Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
53 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Doktor Lang je anděl, který k nám spadl a má nás na strosti mnoho. Takže prosím nepřetěžovat, aby nám dlouho vydržel. Pečlivý, pracovitý, obětavý a se smyslem pro humor :-).


Ověřeny pacient

Pan doktor Lang je nejpreciznější doktor, skoro až detektiv, hledá souvislosti a všechny možné příčiny. S manželkou mu plně důvěřujeme a nemůžeme si na nic stěžovat. Také jsme vděční za doporučení ke kvalitním specialistům. Sestřička je citlivá a obětavá. Do ordinace pana doktora by měli studenti medicíny chodit na exkurze, aby se naučili, jak se správně ordinuje a chová k pacientům. H+L Janíčkovi ♥♥♥


O
Ověřeny pacient

K Panu doktorovi Langovi chodím již od roku asi 1987. Je to chytrý, rozumný a pečlivý lékař, odborník, kterého si vážím, a co je důležité, kterému věřím! Oldřich Žáček


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný, mám k němu plnou důvěru, mám to štěstí, že bydlím v jeho regionu a patřím zrovna k němu. Odstěhovali jsme se na Nepomucko, ale trvalé bydliště si držíme v regionu Skvrňany právě kvůli tomuhle panu doktorovi. Sestřičky se u něho střídají, pamatuji již tři, ale pan doktor nám zůstává stále stejný, díky Bohu!


N
Ověřeny pacient

Neměnila bych,ochotný a velice pečlivý,komunikativní a vstřícný.Poděkování i hodné a šikovné sestřičce.Jen do čekárny doporučuju knížku,protože lidí tam chodí opravdu hodně - asi to bude tím,že je pan doktor oblíbený.


A
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Nic nezanedbává, je ochotný a hlavně pečlivý! Ať přijdu s jakýmkoliv problémem, vždy se snaží najít nejlepší způsob jak pomoci.
Nesmím zapomenout na sestřičku, která je také moc příjemná. Doporučuji.


J
Ověřeny pacient

je ochotný a spolehlivý, poctivý. Mohu se na něj spolehnout jako na lékaře i jako na člověka, který lidem fakt pomáhá. Práce pro něj není jen zaměstnáním, ale i posláním... Jsem vděčná, že je to můj lékař...


J
Ověřeny pacient

Výborný člověk a skvělý lékař. Víc takových.


J
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor.Vypátral mi zdravotni problém -závratě,s kterým jsem bojoval uz delsi dobu.Po různých vyšetřeních ho nikdo neodhalil až pan doktor Lang.Po zcela základnim vyšetřeni tzn.odběr krve,moč a změřeni krevniho tlaku se přišlo na to,že je zanedbaný problém se štítnou žlázou.Podotýkám,že predchozi lékař tohle základni vyšetření ani neudělal,a jen mi posílal od dveři ke dveřím a jen jsem platil poplatky.Pan mudr.Lang mi doporučil specialistu a tudíž muj zdravotní stav se podstatne zlepsil.Jsem rád,že se na pana doktora mohu spolehnout a udělá vše co je v jeho silách.Moc mu děkuji...


R

Doktor Lang je pro mnohé lékařem rodinným, zná své pacienty, je laskavý, velmi pečlivý, profesionál. Práce je mu zcela zřejmě vším. Jeho obliba je bohužel i nevýhodou-stále plná čekárna. Jako lékař i jako člověk je skvělý, se sestrou, rovněž skvělou, tvoří léta dvojici lidí, vždy připravených pomáhat. Za svoji rodinu děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti