Praktický lékař pro dospělé
Vančurova 401, Frýdek-Místek

Jo já už doporučují všem,nebo paní Židková se uráčila jít už do důchodu(počítám v květnu 2010) a bude za ní nastupovat velmi mladá sympatická doktorka,kterou znám osobně.Tak že nevěšte hlavu.A já si osobně myslím že není zas tak špatná......ale každý má svůj názor.Nic méně sestřička je suprovní:-)

Velmi mě překvapují zde uvedená hodnocení. K pí Židkové jsem se dostal na doporučení kamaráda, když jsem nebyl spokojen se svým obvoďákem. I po několika létech jsem velmi spokojený a to proto, že:
- oceňuji komplexní vnímání nemoci pí doktorkou, tedy i např. vliv psychiky a jiných vlivů. Mám pocit že má rozhled a cit pro správné vnímání souvislostí.
- nepředepisuje a nedoporučuje drahé léky z reklam, když existuje lék se stejnou účinnou látkou za úpodstatně nižší cenu
- v případě lehkých nemocí typu chřipka či nachlazení, kde léčí hlavně čas a klid na lůžku mě nezahrnuje hromadami prášků, které mi v minulosti stejně nikdy nepomohly
- na základě nenápadných příznaků pohotově rozpoznala možnost život ohrožující nemoci - za pár dnů jsem již ležel na operačním stole

Když jsem tady hledal zubaře, většina kladných hodnocení mluvila o velmi příjemném přístupu lékaře k pacientovi. O odborných schopnostech tam často nebyla zmínka. A tady by mohl být zakopaný pes. Za celé ty roky jsem nezažil, že by se paní doktorka usmála nebo bych měl dokonce pocit "To jsem ráda, že Vás vidím. Jak se máte?".
Po své předchozí zkušenosti rád oželím tento nedostatek, když mám přesvědčení, že jsem v rukou odborníka.

Opravdu špatný přístup k lidem, hodně lidí již odešlo jinam. Když mě 2x nenechala po angíně a zánětu průdušek pořádně doléčit, přešla jsem také. Sedimentaci jsem ještě v pátek neměla dobrou, řekla, že přes víkend se to srovná a od pondělka mně uschopní. Kašlala jsem v práci ještě 14 dní, potila se a měla zvýšenou teplotu, vydržela jsem, ale když to samé se za rok opakovalo, řekla jsem si, že k takovému lékaři již nikdy. Léky předepisuje jak za totality - zná asi jen paralen, na kašel codein a doporučovala mi cibuli a z antibiotik má nejraději panicilín-ostatní léky jsem od ní nedostala, ještě má v oblibě mucosolvan. S problémy jsem se musela vždy obrátit na MUDr.Rozsypalovou-u které se mi dostalo adekvátní léčby. Opravdu by paní doktorka měla změnit přístup k nemocným, jinak bude mít čekárnu pořád tak poloprázdnou!

neustale pije kafe a v čekárně čekají lidi

Nejhorší doktorka, co jsem kdy poznala....Raději za ní vůbec nechodím, koupím si v lékárně sama prášky, a když je to opravdu akutní a ani lékárna nepomůže, zaplatím raději 90Kč a jdu na pohotovost!!!! Nikomu nedoporučuji!!!!!