Ivana Borovková, pediatr České Budějovice

Ivana Borovková

Pediatr Více

66 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
66 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Vltava Novorozenecká poradna

Velmi paní doktorce děkujeme za bezproblémové přijetí, přesto, že nejsme místní. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás má vždy správná doporučení. Nic není problém. Miminko nám zase dělá radost. Děkujeme paní doktorko.


D
Ověřeny pacient

Dobrý den vážení, lékařů s dobrou praxí neustále ubývá. Přál bych všem dětem, aby se o ně staral takový pediatr jako je paní doktorka Borovková. Nejen že má za sebou bohatou praxi z nemocnice, kde začínala, ale také neustále po celá léta sledovala nové směry v jejím oboru, protože i medicína neustále objevuje nové techniky léčení a prevence. S odstupem času to může naše rodina potvrdit. Naše děti byly po celá léta v její péči a jestli to stihnou, budou tam i jejich děti. Musím ještě dodat, že nejsme sami, kdo se bude vracet, nebo alespoň v dobrém vzpomínat. Tak my přejeme naší paní doktorce hodně zdraví a štěstí na ještě nějaké další roky její práce.


Ověřeny pacient

I ja mohu o pani doktorce říct jen samou chválu,ze3dětmi chodim už skoro 18 let k paní doktorce ,a vždy léčila velmi dobře.A když někomu nevyhovuje nemusí tam chodit! Nikdo je nenutí. Pani doktorku máme rádi a vážime si ji jako lékaře.


L
Ověřeny pacient

já bych řekla alergie na lidi- když se mi opakovali "angíny" paní doktorka mě nazvala simulantem a navrhla mi vyříznutí krčních mandlí - v případě odmítnutí jsem si měla najít jiného lékaře! Přešla jsem k jiné doktorce , která ihned rozpoznala mononukleózu jater, kterou jsem díky paní doktorce přecházela , vtipné bylo že v rozborech krve, které doktorka dělala byla diagnóza jasně čitelná.....takže bych chtěla poděkovat za 5let, které jsem musela protrpět ,než-li se mé tělo a imunita srovnala....víc dodávat nechci ,musela bych být sprostá a za to mi takový vyhořelý doktor nestojí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Není na světě člověk ten co byse zavděčil lidem všem. To platí stále ale my jsme díky internetu národ samých lékařů..... Ale jenom do té doby dokud je opravdu sami nepotřebujeme. K paní doktorce chodíme se všemi dětmi (vlastně již 2. generace) a nemůžeme říci slovo špatné. Není zase tolik těch kterým můžete kdykoli zavolat o radu. Placení léků je kapitola samostatná a s paní doktorkou má těžko co dělat. Nemůže být snad nikomu za těžko zaplatit lék pro dítě!! A mezi námi není lék jako lék i když se tak tváří a řeči o tom, že levnější nebo ty na předpis jsou stejně hodnotné jsou opravdu jen řeči. Prostě paní doktorka je super!


J
Ověřeny pacient

Máme 15-ti měsíčního syna. Ačkoliv se manželce paní doktorka od začátku nezdála, 14 měsíců jsem se pí Borovkové zastával. Prohlídky byly vždy velmi krátké, doktorka se na nic neptala a pokud se manželka o něco zajímala bylo jí to samotné "neustálé vyptávání" nepříjemné. Pořád jsem říkal - no co, syn je zdravý tak proč dělat z komára velblouda. Bohužel, že paní doktorka není zrovna dobrý dětský lékař jsme se přesvědčili když 14-ti měsíčnímu batoleti natrhla pindíka se slovy: "Když to nebudete stahovat silou nic s tím nezmůžete." Po této zkušenosti jsme "doktorku" okamžitě opustili a naše nová je minimálně o 1000% lepší. Dětem se věnuje, zajímají ji vaše otázky, zkoušela s malým věci které tu předchozí minimálně ani nezajímaly.
Zásadně tuto Mudr Borovkovou NEDOPORUČUJEME !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Byl jsem s nevlastní dcerou u této lékařky poprvé, tak nemohu hodnotit její celkový přístup k pacientům a léčbě, ale velmi mě naštvala tím, že když naše dcera onemocněla po cca 3 letech a ona nám předepsala léky a my si je museli zaplatit v celé výši i přesto, že na ně pojišťovna přispívala 2/3 ceny a navíc nás o tom paní doktorka ani neinformovala nebo nám nevysvětlila, proč si je máme platit v plné výši. Sama paní lékárnice se divila, proč tomu tak je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

na co si tu hrajete,ti ktěří ríkaji že je arogantní neprofesionálni a bla bla bla,že k ní za mlada taky chodili že dávala brufen atd.ted si sami sáhněte do svého svědomí kdo tam chodil a občas simuloval,za ty leta praxe už si myslim že to má najetý a prokouknutý.proto se vám to nelíbí.moje první dcerka umřela na syndrom náhleho umrtí bylo jí pul roky přístup doktoru ve nemocnici kde nic nevi a nechtěli nam nic zdelit byla pani doktorka jediná kdo si vydupal vysvětleni jejího zdravotního stavu volali sme spolu deně po doby co malá byla v nemocniky kde nakonec po dvou dnech zemřela,oplakala to se mnou ona byla první která udělala krok a vše vizjistila na mjí zadost i pitevní zpravu atd,a kterej jinek doktor vam na pohreb posle obri venec ruzi.ted mam druhou dcerku chodime take k ni je mila spolehliva poradi uklidni po me prvni zkusenosti ukaze trochu lidskosti ja sem sni na sto rpocent spokojena.kazdej clovek ma nake trapeni nakou bolest co vy muzete vedet,ale nerikejte ze neumi lecit.proc nelecite vy kdyz ste tak chytri?kazdej si sahnete do sveho svedomi a dys ste sni nemeli dobrou zkusenost za vaseho mladi co tam rvete sve deti nechapu....!!!!!!


E
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, ke které chodil od mala manžel a teď i naše děti. Vstřícná ,ochotná a pečlivá. Který lékař vám dá na sebe telefoní spojení i na chalupu?! A ochotně poradí ,popřípadě dojede k vám domu?! Je to jen její dobrá vůle a pro mě nadstandartní péče. Jinak povahou je to skvělá ženská a ikdyž neměla zrovna super den,tak to nedává znát,jak tady někdo útočí,že je arogantní a náladová.Ono vás některé ,někdy poslouchat,jak si stěžujete támhle na to a támhle na to, tak z vás taky vykvetu. Paní doktorka si na nic nehraje, s dětmi to umí a když si někdy neni jistá,pošle na vyšetření. Já mohu Vřele Doporučit!!!!!


Ověřeny pacient

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém, chodím tam se synem od narození, nikdy mě neodbyla, nebyla arogantí a bla bla bla.. co tady píšete... Vždycky odepíše na sms, nebo volá zpátky, kolik takových je?? Jéé chudáčci, ona si dovolila jako člověk, bejt na někoho protivná?? No to je na ukamenování, vy ostatní nikdy protivný nejste, určitě.Koukám, že spousta s vás si umí určit diagnózu, tak proč si neotevřete svojí ordinaci? Kritizovat a pomlouvat umí každej...

Je to hodná a skvélá ženská, díky za ní, protože nám vždycky pomohla.. :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti