Západní 18, Plzeň
Privátní zubní ordinace

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Velice šikovná, trpělivá, což oceníte hlavně u dětí. Vše vysvětlí i malému děcku, takže ošetření probíhá bez afektu. Mohu jen doporučit

Od malička mě paní zubařka ošetřuje stejně jako spoustu mých kamarádů a nikdy si nikdo nestěžoval, je věcná, trpělivá, v její čekárně nikdy nečekáte déle než pět minut. Když k ní jdete na kontrolu, tak úplně zapomeňte, že se bojíte zubařů, protože u ní vás to ani nenapadne.

U paní doktorky jsem se naučila zubařů bát a to až tak, že jsem 3 dni před její návštěvou nespala. Zničila mi přední zuby. Při každé návštěvě (2x ročně) mi je převrtávala a poté, co jsem přešla k jiné zubařce mi bylo po rentgenu sděleno, že zuby mám skoro mrtvé a že jsem nikdy zvýšenou kazivost zubů neměla (pravidelně si 3x denně zuby čistím už od malička), jak mi celé 3 roky paní doktorka tvrdila. Nyní jen čekám, kdy se mi zlámou (je mi 22 let).

Paní doktorka je neuvěřitelně trpělivá při ošetřování dětí. Vše pečlivě vysvětlí a dízě stále chválí a povzbuzuje. Ošetří i dítě jinak neošetřitelné a to bez nepříjemných komentářů.

Spokojenost

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem s ní velmi spokojená i mí dva synové. Manžel není zrovna hrdina, jako skoro každý chlap, ale ani on si na její péči nestěžuje. To že se zubaře bojí je jiná kapitola. O mé syny se stará už od školy a dnes jsou dospělý. Ona se hlavně věnuje i dětem v předškolním věku a to je chvályhodné, když slyšíte v jakém stavu mají malé děti zoubky. U ní v jejím rajońu to tak rozhodně není, protože chodí do MŠ na prohlídky a pokud vím sama si chválí, že mají děti zoubky vpořádku.

Maximální spokojenost, neměnil bych

Milá, vstřícná, pečlivá, odborně zdatná.