MUDr. Ivana Částková

Hradec Králové 1 adresa

Privátní stomatologická ordinace
Chelčického 445, Hradec Králové

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodí celá naše rodina již více než 20 let. Její přístup byl vždy profesionální a vstřícný. Mohu vřele doporučit. Vždy se snaží předvídat možné komplikace. Ošetřuje naše děti od útlého věku a díky příjemnému přístupu se nikdy nebáli jít k zubaři.

Umístění: Privátní stomatologická ordinace Akutní zánět okostnice

Jsem rad, ze jsem přešel jinam. Téměř pri každé návštěvě byla "pani doktorka" nepříjemná a nejednou na me řvala pred celou cekarnou( bezduvodne). Posledni kapka byla, kdyz jsem nebyl osetren hodinu pred koncem prac.doby s akutnim zánětem okostnice a vysvetlenim, ze sestricka ma uklid na hodinu a po prac.dobe by uz nestihala sve soukromé zalezitosti ... wtf ? Chapu, byl patek... po prechodu k opravdu skvele, zkusene a prijemne stomatoložce mi bylo receno, ze s tim co byla pani Častkova schopna předvést ohledne vyplni zubu, atd. by odesla uz dávno... takze za me rozhodně nedoporucuji, ba naopak, varuji !... bič a pryč... hlavne prachy, zdravi je vedlejší.... tfuj.... ps: nebyt jine pani doktorky, ktera mi ihned nasadila atb. a ošetřila me, mohl jsem prijit cca o 6 zubu, to je profi přístup, a ne ze ma patecni uklid a objedna me na termin za 14 dni aniz by vedela co mi je... paradoxně ji to mohla napovedet moje natekla tvář, ale to uz je ted jedno.

Chodím tam od svých 24 let (už asi 10 let). Paní doktorka i sestřička se chovají přátelsky. K péči o moje zuby taky nemůžu mít žádné výhrady. Děkuji.

Velice dobře odvedená práce! Krásně vytažené moudré zuby a postupem času zádné problémy. Moje přítelkyně teď úplně září.

Tímto bych rád poděkoval své zubní lékařce paní Ivaně Částkové.

Paní doktorka mi vytrhla dva zdravé mléčné zuby (v 21 letech), které mohly vydržet ještě dalších dvacet let. Tento krok provázelo několik pochybení, na které jako laik samozřejmě včas neodhalila. Od počátku mi samozřejmě ochotně nabízela možnost můstků (zničení dalších 4 zubů bylo tedy na snadě, nemluvím o financích). Chyba paní Částkové mě stála spousta času, nepříjemných chvilek a taky 45.000 Kč. Dnes mám implantáty (od 32 let)a hlavně mám jiného zubaře. NEdoporučuji.

Profesionální, citlivý a odpovědný přístup.

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a práce je profesionální. Mohu porovnat s prací jiných hradeckých stomatologů, k nimž jsem docházela. Až po přechodu k paní doktorce Částkové mám po každé kontrole jistotu, že není nic zanedbáno. Při akutních stavech se vždy našlo řešení a nic nebyl problém. Jsem šťastná, že mám konečně stomatologa na takové úrovni. A názor, že jsme my, pacienti, zaplatili vybavení ordinace, je klamavý. Pokud vím, tak moderní a nadstardantní vybavení bylo již od počátku, protože se zkrátka od počátku do vybavení a přístrojů investuje. A ne, jako u jiných, že se z plateb pacientů a dalších příjmů, investuje pouze do vlastní kapsy a vrtačka je pak skoro na parní pohon.

Citlivý přístup k pacientovi, společné hledání východiska z problému zubního onemocnění.Ohled na finanční možnosti pacienta a podrobné vysvětlení možných a navrhovaných zákroků.Celkově příjemná atmosféra v ve vkusně zařízeném stomatologickém centru jakož i v ordinaci.