Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již více než 20 let. Vždy mi pomohla a pomáhá. Podle mého názoru je osobou na správném místě a je profesionál. Čekárna je od toho, aby se v ní čekalo a že si někdo nedokáže zjednat pořádek a nechá se předbíhat, není věcí paní doktorky. Se skutečností, že tam nebudete čekat sami, se musíte smířit, čeká se všude. Pochválit musím i setřičku. Přestože má jistě své problémy, tak se stále usmívá a je profesionální. Chodím tam rád.

G
Ověřený profil

Chodim k pani doktorce uz deset let a nemam si vubec na co stezovat. Navic mi odhalila onemocneni stitne zlazy. Pri bezne kontrole jsem se zeptala, jake vitaminy bych mela zaradit, protoze mi padaji vlasy. Vyptala se me jeste na dalsi priznaky, poslala na krev, a potrvdilo se, ze mam hypotyreozu. Nebyt toho, ze je pecliva a nikdy vas neodbyde, tak mozna dodnes nevim, co mi je. Sestricka je taky bajecna, vsechny pacienty si pamatuje jmenem a je moc ochotna.

F
Ověřený profil

Paní doktorka je sice milá a přívětivá,ale když jste nemocní a nechcete čekat dvě hodiny v čekárně je dobré si přivstat a být tam nejméně o hodinu dřív, než se nahrnou další pacienti. Ale ani pak nemáte jistotu, že budete úplně první, koho vezmou... Takže za mě nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Je pravda, že pokud si není paní doktorka jistá, pošle na veškerá potřebná vyšetření. Velkým plusem je také sestra, která je neustále usměvavá a milá. Hned se cítíte o trochu lépe!! :-)

Ověřený profil

Velké fronty v čekárně a spousta předbíhajících důchodců.
Když je vám na umření, tak je to strašné.

Na paní doktorce mi vyhovuje, že když si s něčím není jistá, tak se nerozpakuje mě poslat na odborné vyšetření. (Je mi to milejší, než aby na mě někdo dělal nějaké pokusy, protože má pocit, že nejchytřejší!)
S výsledky od specialisty si paní doktorka poradí vždy hravě.....

Chodím k ní už roky a nikdy jsem nezaznamenal žádný problém, co chtít víc.

P

Paní doktorka je velmi milá a ochotná.

P

trpeliva privetiva

L

Paní doktorka ja milá a moc hodná, vždy byla na mě příjemná. Mohu se jí na všechno zeptat a vždy mi vše vysvětlí. K předešlému hodnocení: To že sestra dělá výtěr z krku si myslím že je normální a patří to do její práce. Jinak sestřička u ní je také moc hodná.

Nechodím k této paní doktorce, ale vedle. Když má ale jedna z nich dovolenou nebo je třeba nemocná, tak se navzájem zastupují. Jednou, bohužel, když jsem byla o Vánocích nemocná a měla jsem angínu, tak jsem musela k ní. Ke svým pacientům je možná ochotná a milá, ale k pacientům, kterým zaskakuje za doktorku už tolik ne. Je neochotná, nepříjemná. Potřebovala mi udělat výtěr z krku, tak mě poslala vedle k naší sestřičce, aby se nemusela obtěžovat sama. Myslím, že by se měla nad sebou trochu zamyslet....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Velice příjemná paní doktorka, chodím k ní již 20 let a za celou dobu se mi nestalo, že by jí něco obtěžovalo. Pacienta vyslechne a ze své vlastní zkušenosti i dobrá diagnostika nemocného.Jsem ráda, že mám takovou praktickou lékařku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti