Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

55 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Mudr. Lang kdysi léčil moje prarodiče, dědovi opakovaně prodlužoval ŘP, I když už roky jezdil velmi nebezpečně. Babičce v jednu chvíli předepsal 27 různých léků, a pak mi tvrdil, že je chtěla. To jsou zřejmě důvody, proč k němu starší lidé tak rádi chodí. Předepíše jim vše, o co si řeknou. Já sama s ním mám velmi negativní zkušenost. Zastupoval mou praktickou lékařku a odmítl mě vyšetřit, nebo jen předepsat test na covid. Čtvrtý den jsem měla přes 39, odběrová sanitka už nejezdila a doktor se sestrou mi opakovali, ať jdu pryč. Zbytečně jsem se pak léčila 3 měsíce. Když pak dorazila neschopenka, měli tu drzost mi zavolat, proč jsem neřekla rovnou, že jsem pod služebním zákonem, že si můžu jít lehnout do nemocnice. ..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Pán MUDR.Ivan Lang při mé registraci velmi ochotný, pečlivý, důsledný a nejde opomenout milé a ochotné sestry .Jinak platby, hotovost (nejsme v supermarketu).Čekací doba podle počtu lidí v čekárně,ale průměr na osobu je asi 5 až 10 minut.

Ověřený profil

Doktor Lang je anděl, který k nám spadl a má nás na strosti mnoho. Takže prosím nepřetěžovat, aby nám dlouho vydržel. Pečlivý, pracovitý, obětavý a se smyslem pro humor :-).


Ověřený profil

Pan doktor Lang je nejpreciznější doktor, skoro až detektiv, hledá souvislosti a všechny možné příčiny. S manželkou mu plně důvěřujeme a nemůžeme si na nic stěžovat. Také jsme vděční za doporučení ke kvalitním specialistům. Sestřička je citlivá a obětavá. Do ordinace pana doktora by měli studenti medicíny chodit na exkurze, aby se naučili, jak se správně ordinuje a chová k pacientům. H+L Janíčkovi ♥♥♥


O
Ověřený profil

K Panu doktorovi Langovi chodím již od roku asi 1987. Je to chytrý, rozumný a pečlivý lékař, odborník, kterého si vážím, a co je důležité, kterému věřím! Oldřich Žáček


M
Ověřený profil

Pan doktor je výborný, mám k němu plnou důvěru, mám to štěstí, že bydlím v jeho regionu a patřím zrovna k němu. Odstěhovali jsme se na Nepomucko, ale trvalé bydliště si držíme v regionu Skvrňany právě kvůli tomuhle panu doktorovi. Sestřičky se u něho střídají, pamatuji již tři, ale pan doktor nám zůstává stále stejný, díky Bohu!


N
Ověřený profil

Neměnila bych,ochotný a velice pečlivý,komunikativní a vstřícný.Poděkování i hodné a šikovné sestřičce.Jen do čekárny doporučuju knížku,protože lidí tam chodí opravdu hodně - asi to bude tím,že je pan doktor oblíbený.


A
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Nic nezanedbává, je ochotný a hlavně pečlivý! Ať přijdu s jakýmkoliv problémem, vždy se snaží najít nejlepší způsob jak pomoci.
Nesmím zapomenout na sestřičku, která je také moc příjemná. Doporučuji.


J
Ověřený profil

je ochotný a spolehlivý, poctivý. Mohu se na něj spolehnout jako na lékaře i jako na člověka, který lidem fakt pomáhá. Práce pro něj není jen zaměstnáním, ale i posláním... Jsem vděčná, že je to můj lékař...


J
Ověřený profil

Výborný člověk a skvělý lékař. Víc takových.


Došlo k chybě, zkuste to znovu