ml.

Paní doktorka i sestřička jsou opravdu úžasné. Předtím jsem chodila k jiné pani doktorce a když to srovnám je to jak nebe a dudy. Nevěděla jsem, že návštěva u lékaře může vypadat i jinak než jsem to doposud znala. Jsou strašně hodný, příjemný, ochotný,...cítila jsem se tam opravdu dobře, i když jsem se nejdřív hrozně bála, postupně to ze mne díky nim spadlo. A to nějaké čekání mi nevadí, protože vím, jak jsem si mohla i sama na sobě vyzkoušet, že jsou pečlivý a se zájem o Vás a raději udělají nějakou tu věc na víc, než aby se něco zanedbalo.