Ivana Šimečková, zubař Písek

MUDr. Ivana Šimečková

Zubař Více

4 názory

Uložit


Adresa

Šobrova 2070, Písek
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa

Nejhorší zubař ve městě. Z ordinačních hodin si nedělá starosti. Člověk si na ní buď dlouho počká a nebo se nedočká vůbec. A telefonní číslo má jen na okrasu, dovolat se nejde vůbec. Když se konečně dostanete do ordinace, dostanete kopici informací co kde kdo a proč a vrtání zubu(běžně práce na 10min) trvá i 2h. Kdo může, ať jde k někomu jinému.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a příjemná paní ale ne jako stomatolog. Vždy jsem k zubaři chodil dobrovolně a těšil sem se na prohlídku! Postupem času mi vytrhla 2 zdravé zuby jen proto aby se mi vyrovnala řada, přičemž mi furt říkala jak mám krásnou řadu apod.

Pak se mi pustila do dalších úprav a to bylo něco!! Vytrhla mi třetí zub a uklidnila mě s tím, že už je to opravdu naposledy. Vyvrtala mi a zaplombovala 2 zuby a třetí mi chtěla brousit. Řekla mi ať na broušení přijdu zítra. Další den jsem přišel a vymluvila se, že nemá čas, ať přijdu zase zítra. Další den jsem přišel, ale opět sem byl bez zákroku s tím, že musela odjet do laborky. A takhle se mi vymlouvala celej měsíc. Došla mi trpělivost a přestoupil jsem jinam.

Pokud se budete orientovat její pracovní dobou tak přeju hodně šťěstí!! Když sem tam chodil měla každý den od 7:30 do 14:00 a ve skutečnosti chodila v 9:00 nebo v 9:30 a odcházela většinou okolo 13:00. Pacienty přitom stále krmila řečma, že má zákroky až do 19:30 a, že nemá na nic čas jak jí ta práce nebaví atd.....

Řeknu vám, asi tak před 8 roky se uměla o chrup postarat velice dobře ale v současné době patří mezi nejhorší zubaře ve městě!! Doporučuji vybrat jiného zubaře!! Pokud ale máte zuby v nejlepšim pořádku a neplánujete něaké velké zákroky tak k ní určitě jďete protože ty její věci a pomluvy ze života fakt stojí za to!!!

Doufám, že si vyberete dobře!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

K paní doktorce chodím už několik let a i mé děti, jsme velmi spokojeni, měla jsem ze zubařů po špatných zkušenostech fobii, ale díky ní se už nebojím, je naprosto v pohodě a chápe bojící se pacienty, i starší syn k ní chodí celkem rád, ačkoliv dřív po jedné velmi "dobré" zkušenosti, kdy mu jedna dr. zanedbala tak zub, že mu zhnisal celý zub od kořene až po dáseň a řešila to pak bez lokálního umrtvení s držením hlavy od jiné dr., a seřvala ho ještě k tomu. Vřele doporučuji


Byl jsem spokojen


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti