Praktický lékař stomatolog s laborat.
K Myslivně 2086, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Preventivní prohlídky zubů

Pana doktora si velice vážím. Je to zkušený a mezi ostatními lékaři uznávaný profesionál. Pana doktora navštěvuji od dětství a jsem velice spokojená. Já mám tedy chrup bez větších problémů a nikdy jsem neměla kaz, ale věřím, že by nebyl sebemenší problém, protože k němu chodíme celá rodina a pár členů kazy měli nebo mají a vždy byli s panem doktorem nadmíru spokojeni. Pan zubař jako snad jediný svým pacientům čistí zubní kámen, který je hrazený 1x ročně ZP, avšak ostatní lékaři se tím vůbec nezabývají a pošlou vás na zubní hygienu, kde se musíte objednat a necháte tam alespoň 1000,- takže za mě velké plus, pane doktore! Nedávno jsme si říkaly se sestrou, co budeme dělat, až Vy jednou půjdete do důchodu...tak snad budete pracovat dál a my nebudeme muset měnit zubaře, protože v Ostravě je to složité, najít opravdu kvalitního zubaře, aby se Vám alespoň trochu vyrovnal. Děkuji za Vaší péči.

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Bolest zaplombovaneho zubu.

Pan doktor byl od malinka muj prvni zubni lekar ke kteremu jsem chodila. Jiz tomu tak neni. Na kontrole jsem mu sdelila, ze me boli zaplombovany zub, aby mi ho zkontrolovat - poslal me domu s tim, ze si pouze zub spatne cistim a proto boli na skus. Podotykam, ze ma hygiena je naprosto v poradku a take pravidelne navstevuji dentalni hygienistku. Jedine na co se me zeptal, zda pouzivam ustni sprchu, ale ze by udelal napr. RTG nebo jiny test bolesti, aby zjistil pricinu, to ne.. Na doporuceni jsem vazila cestu az do Brna, do stomatologickeho centra, kde mi bylo sdeleno, ze pod plombou je hluboky zanedbany kaz (spatne odvrtany) a kdybych prisla cca o 3 mesice pozdeji, byly by jiz napadnute nervy a zub by byl s nejvetsi ppd mrtvy. Pochopila jsem, jak dulezite je mit sveho dobreho zubare, ktery proto, aby vam zub zachranil udela maximum. Dle meho nazoru pan doktor Polednik zaspal dobu moderniho pristupu a hlavne vybaveni ordinace. Je mi 28 let a jiz mi jeden zub presne timto zpusobem zanedbal a musel mi ho vytrhnout. Pokud si vazite svych zubu a chcete mit o ne opravdu postarano dobrym zpusobem a ne odflaknutym, jdete jinam. U doktora Polednika to lepsi nebude! Tohoto zubare nedoporucuji!

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. změna zubaře

Pana Poledníka mi doporučil kamarád. Jelikož jsem měla zuby v katastrofálním stavu a měla jsem špatnou zubařku,rozhodla jsem se pro změnu zubaře. Po každé návštěvě jsem od mé zubařky chodila ubrečená jako malá holka a s bolestí větší než sem přišla. Díky této špatné zkušenosti jsem měla trauma z bílých plášťů. Pan Poledník mě přesvědčil, že existují i zubaři s citem. Zoubky mi opravil, vůbec nic mě od něj nebolí a dokonce k němu chodím ráda. Je to skvělý zubař a jde vidět, že svou práci dělá rád :) a do plusu má pěknou, usměvavou sestřičku :) Pouze co bych asi u něj upravila je čekárna. H.

Chodim k p.doktorovi od zacatku a myslim si ze je porad stejne dobry. Jen z pocatku kdyz tam byli dva bylo vse luxusni,ten druhy chybi. Jen dnes je sam a mnozstvi pacientu zustalo,tudis to nekdy asi i musi odbyt. Co mi vadi. nejvic.dlouhe cekani v cekarne a mnohdy problem s parkovanim. Mozna pro nas co nam navstevy zubare nedelaji dobre,by pomohlo v cekarne radio at neslisime,vse z ordinace.

K ponu doktorovi chodím už od otevření ordinace a mám jen ty nejlepší zkušenosti.S lékařskou péčí v jeho provedení jsem velmi spokojena a zaslouží si mé veliké poděkování.Kéž by bylo více takových šikovných a pečlivých,ochotných a milých lékařů.Postupně jsme k panu Poledníkovi přešli všichni z rodiny a jsme velmi spokojeni.Už bychom jinam nešli.Libuše Polomská

K MuDr Poledníkovi jsem chodil od otevření ordinace. Zpočátku vše OK, po propuštění druhé zubařky katastrofa, každý problém řešil co nejrazantnějším a nejdražším způsobem. Po vytrhnutí osmičky jsem ordinaci bez ůspěchu navštěvoval 3x týdně se zánětem otvoru po zubu. Nakonec jsem si musel pomoct sám koupí zubní sprchy a vyčištěním otvoru. Co po týdnu uvnitř bylo nebudu zmiňovat. Otec mě na smrtelné posteli varoval "jdi od něj, mi chtěl vyrvat vše a můj nový lékař vše vyřešil bez trhání a bez totálních náhrad"..a dodnes mu děkuji za jednu z nejlepších rad co mi dal. Přešel jsem k doktoru Jankovi a jediné co můžu říct - už nikdy více k MuDr Poledníkovi, už nikdy jiný zubař než doktor Janek. Vašek

Chodím k panu doktorovi od doby, kdy si otevřel soukromou ordinaci. Pro ty, kteří si myslí, že si vymýšlí přemrštěné ceny - víte, že existuje jakýsi číselník VZP, který určuje ceny hrazených nebo částečně hrazených pomůcek atd.? Pokud se někomu zdá, že je drahý, ať jde jinam. Zachránil mi chrup v době, kdy jiná zubařka "specialistka" prohlásila:" máte parodontózu a nedá se s tím nic dělat" - bylo mi 22 let. Dnes je mi 47 a zuby mám stále svoje a díky panu doktorovi.

Souhlasím se spíše negativními názory. Připadá mi líný a buď nemá cit, nebo je flink. Odbíhá -prohlásil: paní krvácí, tak to necháme zaschnout, ale při výplachu u mne nebyla ani kapka krve... Udělal mi korunku a pak musel "dorovnávat" zdravý zub!, takže ho mám dnes citlivý, protože ho zbytečně ubrušoval kvůli korunky. Při broušení, tzv. očistě, naprosto zbytečné, mi poškodil přední zuby a to hned tři, jelikož tam mám rýhy blízko krčku. Tvrdil, že je to vada krčku, ale 100% vím, že je to jeho práce, jelikož to se to stalo hned po jeho broušení, nekazí se, ale jen prohlubují a jsou asi 4 mm od krčku, je pomalý a drahý.. !!!

C

Za svou rodinu říkáme JEDNIČKA!!! Jeho přístup, psychicka podpora u dětí a celková péče na vynikající úrovni. A to že má plnou čekárnu zákazníků by mělo svědčit snad i o tom, že je to výborný lékař. Už jste viděli plnou čekárnu u nekvalitního lékaře???

NEDOPORUČUJI!!! MUDr. Poledník bohužel poskytuje pouze pseudopéči. Zanedbáme-li fakt, že jsou zde strašné čekací doby a je běžné čekat dvě až tři hodiny v čekárně, kvalita zákroků je strašná. Pan doktor dost ustrnul v čase. Sice zde za výplně neplatíte (nejlevnější amalgámy hradí pojišťovna), ale je to opravdu to co chcete? Já preferuji kvalitu. Přešla jsem k jinému zubaři a ten mi našel kazy. Stejně na tom byla celá má rodina. Také došlo na předělávání nevyhovujících plomb. Taktéž se zde nesetkáte se základní osvětou - jak si správně čistit zuby, jak používat dentální nit, jaké si koupit mezizubní kartáčky atd. Opravdu nemohu nikomu doporučit. Máte zde jen pocit, že je o vás dobře postaráno, ale jakmile jdete jinam, teprve pak pochopíte, že to má vypadat jinak!