Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Věra 2017 03 12

Výborná paní doktorka, vynikající po stránce profesní, ale i velmi milá a příjemná. Nic pro ni není nemožné.

Po velice dlouhe dobe jsem objevil skvelou pani doktorku. Prijemna, sikovna a velice ochotna pani zubarka.

od dětství mám panickou hrůzu ze zubaře, tato hrůza se ztratila přechodem k paní doktorce TOMANOVÉ, pozorná, milá a hlavně absolutně bezbolestná se snahou vždy pomoci.

Velice příjemná , ochotná paní zubařka stále úsměv na tváři hodná k dětem. I když mám strach ze zubaře u doktorky Tomanové je to v pohodě. Co dodat prostě super !!!!!!!!!!!!!!! Akorát doposud zastupující paní doktorka Badíková je prostě katastrofa pohroma sama , hrozná , namyšlená prostě . . . . . .

Úžasná svým přístupem a stále usměvavou náladou. Děkujeme.

Je super

milá, jemná, hodná

Skvělá paní doktorka.Doporučuji

příjemná a šikovná jsem s ní spokojena

vyborna takovejch je hodne malo.

Věra 2017 03 12

Úžasná svým přístupem a stále usměvavou náladou. Děkujeme.

Je super

milá, jemná, hodná

Skvělá paní doktorka.Doporučuji

příjemná a šikovná jsem s ní spokojena

vyborna takovejch je hodne malo.