Adresa

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
C
Ověřeny pacient

Paní MUDr. I. Zajicová je VYNIKAJÍCÍ profesionálkou na pravém místě .


J
Ověřeny pacient

Skvělá zubařka!!!


R
Ověřeny pacient

Nejlepší paní zubařka co jsem za svůj život měla spoustu zůbů mi dokázala zachránit je milá a hodně starostlivá :) u ní jsem nikdy nezažila nějakou hroznou bolest vždycky jsem ze zubařů mívala panickou hrůzu ale díky ní jsem se jich bát už přestala :)


D
Ověřeny pacient

Výborná


Fakt šikovná:)


Přestože k paní doktorce nechodíme,nejsme jejími pacienti,chtěla bych touto cestou jí velmi moc poděkovat za to,,že když si vzali dovolenou všichni zubaři o svátcích ,tak ona neodmítla spoustu pacientů,včetně mého manžela a ošetřila ho.Její emaptie k pacientům,kteří jí nejsou lhostejní,ochota a profesionalita,milá sestřička-tiše závidím pacientům,kteří k ní chodí.Takový přístup,kdyby měli všichni ve zdravotnictví,to by bylo hej.


Nejlepší stomatolog.


Velice milá a šikovná paní zubařka, vždy se snaží zub zachránit a nic neodbyde. Zub léčí a na člověka se nezlobí, i když se nedostaví v termínu.


Moje babička říkávala: "Není na světě člověk, aby se zavděčil lidem všem." To na adresu těch nespokojených. Hlavně vždy mluvte pouze za sebe a ne takovéto "Všichni to říkají". Já za sebe mohu říci, že patřím k tomu ohromnému davu spokojených pacientů. Milá, příjemná, ochotná a opravdu krásná. Od ní i ty nepříjemné zprávy znějí tak nějak lépe. Petr Melichar


Od té doby, co jsem u paní doktorky Zajícové (6 let), pokládám návštěvu zubní ordinace za příjemnou záležitost. Jsem absolutně spokojen, chválím a doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti