Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykův onkologický ústav nador na mozku

Abosolutně nechápu tyto názory. Paní doktorka je nejschopnější doktor, které jsem kdy potkala. Začala jsem k ní chodit po tom, co mě špatně diagnostikovala jiná nemocnice. Paní doktorce jsme volali a hned mě ještě ten den přijmula a od té doby mě má v péči. Nikdy nebyla arogantní, vždy mě pomohla a nikdy nic nezanedbala. Zařizuje mě vyšetření i mimo MOU, konzultace s přednostama z jiných nemocnic atd. Je to profesionálka, která ví co dělat a k nikomu jinému bych vživotě nechodila.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykův onkologický ústav akutní bolesti

Dobrý den,
dle mého názoru je paní doktorka odborník a zachránila mě před operací páteře. Po letech se objevily potíže s bodavými bolestmi vystřelujícími do nohou, momentálně se starám o osmiměsíčního syna a jsem týden a dva dny po operaci slepého a tenkého střeva.Byla jsem ráda, že jsem dostala termín a nechtěla jsem ho rušit, proto jsem se rozhodla na vyšetření jet. Dnes jsem se bohužel cestou autem několikrát zdržela, nejspíše jsem špatně odhadla možné prostoje na cestě a do čekárny došla o 20 min později. Není to můj standard. Mrzelo mě to. Bez pardonu a možnosti se omluvit jsem byla vyloučena z evidence pacientů se zdůvodněním, že jsem se k ošetření nedostavila. Osobně se domnívám, že vzniklá situace se dá řešit lidštěji a je pro mě zklamáním nad tímto přístupem. Svůj podíl na výsledku dnešního rána uznávám. Všem pacientům doporučuji chodit raději 20 min předem.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykův onkologický ústav Kontrola

Z pěti názorů na paní doktorku čtyři negativní, s nimiž se naprosto ztotožňuji. Paní doktorka je sice dobrý odborník, ale bezcitná a vůči trpícímu pacientovi arogantní. Nadávala mi, že jsem si vymohla odvoz sanitkou domů po vážném zákroku (CT PRT), jelikož jsem sama a neměl mě kdo odvézt domů s nohou umrtvenou od pasu po chodidlo. Nadávala mi, že mě měla odvézt dcera, která ovšem bydlí v Hradci Králové a tehdy byla dokonce na mateřské dovolené s pětitýdenním novorozencem. Posmívala se mi, jakou mám postavu (ano, jsem ve svých 63 letech nad váhu, ale posmívat se pacientovi??? lékař???), předváděla, jak vypadám. Není potřeba psát dál, ještě dnes se mi z toho křiku klepou ruce, a to jsem u pí. doktorky byla naposledy před několika léty a nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Mazálková 2017-O4-O6
paní doktorka je podle mého obvodního lékaře ,kterého si vážím velmi zdatná a pomáhá těžce nemocným pacientům z krizových stavů .Já jsem neměla dobrou zkušenost ,stala se mi nehoda-únik moči a cítila jsem se velmi špatně .Doporučuji pacientům s velkými problémy ,je šikovná .Já jsem byla asi vnímána nedobře-dojela jsem sanitkou a simulovala potíže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nesouhlasím s předchozími názory, ,já jsem s paní doktorkou velmi spokojena- je milá,vstřícná
a snaží se najít nejlepší možnou léčbu.Za celou dobu co k ní chodím jsem se nesetkala s arogancí .Není příčinou "arogantního"chování Váš přístup k paní doktorce?


K
Ověřeny pacient

Také souhlasím s tím co už je tu napsáno. Neskutečně necitlivé, arogantní chování k pacientovi, až snaha ponížit. Poslední o co má paní doktorka zájem je pacient a jeho potíže. Tady asi nepomůže ani přeškolení, jelikož lidsky je paní doktorka úplně mimo. Člověk by to v jinak skvělém Brněnském Masarykově onkologickém ústavu vůbec nečekal. Doporučuji opravdu najít jiného neurologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


1
Ověřeny pacient

Dobrý den ,sdílím další dva názory předchozí paní doktorka je hrubá a arogantní . Neumí se chovat k lidem a když ji třeba člověk řekne svůj názor o bolest nebo chce pomoct tak ho vyloženě odpálkuje .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, souhlasím s názorem arogantní přístup, nesmyslné otázky a navíc se paní doktorce zjevně nechce léčit. Je smutné, že takový doktor pracuje na takovém místě. Pokud můžete, vyberte si jiného doktora, kterého budou zajímat vaše zdravotní problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti