Revoluční 531, Frýdek-Místek
Castamed s.r.o., PL pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé Zápal plic oboustranný

Velice obětavý a profesionální přístup paní doktorky, ochota a zájem o pacienta. Mohu všem jen doporučit.

Umístění: Castamed s.r.o., PL pro dospělé

Paní doktorka je opravdu velice dobrá, jen díky ní se u mého strýce odhalila vzácná choroba, se kterou chodil rok a půl po vyšetřeních a nikde si s ním nevěděli rady. Po přepsání k ní se na to do několika týdnů přišlo. Za to jí patří velké díky. Svou práci dělá na vysoké úrovni. Pochybuji, že ve městě a široko daleko najdete lepšího obvodního lékaře. Buďme moc rádi, že ji tady máme. Přepsala se k ní celá má rodina včetně mě a doporučila jsem ji všem svým známým. M.H.

Maximální spokojenost. Vstřícná, pozorna, pečlivá. Svou práci dělá s láskou, s úsměvem. Po zkušenostech s jinými lékaři. Neměnila bych. Vřele doporučuji.!!!

Skvělá... Věnuje se problémům do hloubky, je příjemná a narodzíl od jiných lékařů projevuje zájem o pacienta. Doporučuji!

doporučuji svým známým

Myslím si, že paní doktorka je dobrá lékařka.Umí velice dobře zvážit stav pacienta.Kdyby byla špatná určitě by nemohla vykonávat tuhle práci,která je velice náročná..

Paní doktorku velice doporučuji. Je svědomitá, příjemná, a hlavně rozumí své práci. KOnečně mi někdo udělal vyšetření, která potřebuji a zjistil příčinu mých problému.Jsem ráda, že jsem se k ní přeregistrovala. Konečně mne někdo pořádně léčí. Moc děkuji.

velmi dobrá

Myslím že je dobrá, dosud jsem neměl důvod nadávat,ví co dělá a má přehled.
Vzpomente si na paní Kodýtkovou......!
To že to trvá dýl mi zas tak nevadí
Mirek

Paní doktorka je ta nejúžasnější obvodní lékařka kterou znám. Ocenuji s jakou péči se stará o své klienty. Nehledě na její vysoké odborné znalosti. Takových lékařů více a jen tiše závidím že nebydlím v tomto kraji.