MUDr. Ivana Vaňourková

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Na Sadech 23, České Budějovice

Bohužel nemohu souhlasit s ostatními názory. Nejprve jsem se opravdu také domnívala, že paní doktorka je po odborné stránce výborná. Následně jsem však měla problémy, kterým paní doktorka nevěnovala dostatečnou pozornost, a tak jsem odešla k jinému zubnímu lékaři. Jaké bylo mé zděšení, když jsem se dozvěděla, v jakém nepořádku mám zuby ! Zároveň řeším i rovnátka a paní doktorka na rovnátkách bohužel konstatovala to samé a doslova řekla, že jsem udělala dobře, když jsem od stávající zubařky odešla. Dle mého nározu, pokud máte zuby celkem dobré a žádné větší problémy, může se zdát tato zubařka jako dobrá. Ale, pokud máte složitější problémy, nepomůže, ba naopak. Rozhodla jsem se napsat, abych varovala ostatní pacienty.

Ráda se připojuji k většině kladných názorů, paní doktorka je vyníkající lékařka se zodpovědným přístupem k léčbě a zájmem o pacienta. Stejně tak sestra je milá, ochotná, dokonce zavolala v případě, kdy ordinace byla v době, na kterou jsem byla objednána, zrušena! K paní doktorce chodím již více než 20let a nikdy bych neměnila!

Paní doktorku navštěvuji již 17 let, ošetřuje chrup celé naší rodiny. Oceňuji výbornou odbornou péči i přístup k pacientům.

Paní doktorka i sestřička jsou fajn. Dostalo se mi takové péče, jako u žádného jiného zubaře. Paní doktorka je precizní.

Musím o paní doktorce říct, že je jedna z nejlepších zubařů, které znám. Je pečlivá, zodpovědná, prostě profesionálka ve všech směrech.

Výborná paní doktorka, spokojenost ze všech stran.

Výborná péče a jsem moc spokojená

Příjemná, zodpovědná se skvělými výsledky alespoŇ z mé zkušenosti.