Dentali
Pražská 893/21, Liberec

Umístění: Dentali Jiný

K paní doktorce jsem šla akutně od své lékařky, kde jsem byla s důvěrou téměř třicet let. Teprve zde jsem zjistila jak vypadá kvalitní zubní péče, bezbolestné vrtání, ochota a snaha zachránit, co se dá. Ano, péči si člověk zaplatí, ale zuby máme pouze jedny a určitě stojí za to do nich investovat včas..

Díky své profesi, jsem dlouhodobě pobýval v různých městech republiky a mám tak za posledních dvacet let, možnost srovnání cca patnácti stomatologů. Paní doktorka Tuháčková patří k absolutní špičce!! Příjemná, pečlivá, velice fundovaná lékařka. Pod jejími křídly jsme celá rodina. A zaplaťpámbu za to. Péče je to nadstandardní, za což pacient musí připlatit. Což je v tomto případě zcela v pořádku.

Mohu jen doporučit. Jednání paní doktorky i sestřičky je naprosto skvělé až přátelské. Pozitvní atmosféra, velice korektní a profesionální jednání.

Profesionální jednání, přátelské prostředí, moderní vybavení. Paní doktorka je velice sympatická a milá. Vždy vše řádně vysvětlí, vřele doporučuji. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.

Paní doktorka Tuháčková je opravdu neskutečně vstřícná, milá, šetrná doktorka. Ale asi mé největší díky jí patří za to, že mě zbavila mého obrovského strachu ze zubařů. U paní doktorky opravdu absolutně nic nebolí - tomu jsem nemohl po předchozích zkušenostech s jinými lékaři uvěřit, ale je to tak. Prostředí kliniky je nové a krásné. Každému kdo hledá naprosto profesionální přístup, kvalitu ale i lidskost a pochopení mohu paní doktorku vřele doporučit!!!!!