Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk

Umístění: Poliklinika Nymburk Jiný

Kdyby to šlo,tak dám paní doktorce deset hvězdiček...tak úžasnou paní zubařku jsem ještě nezažila.Byla jsem dnes nucena zajít na zubní pohotovost,ačkoliv jsem byla v pátek u svojí lékařky na prevenci,v neděli mě rozbolel zub... Paní doktorka zub velmi citlivě otevřela a .ošetřila.Nechtěla jsem otravovat ve svátek na pohotovosti,ale paní doktorka i sestřička byly obě velice milé a usměvavé...Opravdu moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Nymburk Jiný

Od té doby co mám paní doktorku Tomanovou jako svou zubařku se nebojím návštěvy zubaře. Je moc milá, usměvavá ( i přes roušku :D ), citlivá. Jsem ráda, že k ní mohu chodit.

Věra 2017 03 12

Výborná paní doktorka, vynikající po stránce profesní, ale i velmi milá a příjemná. Nic pro ni není nemožné.

Po velice dlouhe dobe jsem objevil skvelou pani doktorku. Prijemna, sikovna a velice ochotna pani zubarka.

od dětství mám panickou hrůzu ze zubaře, tato hrůza se ztratila přechodem k paní doktorce TOMANOVÉ, pozorná, milá a hlavně absolutně bezbolestná se snahou vždy pomoci.

Velice příjemná , ochotná paní zubařka stále úsměv na tváři hodná k dětem. I když mám strach ze zubaře u doktorky Tomanové je to v pohodě. Co dodat prostě super !!!!!!!!!!!!!!! Akorát doposud zastupující paní doktorka Badíková je prostě katastrofa pohroma sama , hrozná , namyšlená prostě . . . . . .

Úžasná svým přístupem a stále usměvavou náladou. Děkujeme.

Je super

milá, jemná, hodná