Adresa

Ordinace
Kartouzská 6, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto skvělá paní doktorka! Paní doktorka mě ochotně přijala, vyšetřila vše potřebné a hlavně vše pečlivě vysvětlila. Vyslechla si všechny moje symptomy a problémy, pečlivě přešla celou zdravotní anamnézu a navrhla víc druhu léku - při všem mi vysvětlila účinnost, možné nežádoucí příznaky a pod. Byla jsem velice spokojená. Moc paní doktorku doporučuji. Naprosto skvělá!!!

Ověřený profil
Umístění: Ordinace alergologická konzultace

Při registraci jsem musel vyplnit poměrně podrobný zdravotní dotazník, který pak se mnou paní doktorka pečlivě procházela, ptala se. Byla při tom citlivá, empatická, pozitivní, bylo vidět, že se mi snaží dobře poradit i mimo oblast zdraví (jak třeba sehnat výpis z dokumentace od předchozí lékařky). Jen u málo lékařů jsem vnímal tak opravdový zájem mi pomoci i diskrétnost. Vřele doporučuji.

J
Ověřený profil

Včera jsem byla u paní doktorky Glimmerové poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena, jaký ke mě jako pacientovi měla přístup. Pečlivě se mnou prokonzultovala obtíže, probrala se mnou anamnézu, podrobně mi vysvětlila proceduru vyšetření a výsledky a hlavně snažila se nalézt řešení. S takovýmto přístupem jsem se dlouho nesetkala. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou moc milé. Jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto ordinaci.


J
Ověřený profil

Paní lékařka má velmi lidský přístup. Ikdyž u ní nejsem léčena, doporučila mi kliniku, se kterou má sama zkušenosti, pro její specifické zaměření. Má velmi empatický přístup. Dovede povzbudit pacienta.


H
Ověřený profil

Tak obětavou lékařku aby pohledal!!! Jsem velice vděčná za úžasnou péči, je naprosto skvělá!


K
Ověřený profil

Velmi milá, věnuje se pacientům, empatická a na dobré odborné úrovni, ochotná diskutovat.


Velice zodpovědná, vstřícná, ochotná lékařka, odborně na výši, nejpříjemnější z lékařů, s nimiž se setkávám. Mám jen s ní ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit.


Příjemná paní doktorka i sestra - což v dnešní době stačí na hodnocení VELMI DOBRÁ


Došlo k chybě, zkuste to znovu