Iva Tuháčková, zubař Liberec

MDDr. Iva Tuháčková

Zubař

4 názory

Uložit


Adresa

Pražská 893/21, Liberec
Dentali

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

Z
Ověřeny pacient

Díky své profesi, jsem dlouhodobě pobýval v různých městech republiky a mám tak za posledních dvacet let, možnost srovnání cca patnácti stomatologů. Paní doktorka Tuháčková patří k absolutní špičce!! Příjemná, pečlivá, velice fundovaná lékařka. Pod jejími křídly jsme celá rodina. A zaplaťpámbu za to. Péče je to nadstandardní, za což pacient musí připlatit. Což je v tomto případě zcela v pořádku.


J
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit. Jednání paní doktorky i sestřičky je naprosto skvělé až přátelské. Pozitvní atmosféra, velice korektní a profesionální jednání.


P
Ověřeny pacient

Profesionální jednání, přátelské prostředí, moderní vybavení. Paní doktorka je velice sympatická a milá. Vždy vše řádně vysvětlí, vřele doporučuji. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka Tuháčková je opravdu neskutečně vstřícná, milá, šetrná doktorka. Ale asi mé největší díky jí patří za to, že mě zbavila mého obrovského strachu ze zubařů. U paní doktorky opravdu absolutně nic nebolí - tomu jsem nemohl po předchozích zkušenostech s jinými lékaři uvěřit, ale je to tak. Prostředí kliniky je nové a krásné. Každému kdo hledá naprosto profesionální přístup, kvalitu ale i lidskost a pochopení mohu paní doktorku vřele doporučit!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti