STOP STAV pro příjem nových pacientů. Děkujeme za pochopení.
- Absolvent stomatologické fakulty 2008 r.
- Rozhodnuti o uznani zahranični...

• zubní lékař - stomatolog

Naprosto úžasná zubařka. K paní doktorce jsem přešla letos, kdy nabírala nové pacienty. Lépe jsem si vybrat nemohla. Je naprosto skvělá, příjemná, hodná, milá, pečlivá, moc šikovná, bezbolestná. Nikdy by mě nenapadlo, že se k zubaři budu i těšit, že můj strach zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, že ošetření opravdu nemusí vůbec bolet a že jsem schopna při něm i usnout :-D

Umístění: jiné místo

Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!

Iryna Perepelytsia

Moc děkuji Vam, pan Čech!

Velmi milá paní doktorka. Je velice pečlivá a pro mě je důležité, že vše předem vysvětlí a vždy se snaží aby bylo vyšetření co nejméně bolestivé. Nejdůležitější ovšem je že to umí s dětmi. Dcera se jí vůbec nebojí, přestože už ji i vrtala zub.

Iryna Perepelytsia

Děkuji za vaše hodnocení. Já mám také radost , když jsou pacienti spokojení.

Úžasná paní lékařka, velice sympatická a milá. Vždy vše skvěle vysvětlí. Jsem stálým pacientem, při všech ošetřeních, které jsem u paní doktorky absolvoval jsem byl stále uklidňován jak paní doktorkou, tak sestrou, která je též velmi milá. Bezbolestné ošetření a já se přestávám bát :-) Vřele doporučuji.

Iryna Perepelytsia

Velice vám obě děkujeme. Váš názor nám udělal velikou radost.

Paní MDDr. Iryna je úžasná, pečlivá, jemná, fantastická. Nejlepší a bezkonkurenční zubní péče jakou jsem kdy v Čechách zažila. Je milá, citlivá a k tomu ještě krásná. S její péčí jsem více než spokojena. Doporučuji všem. Linda Štohanzlová

Iryna Perepelytsia

Velice děkuji za váš názor, velmi jste mě potěšila :-)

Paní doktorku jsme poznali naprosto náhodně-hledali jsme zubaře. Už při prvním vstupním vyšetření nás překvapila její profesionalita v oboru. Chodíme k ní celá rodina a veškeré zákroky, které udělala včetně celkové zubní náhrady dopadly vždy výborně. Je vstřícná, důkladná a nikdy by pacienta "nedodělala", tak jak se to stávalo u jiného lékaře. Jsme rádi, že jsme v její péči.

Iryna Perepelytsia

Děkuji za velmi krásné hodnocení a ráda tu vždy pro vás budu. :-D

Před pár lety jsem přišel o svého zubního lékaře a začal jsem shánět nového. Jelikož jsem byl zvyklý na soukromou zubní péči, mé nároky a očekávání byla vysoká. Na základě velmi kladných referencí z mého okolí, jsem si domluvil návštěvu u MDDr. Iryna Perepelytsia. Hned od začátku vstupní prohlídkou, následně i v případě dalších zákroků si počíná na velmi profesionální úrovni, trpělivě vysvětluje, co a proč se bude vykonávat, což mě velmi příjemně překvapilo. Smysl pro pečlivou a důkladnou práci paní doktorky se velmi pozitivně projevil na zdraví mého chrupu a nedovedu si představit, že se svěřím do péče jiného doktora. A proto mohu všem, s klidným svědomím, vřele doporučit tuto Paní doktorku.

Iryna Perepelytsia

Děkují. Velice mě těší, že mám takové hodné pacienty, jako jste vy. :-)

Spokojenost. Paní doktorka je precizní. Nic nezanedbá. Chválím špičkové vybavení ordinace.
Velice doporučuji.

Pěkně Vám děkují :)

Výborná lékařka, chodíme k ní celá rodina, návštěva se dá srovnat s návštěvou v kosmetickém salonu. Úžasný přístup, nic nebolí, nabídne novinky, raději zachrání zuby, než aby je trhala. Sestry příjemné, což je někdy opravdu důležité. Děti se na další návštěvu těší. Víc takových lékařů :-)

Velice Vám děkují :)