Ordinace pro děti a dorost
Guldenerova 27, Plzeň

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem dceru zaregistrovala hned od narození a bohužel jsme to vydržely pouze asi 3 měsíce. Náš zájem o možnosti odkladu očkování a zejména o relevantní a racionální informace a pro a proti, vzhledem k hojnému výskytu chronických onemocnění v naší rodině, byl velmi rázně smeten ze stolu a provázen strašením a řečmi o tom, že naše dcera zemře při prvním odření kolena. Podepsali jsme odmítnutí a byli nahlášeni na OSPOD. Tohle ale ve výsledku nepovažuji za to nejhorší, protože si uvědomuji vlastní zodpovědnost za rozhodnutí, nicméně bych očekávala profesionalnejsi a méně hysterický přístup. Mnohem více mě ale zaráží absolutní nezájem paní doktorky o psychomotorický vývoj dítěte. Jediné, co evidentně považuje ve 21. století za důležité je váha a délka. Na můj dotaz, jestli bychom nemohli dostat žádanku na rehabilitace, neb dcera se velmi propíná a má problém s pasením koníků a již jsme na fyzioterapii bylina bylo nám řečeno, že se jedná o hypertonii a cvičení je rozhodně na místě, jsem se dozvěděla, že "holka je dobrá" (pohled z dálky, bez položení na bříško a bez diagnostiky), že "fyzioterapeut z vás chce jen tahat prachy" a "nedohadujte se se mnou, nerozumíte tomu". Bohužel, tohle vnímám jako obrovskou chybu a vše by mohlo být jinal, kdyby byla dcera řádně vyšetřena hned na začátku. V současnosti už odcházíme jinam a péče je také diametrálně odlišná a ráda bych podotkla že odklad očkování i rehabilitace nám byly jiným pediatrem naopak doporučeny. Paní doktorku Markovou rozhodně nedoporučuji, každé setkání s ní bylo velmi frustrující, člověk si u ní připadá jako někdo kdo nemá absolutně žádné kompetence ani schopnost posoudit stav vlastního dítěte, paní doktorka nechce nic rozebírat a chtě nechtě to působí tak, že chce jen rychle odskrtat nezbytné položky a mít vás z krku.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsme přišly když bylo synovi cca 8 měsíců, po několika velmi špatných zážitcích u jiné doktorky. S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená! Vše perfektně vysvětlí a je velmi milá jak ke mě tak k synovi. Při prvním menším problému nás ihned odkázala na speciality a informovala mě o možnosti rozdělit očkovací dávky které jsem ani nevyužila. Celkově zkušenost s paní doktorkou je zatím absolutně perfektní a sestřička je taky úžasná!

Umístění: Ordinace pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Pani doktorka ma mozna skvely vztah k malym detem, ale o ty vetsi nejevi vubec zajem. Nehlede na to, ze je neprijemna, neustale ma dovolenou a zastupujici lekar je to same. Takto jsem trpela neuveritelnou bolesti pantu 2 tydny. Pani doktorka mela samozrejme dovolenou, nahradni doktorka si myslela, ze jsem za skolou a odmitla mi dat razítko, ktere ale na vetsine skol vyzaduji na oduvodneni nepritomnosti, a silne naznacila, ze jsem si vse vymyslela, poslala mi k zubari, ktery mi rekl, ze jde dost mozna o zanet, ze se zubami to nema nic spolecneho. Ale aby nahradni doktorka vzala krev? Nad jeji sily. Jakekoli potvrzeni, at uz na tobor nebo do prace, pani doktorce Markove dela sebevetsi problem a hleda milion duvodu, proc ho nedat. A problem samozrejme jde vyresit az v dobe, co ma opet dovolenou. Jak rikam, o male deti zajem jevi, ale detsky lekar je az do 18/19 let. S takovym chovanim od pani doktorky jsem se setkala od te doby, co jsem k ni zacala jezdit bez maminy. Neprijemna, arogantni a vse je problem. A nejlepsi je, ze kdykoli jsem byla na povinne prohlidce, nezeptala se na nic. Takze informace o zanetech usi, narazene ruce, kožních problémech, to ji ani nenapadlo, ze by nekdo mohl mit. Myslim, ze je urcite spousta horsich lekaru, ale take samozrejme tech lepsich.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Chodíme k p.doktorce Markové s malou od narození.do nedávné návštěvy probíhalo vše celkem v pořádku,když pominu malý zájem o rozvoj naší malé a spíše o starost aby jí nepočůrala ruku... Problém nastal když mělo dojít na očkování MMR vakcínou v 15 měsíci. Žádali jsme o odložení očkování až po druhém roce stáří naší malé.pročetli jsme spousty odborných studií i soukromých příspěvků a zkušeností lidí s tímto očkováním.dospěli jsme k názoru, že v tak brzkém věku je očkování více nebezpečné než-li k užitku.Na to nám bylo řečeno p.doktorkou Markovou,že "někde jedna paní povídala" a že "nejsme doktoři,abychom si mohli udělat vlastní úsudek". Bylo to až ponižující. P.doktorka nám pouze sdělila výhody očkování nebezpečí a rizika onemocnění s velkým rizikem úmrtí. Začala nám dokonce vyhrožovat sociálkou. Přes to vše jsme očkování chtěli oddálit. Řekla nám,že si musíme vytisknout na internetu příslušný dokument a patřičně ho vyplnit, podepsata odevzdat jí ho. Vše jsme tak učinili. Zhruba po měsíci nás kontaktovala sociálka,že mají hlášení od p.doktorky Markové, že JSME ODMÍTLI OČKOVÁNÍ A ŽE TO POSUZUJE JAKO ZANEDBÁNÍ PÉČE O DÍTĚ. Bereme to od ní jako arogantní nepravdivý posudek! Máme jen oprávněnou obavu o naše dítě a rozhodně od takové podprůměrné doktorky odcházíme

Chodíme k paní doktorce s důvěrou 8,5 let se synem - od narození, pokud něco potřebuji vědět, poradit zeptám se a vždy se vše dozvím :-)jsem naprosto s péčí spokojená a bude mi líto až budeme v dospělosti odcházet..Výběr lékaře - homeopata jsem pečlivě zvážila v těhotenství a dala na radu a zkušenosti kamarádek.

Doktorku Markovou také nemohu doporučit. I při podání informací o dlouho trvajicim problemu syna věc řešila brusinkami a po dalšim tydnu nás stejně odkázala se zánětem na urologii. Dle mého nazoru se vše mohlo řešit o mnoho dříve.

Jsme u paní dr. 3,5 roku a nyní jsem rozhodnutá změnit. Paní doktorka má sice vztah k dětem, ale péče zaostává. U miminek nesleduje motorický vývoj, u 3 letého dítěte proběhne preventivka rychlostí blesku. Po nové zkušenosti kdy diagnozu poznala od stolu aniž by se podívala na malého, jsem rozhodnutá odejít.

Paní doktorka je sice homeopatka, ale neuznává jakékoli alternativy (zejména co se týká očkování apod.). Byli jsme u ní se synem pouze 3 měsíce (od new borna), a kdybych se tenkrát mohla přehlásit jinam zhruba po dvou návštěvách, udělala bych to ihned!
Na děťátko byla sice celkem hodná, něco na něj zašišla a k dětem asi vztah mít bude, což je v pořádku, nicméně při prohlídce měla pouze obavy, aby jí syn nepočůral, při žádné z kontrol ho nepoložila na bříško (kdyby byl na zádech plesnivej, tak by to nikdy nezjistila), navíc jí vůbec nezajímal motorický vývoj, nikdy se nás nezeptala, jak se vlastně máme, co kojení, spánek a tak vůbec. Naštěstí vše probíhalo tak, jak má... Každopádně mě ten přístup docela mrzel. Proto bych paní doktorku nikomu nedoporučila.
Veronika Kopřivová

Paní doktorku nedoporučuji! Kladně bych hodnotila to, že jsme v čekárně nikdy nečekali déle než 10 minut. Paní doktorka působí příjemně, sestřička je velmi milá. Prostředí čekárny i ordinace je spíše pěkné.
Bohužel v našem případě převažovali negativa. Vyšetření vždy proběhlo velmi rychle. Paní doktorka se téměř na nic nezeptala, nebylo moc prostoru ani na mé otázky. Motorický vývoj novorozeněte nesledovala téměř vůbec. V poloze na bříšku nebyla v její ordinaci dcerka ani jednou.
Její homeopatické znalosti mi také nepřesvědčili.
Od paní doktorky jsme odešli.

I já musím přidat svůj negativní poznatek, který vedl ke změně lékaře. Paní doktorka skutečně zcela ignoruje motorický vývoj dítěte. Absolutně nesleduje pohyb dítěte v poloze na bříšku, který je pro motorický vývoj, v podstatě až do dospělosti,zcela zásadní. Po přečtení knihy S láskou ke zdravému pohybu našich dětí jsem pochopila,že u dcery není mociticky vše v pořádku. Na mou vlastní žádost(předem jsem si rehabilitaci domluvila) je dcera od 4 měsíce v péči rehabilitační sestry ve FN Lochotín. Každodenním, v součtu až hodinovým cvičením, dohání co se dá. K MUDr. Markové již nechodíme.