Ivana Basáková, zubař Plzeň

MUDr. Ivana Basáková

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Privátní zubní ordinace
Západní 18, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Velice šikovná, trpělivá, což oceníte hlavně u dětí. Vše vysvětlí i malému děcku, takže ošetření probíhá bez afektu. Mohu jen doporučit

K
Ověřený profil

Od malička mě paní zubařka ošetřuje stejně jako spoustu mých kamarádů a nikdy si nikdo nestěžoval, je věcná, trpělivá, v její čekárně nikdy nečekáte déle než pět minut. Když k ní jdete na kontrolu, tak úplně zapomeňte, že se bojíte zubařů, protože u ní vás to ani nenapadne.

Ověřený profil

U paní doktorky jsem se naučila zubařů bát a to až tak, že jsem 3 dni před její návštěvou nespala. Zničila mi přední zuby. Při každé návštěvě (2x ročně) mi je převrtávala a poté, co jsem přešla k jiné zubařce mi bylo po rentgenu sděleno, že zuby mám skoro mrtvé a že jsem nikdy zvýšenou kazivost zubů neměla (pravidelně si 3x denně zuby čistím už od malička), jak mi celé 3 roky paní doktorka tvrdila. Nyní jen čekám, kdy se mi zlámou (je mi 22 let).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je neuvěřitelně trpělivá při ošetřování dětí. Vše pečlivě vysvětlí a dízě stále chválí a povzbuzuje. Ošetří i dítě jinak neošetřitelné a to bez nepříjemných komentářů.

Ověřený profil

Spokojenost

M

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem s ní velmi spokojená i mí dva synové. Manžel není zrovna hrdina, jako skoro každý chlap, ale ani on si na její péči nestěžuje. To že se zubaře bojí je jiná kapitola. O mé syny se stará už od školy a dnes jsou dospělý. Ona se hlavně věnuje i dětem v předškolním věku a to je chvályhodné, když slyšíte v jakém stavu mají malé děti zoubky. U ní v jejím rajońu to tak rozhodně není, protože chodí do MŠ na prohlídky a pokud vím sama si chválí, že mají děti zoubky vpořádku.

J

Maximální spokojenost, neměnil bych
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

A

Milá, vstřícná, pečlivá, odborně zdatná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti