Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Mudr. Lang kdysi léčil moje prarodiče, dědovi opakovaně prodlužoval ŘP, I když už roky jezdil velmi nebezpečně. Babičce v jednu chvíli předepsal 27 různých léků, a pak mi tvrdil, že je chtěla. To jsou zřejmě důvody, proč k němu starší lidé tak rádi chodí. Předepíše jim vše, o co si řeknou. Já sama s ním mám velmi negativní zkušenost. Zastupoval mou praktickou lékařku a odmítl mě vyšetřit, nebo jen předepsat test na covid. Čtvrtý den jsem měla přes 39, odběrová sanitka už nejezdila a doktor se sestrou mi opakovali, ať jdu pryč. Zbytečně jsem se pak léčila 3 měsíce. Když pak dorazila neschopenka, měli tu drzost mi zavolat, proč jsem neřekla rovnou, že jsem pod služebním zákonem, že si můžu jít lehnout do nemocnice. ..

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Pán MUDR.Ivan Lang při mé registraci velmi ochotný, pečlivý, důsledný a nejde opomenout milé a ochotné sestry .Jinak platby, hotovost (nejsme v supermarketu).Čekací doba podle počtu lidí v čekárně,ale průměr na osobu je asi 5 až 10 minut.

Doktor Lang je anděl, který k nám spadl a má nás na strosti mnoho. Takže prosím nepřetěžovat, aby nám dlouho vydržel. Pečlivý, pracovitý, obětavý a se smyslem pro humor :-).

Pan doktor Lang je nejpreciznější doktor, skoro až detektiv, hledá souvislosti a všechny možné příčiny. S manželkou mu plně důvěřujeme a nemůžeme si na nic stěžovat. Také jsme vděční za doporučení ke kvalitním specialistům. Sestřička je citlivá a obětavá. Do ordinace pana doktora by měli studenti medicíny chodit na exkurze, aby se naučili, jak se správně ordinuje a chová k pacientům. H+L Janíčkovi ♥♥♥

K Panu doktorovi Langovi chodím již od roku asi 1987. Je to chytrý, rozumný a pečlivý lékař, odborník, kterého si vážím, a co je důležité, kterému věřím! Oldřich Žáček

Pan doktor je výborný, mám k němu plnou důvěru, mám to štěstí, že bydlím v jeho regionu a patřím zrovna k němu. Odstěhovali jsme se na Nepomucko, ale trvalé bydliště si držíme v regionu Skvrňany právě kvůli tomuhle panu doktorovi. Sestřičky se u něho střídají, pamatuji již tři, ale pan doktor nám zůstává stále stejný, díky Bohu!

Neměnila bych,ochotný a velice pečlivý,komunikativní a vstřícný.Poděkování i hodné a šikovné sestřičce.Jen do čekárny doporučuju knížku,protože lidí tam chodí opravdu hodně - asi to bude tím,že je pan doktor oblíbený.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Nic nezanedbává, je ochotný a hlavně pečlivý! Ať přijdu s jakýmkoliv problémem, vždy se snaží najít nejlepší způsob jak pomoci.
Nesmím zapomenout na sestřičku, která je také moc příjemná. Doporučuji.

je ochotný a spolehlivý, poctivý. Mohu se na něj spolehnout jako na lékaře i jako na člověka, který lidem fakt pomáhá. Práce pro něj není jen zaměstnáním, ale i posláním... Jsem vděčná, že je to můj lékař...

Výborný člověk a skvělý lékař. Víc takových.