Ivana Kaszturová, praktický lékař Frýdek-Místek

MUDr. Ivana Kaszturová

Praktický lékař Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Revoluční 531, Frýdek-Místek
Castamed s.r.o., PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
27 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat paní sestřičce od paní doktorky za velmi vstřícný přístup k pacientovi, sama projevila zájem o můj zdravotní problém, moc pěkně si se mnou o něm popovídala a poradila. Po návštěvě jsem se cítila pozitivně naladěná a budu z toho čerpat i do budoucna. V náročné životní situaci si člověk takového přístupu velmi váží. Návštěvu paní doktorky i paní sestřičky doporučuji, obě dělají pro své pacienty maximum.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Skvělá praktická lékařka, která vždy pomohla. Při mé COVID diagnóze mě překvapila svým přístupem ještě více, kdy ve srovnání s jinými lékaři mých kolegů měla mnohonásobně starostlivější přístup, komunikace přes emaily či sms i po její pracovní době. Léky předepisovala dle mého aktuálního zdravotního stavu, který sama chtěla znát.
Doporučuji!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé Zápal plic oboustranný

Velice obětavý a profesionální přístup paní doktorky, ochota a zájem o pacienta. Mohu všem jen doporučit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé

Paní doktorka je opravdu velice dobrá, jen díky ní se u mého strýce odhalila vzácná choroba, se kterou chodil rok a půl po vyšetřeních a nikde si s ním nevěděli rady. Po přepsání k ní se na to do několika týdnů přišlo. Za to jí patří velké díky. Svou práci dělá na vysoké úrovni. Pochybuji, že ve městě a široko daleko najdete lepšího obvodního lékaře. Buďme moc rádi, že ji tady máme. Přepsala se k ní celá má rodina včetně mě a doporučila jsem ji všem svým známým. M.H.


R
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost. Vstřícná, pozorna, pečlivá. Svou práci dělá s láskou, s úsměvem. Po zkušenostech s jinými lékaři. Neměnila bych. Vřele doporučuji.!!!


T
Ověřeny pacient

Skvělá... Věnuje se problémům do hloubky, je příjemná a narodzíl od jiných lékařů projevuje zájem o pacienta. Doporučuji!


doporučuji svým známým


Myslím si, že paní doktorka je dobrá lékařka.Umí velice dobře zvážit stav pacienta.Kdyby byla špatná určitě by nemohla vykonávat tuhle práci,která je velice náročná..


Paní doktorku velice doporučuji. Je svědomitá, příjemná, a hlavně rozumí své práci. KOnečně mi někdo udělal vyšetření, která potřebuji a zjistil příčinu mých problému.Jsem ráda, že jsem se k ní přeregistrovala. Konečně mne někdo pořádně léčí. Moc děkuji.


velmi dobrá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti