Sam. ord. PL - stomatologa
Kopretinová 1672, Hostivice

Umístění: Sam. ord. PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina, děti odmalička. Paní doktorka (obě, mladší i starší) je velice pečlivá a pečující. Na rozdíl od mých předešlých zubařů mi po zákroku nikdy nevznikl problém a nikdy jsem nemusela reklamovat např. plombu.

Umístění: Sam. ord. PL - stomatologa Jiný

Kdybych měla jen jednou smůlu, ale opravdu doporučuji se ordinaci vyhnout velikým obloukem z dlouhodobé zkušenosti!
Naprostý nerespekt k času Vašemu a dalších, právem frustrovaných, pacientů v čekárně - pravidelně až 1,5h čekání.
Několikrát velmi krátkodobá kvalita péče a zákroky, které se musely opakovat. Problémy jako jasný kaz, které doktorka přehlídla. Vícekrát to u mě vedlo k dlouhodobé bolesti, ale i finančním částkám za další léčbu.

Umístění: Sam. ord. PL - stomatologa Pece o zuby

Pani doktorka mozna je dobra lekarka s lidskym pristupem, jen pocitejte s tim ze na vas absolutne nema cas a treba i prehledne nejaky kazik ktery Vam bude stat zub, nervy a penize navic, tak jak to stalo me. Cca dva mesice po navsteve ordinace, proleceni kazu a ujisteni pani doktorky ze v puse jiz zadne dalsi kazy nemam, odlomil se mi kus osmicky. Pani doktorka me sice objednala za mesic ale bohuzel onemocnela a dalsi objednaci termin mi nabidla jiz za dva mesice. A dnes mi zase upadl kus jineho zubu, sedmicky, mam tam cernou diru, takze dalsi kaz a uz nemuzu jist na jednu stranu a nemluvim o tom kolik nervu a penez mi bude tahle sranda stat. Takze hodnotim pani doktorku jako velmi neduslednou lekarku a budu se drzet od jeji ordinace dal a tez doporucuji i vam.

Paní doktorka je velice milá, dokáže se vcítit do pacienta a veškeré případné obavy jsou po chvilce pryč. A co víc, v její dceři nám roste následovnice takže se lze těšit na další poklidné a příjemné návštěvy u stomatologa.

Paní doktorka mne zbavila i těch nejhrůznějších obav ze zubaře. Bezkonkurenčně nejlepší!! čistění kanálků bez sebemenšího náznaku bolesti, navíc velice příjemná, ochotná a hlavně milá. Než cokoli udělá předem vše vysvětlí. Není nad to, odcházet z ordinace s úsměvem:-) Všem vřele doporučuji

velmi ochotná a příjemná, ošetřila mne v naléhavé situaci i když nejsem její přihlášený pacient! doporučuji

Nejlepší zubařka, která vůbec může být! Dala mi do pořádku všechny zuby, které jsem měla už ve 20 letech dost zanedbané kvůli bývalemu zubaři, všem vřele doporučuji!!! Lepšího zubaře si člověk ani přát nemůže! Ještě jednou děkuji!

Paní doktorka Balíková, je bezkonkurenčně nejlepší zubařka co znám.

není co dodat ta nej stomatoložka :-)

Zatím zdaleka nejlepší zubař co jsem měl tu čest poznat. 2 bezbolestně trhaný osmičky bez jakýchkoliv dalších komplikací k tomu 2 bílý precizně provedený plomby, při prevenci poradí.