Kartouzská 6, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologická konzultace

Při registraci jsem musel vyplnit poměrně podrobný zdravotní dotazník, který pak se mnou paní doktorka pečlivě procházela, ptala se. Byla při tom citlivá, empatická, pozitivní, bylo vidět, že se mi snaží dobře poradit i mimo oblast zdraví (jak třeba sehnat výpis z dokumentace od předchozí lékařky). Jen u málo lékařů jsem vnímal tak opravdový zájem mi pomoci i diskrétnost. Vřele doporučuji.

Včera jsem byla u paní doktorky Glimmerové poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena, jaký ke mě jako pacientovi měla přístup. Pečlivě se mnou prokonzultovala obtíže, probrala se mnou anamnézu, podrobně mi vysvětlila proceduru vyšetření a výsledky a hlavně snažila se nalézt řešení. S takovýmto přístupem jsem se dlouho nesetkala. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou moc milé. Jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto ordinaci.

Paní lékařka má velmi lidský přístup. Ikdyž u ní nejsem léčena, doporučila mi kliniku, se kterou má sama zkušenosti, pro její specifické zaměření. Má velmi empatický přístup. Dovede povzbudit pacienta.

Tak obětavou lékařku aby pohledal!!! Jsem velice vděčná za úžasnou péči, je naprosto skvělá!

Velmi milá, věnuje se pacientům, empatická a na dobré odborné úrovni, ochotná diskutovat.

Velice zodpovědná, vstřícná, ochotná lékařka, odborně na výši, nejpříjemnější z lékařů, s nimiž se setkávám. Mám jen s ní ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit.

Příjemná paní doktorka i sestra - což v dnešní době stačí na hodnocení VELMI DOBRÁ