IVEG s.r.o., PL pro dospělé

50011 , Hradec Králové , královéhradecký

• Iva Procházková

Praktický Lékař, MUDr.

• V

K paní doktorce chodím již více než 20 let. Vždy mi pomohla a pomáhá. Podle mého názoru je osobou na správném místě a je profesionál. Čekárna je od toho, aby se v ní čekalo a že si někdo nedokáže zjednat pořádek a nechá se předbíhat, není věcí paní doktorky. Se skutečností, že tam nebudete čekat sami, se musíte smířit, čeká se všude. Pochválit musím i setřičku. Přestože má jistě své problémy, tak se stále usmívá a je profesionální. Chodím tam rád.

• G

Chodim k pani doktorce uz deset let a nemam si vubec na co stezovat. Navic mi odhalila onemocneni stitne zlazy. Pri bezne kontrole jsem se zeptala, jake vitaminy bych mela zaradit, protoze mi padaji vlasy. Vyptala se me jeste na dalsi priznaky, poslala na krev, a potrvdilo se, ze mam hypotyreozu. Nebyt toho, ze je pecliva a nikdy vas neodbyde, tak mozna dodnes nevim, co mi je. Sestricka je taky bajecna, vsechny pacienty si pamatuje jmenem a je moc ochotna.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Lucie Pokorná

Praktický Lékař, MUDr.

• T
      Umístění: IVEG s.r.o., PL pro dospělé

Úžasná paní doktorka. Velice milá, vstřícná a umí vždy poradit. Lepší doktorku jsem se nemohla přát.

• K

Mudr. Pokorná nastoupila místo Mudr. Procházkové, je hodná, milá, ochotná a mohu ji pouze a jen doporučit!