Adresa

Mendlovo náměstí 1a, Brno
Privátní gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
37 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní gynekologická ordinace

K paní doktorce jsem chodila pravidelně od svých cca 18 let. Vyšetření bylo vždy spíš nepříjemné, někdy jsem po něm i krvácela. Neměla jsem srovnání s jiným lékařem, tak mě nenapadlo, že to je uplně zbytečné trápení.
Za 12 let, co jsem k ní chodila při mém vyšetření nikdy nepoužila ultrazvuk. Ve 30 letech mi po bolestech břicha udělala doktorka poprvé ultrazvuk a sdělila mi, že mám neléčenou cystu (9x7 cm), na kterou se přišlo jen díky použití ultrazvuku, který odhalil i začínající těhotenství.

Sestřička "zabírá" na pacientky s titulem, na ostatní se tváří a chová podle nálady.
Už u nich pár let nejsem a změny rozhodně nelituju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 13 let, mám dvě děti a můžu říct, že vždy se ke mně paní doktorka i sestřička chovala mile a vstřícně. I když jsem v těhotenství musela řešit zdravotní problémy, tak mě paní doktorka "pro jistotu" poslala ještě na další vyšetření, podrobnější. Vše mi ale podrobně a srozumitelně vysvětlila. Ano, na jednu stranu i tu zápornou stránku problému, ale hned se ji snažila odlechčit, aby mě zprávou rovnou "nezabila". Tím chci říct, že paní doktorka je pečlivá, milá, příjemná, ale hlavně nic nepodceňuje a je profesionál, řekne vše,jak to je a nemaže pacientům med kolem pusy. Holt, pokud jsou některé dámy takové citlivky a nemají nadhled, ať si platí osobního lékaře. Pokud se vhrnou jak lavina s pusou plných narážek do ordinace a k sestřičce, tak by měly očekávat, že sestřička i paní doktorka můžou reagovat stejně. Všichni jsme lidi a práci obou dam v ordinaci velmi obdivuji. A doporučuji.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již léta a jsem spokojená. Přívětivá, vše vysvětlí a vše se odbývá v klidu. Se sestřičkou taky spokojenost.


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím osmým rokem. Když si pročítám tu spoustu negativních názorů, mám docela údivem otevřená ústa...:-) Já za sebe jsem s paní doktorkou moc spokojená, mám dvě děti, se kterými jsem ji v těhotenství navštěvovala při kontrolách a nemůžu si ji vynachválit. Je pravda, že jsou chvilky, kdy si třeba delší dobu povídá s pacientkou - kamarádkou, ale kdo si v práci rád nepopovídá? U takového typu práce si myslím, že je to dobré odreagování. Se sestřičkou jsem taky spokojená, nejednou jsem se s ní nasmála. A při objednaném termínu a čase jsem vždy šla na řadu včas. Za sebe doporučuji.


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila asi dva roky, neměla jsem žádný problém, takže jsme spolu nemusely nic vážného řešit, ale tak nějak vnitřně jsem jí nikdy jako profesionálce nevěřila. Paní doktorka je docela milá, ale její přístup mi vždycky přišel poněkud laxní. Co je horší, je sestřička. Z 80 % neuvěřitelně protivná, vždycky jsem chodila v nervech, v čekárně byla v nervech a navíc jsem si vždycky docela dlouho počkala, protože byl vždycky skluz, někdy brala i neobjednané pacientky přede mnou, telefonovala, povídala si s paní v ordinaci. Takže ve chvíli, kdy jsem se rozhodla mít dítě jsem odešla. Zaprvé proto, že jsem nevěřila doktorce a zadruhé, že jsem odmítala být před každou těhotenskou poradnou v nervech, jestli se sestřička dobře vyspala. Teď chodím k jiné gynekoložce už těhotná a je to milý profesionál :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

U paní doktorky Krenarové jsem velmi krátce a oceňuji, že mě vzhledem k rodinné anamnéze poslala na genetické vyšetření na Žlutý kopec, abych zjistila, jaká je u mě rizikovost vzniku rakoviny. Zjistili mi 80 %, což je dost, ale reakce sestřičky paní doktorky Krenarové mě docela šokoval. Měla řeči ve smyslu, že všichni tam jednou musíme, ale já už vím, JAK, to jest jak zemřu. A že je to teda drsné. A začala mi zvesela vyprávět, že její kamarádka taky měla v rodině hodně případů rakoviny, ale ona tento gen nezdědila, no není to úžasné? Hezké povzbuzení. Pěkných pár týdnů mi to leželo v hlavě. Rozhodně budu od této lékařky odcházet. Myslím si, že psychologie a empatie je u lékaře a jeho sestry velmi důležitá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Když si pročítám negativní názory, tak musím jen souhlasit. Od paní doktorky jsem odešla před třemi roky, protože mi nevyhovovala jak její ordinace, tak především její přístup, kdy mi nic nevysvětlila a nikdy neřekla ani slovo o tom, co znamená má hodně nepravidelná menstruace, když jsem neužívala antikoncepci. Uměla jen předepsat prášky a to jedny z těch nejsilnějších - Chloe. Poté co jsem přešla k jiné doktorce, zjistila jsem nejen, že vyšetření může být i nebolestivé a žena po něm nemusí "krvavě špinit", což se mi u paní doktorky Krenarové stávalo při všech preventivkách, ale také mi nová paní doktorka hned na prvním vyšetření řekla, že mám polycystické vaječníky, z čehož vychází mé problém s nepravidelnou menstruací a možná to bude i komplikace při otěhotnění. Musím říct, že to nebylo příjemné, ale jsem ráda, že konečně vím, co za mými obtížemi stojí. Nová doktorka mi navíc okamžitě předepsala jinou mírnější antikoncepci a nechápala, proč jsem tak dlouho brala Chloe, která opravdu patří mezi jednu z těch "nejsilnějších", bylo to prý zbytečné. O tom, že ordinace i čekárna vypadají úplně jinak a to mnohem lépe už se ani nemusím zmiňovat. Radím Vám dobře, vy které nejste spokojené, utíkejte k někomu jinému, stěžovat si v tomto případě holt nestačí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K MUDr.Krenarové chodím už spoustu let a nemohu si ji vynachválit. Je příjemná, má lidský přístup a vyšetření u ní nebylo nikdy nepříjemné a už vůbec ne bolestivé.Naopak-kdysi dávno jsem k ní přešla od gynekologa, se kterým jsem měla negativní zkušenosti. S její pomocí a vzornou péčí jsem (také kdysi dávno) zvládla těhotenství bez nejmenších problémů. Dnes k ní chodí i moje dcera a je spokojena také.
Tak nevím - nepíší zde ty nespokojené pacientky o jiné lékařce?!


K paní doktorce jsem chodila velmi dlouho, vždy byla příjemná, ale na léčbu výtoků mi dávala vždy jen jeden typ léků, který nikdy nepomohl .. a to pořád dokola, musela jsem poprosit o jiný lék. Sestřička většinou nervní, nepříjemná, neochotná. Pokud se dobře vyspala tak se s ní dalo komunikovat,ale to se mockrát nestalo. Když jsem otěhotněla v pozdějším věku, bylo mi řečeno, že by do toho nešly a že mě obdivují, přišlo mi to nevhodné. Od paní doktorky jsem odešla a sestra byla velice uražená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Při čtení výše uvedených hodnocení jsem se musela podívat nahoru, zda se hodnocení opravdu týká paní doktorky Krenarové. Lepší chování sestry i lékařky jsem ještě nepoznala. Obě vstřícné a ochotné. Co se týče odborné péče - také napíši NO COMMENT ale na obráceném konci pomyslné stupnice. Mé hodnocení je vysoce pozitivní. Paní doktorka mé bohaté praktické zkušenosti, které si soustavně doplňuje aktuálními novinkami. Milé dámy, sáhněte si do svědomí, co Vás trápí, a nevybíjejte si zlost na paní doktorce. Moje poděkování patří jak lékařce, tak sestře. Děkuji oběma za příkladnou péči!
Eva Menšíková
P.S. Nějak tu postrádám podpisy kritizujících


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti