Ivana Sošková, zubař Ostrava

MUDr. Ivana Sošková

Zubař

Novoveská 111/9, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Mária Horňáková - ://Výborná lékařka a sestra taky. Moc děkuji za jejich péči. Jsem s nimi moc spokojena, můj manžel také.

O

Paní doktorka je opravdu perfektní a sestřička taky.Chodíme k ní celá rodina.Máme dvě děti,které tam chodí už od dvou let a vůbec se nebojí a vždycky se těší.

Profesionální a lidský přístup k pacientovi.Vysoká odbornost práce.

Ochotná a pečlivá paní doktorka.

velmi dobrá a hodná paní doktorka. Matulová

Skvělý přístup, profesionalita, kvalita a preciznost odvedené práce. Chodím již přes deset let a naprostá spokojenost - bez jediné chybičky!!!
Toto je skutečně PANÍ DOKTORKA!!! A samozřejmě vše rovněž platí i o sestře.

Bez komentáře - naprostá spokojenost

Jsem velmi spokojený.Chodim k pani doktorce cca 10 let.Nikdy nebyl problém.Přístup jak sestry tak paní doktorky je výborný.

Chtěla bych touto cestou mnohokráte poděkovat za velice precizní a lidský přístup nejen ke mě,ale hlavně k mým synům (4 a 7let),jak paní doktorce,tak také i sestřičce.Jsou vždy příjemné,usměvavé a ochotné pomoci,pokud je to jenom trochu možné a to ve většině případů je.Ještě jsem u nich nezažila,aby někoho jenom tak odbyly.Hlavně jako maminka oceňuji její trpělivost,jakou měla např. s mým synem,který měl jít na prohlídku a odmítal otevřít pusu.Paní doktorka svým laskavým přístupem ho nakonec přesvědčila,vyšetřila a od té doby nemá můj syn problém ani žádná traumata ze zubaře.Kéž by takových bylo více.Mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

super!!!!Chodíme tam celá rodina.A na moje děti je úžesná.