Halasovo náměstí 1, Brno
Ušní, nosní, krční

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční problémy se sluchem

U paní doktorky jsem absolvovala rutinní vyšetření sluchu. Protivnější osobu jsem na místě doktora ještě nepotkala, takže moc nechápu ostatní názory, kde se tvrdí, že je milá. Do milé má paní Žáčková na míle daleko. Člověk, který nesnáší lidi, by neměl zastávat místo lékaře. Nejen že mi nepomohla, dokonce mi naznačovala že jsem si svoje problémy vymyslela a žádné nemám. Tímto to pro ni skončilo. Žádná snaha o pomoc, ani rada co dělat dál. Arogantní, povýšená a nepříjemná osoba, přestože kromě medicínského titulu získaného před 40 lety na to nemá jediný důvod.

Umístění: Ušní, nosní, krční

Tak já mám tedy s paní doktorkou negativní zkušenost. Byla to moje první návštěva na ORL. Paní doktorku jsem si vybral dle zdejších pozitivních reakcí. Za paní doktorkou jsem přišel s problémem, že mě zalehlo v uších a lehce pobolívá v jednom uchu. Ta mě provedla vyšetření, vynadala že uši udržuji příliš čisté, že je mám lehce podrážděné a poslala domů. V noci, ještě ten den mě probudila silná bolest a do rána jsem bolestí neusnul. Druhý den hned ráno jsem navštívil jiného doktora, ten mi diagnostikoval zánět středního ucha, proběhlo propíchnutí ucha, nasazení antibiotik a týden na nemocenské. Po čase jsem se dozvěděl, že nejsem první, kdo má s paní doktorkou podobnou zkušenost ...

Od mala mám hrůzu z doktorů a přednostně z ORL (záněty středního ucha). Paní doktorka byla úžasná, lidská, uklidňující, zároveň profesionálka každým coulem. Kéž by takových bylo více... Moná by moje fobie z dětství nikdy neexistovala. Ještě bych chtěla vyzdvihnout sestřičku - milá, usměvavá a na odchodu mi popřála brzké uzdravení. Proč takových doktorů není více?!

Velká spokojenost! Skvělá komunikace, paní doktorka i sestra milá. Jak říkáte, odborník na svém místě.

Příjemná paní doktorka, ochotná.

U paní doktorky Žáčkové se léčím už přes 10 let a musím říct, že jsem spokojená z pohledu teenagera i mladé ženy. Paní doktorka je milá a nikdy mi nic nezanedbala, na otázky ochotně odpoví. Není to ten typ doktora "vytrhneme mandle a uvidíme", ale snaží se aby k tomu nemuselo dojít. Jsem moc spokojená. M.

Výborná lékařka, která vždy pomůže.

Super doktorka,odborník a navíc moc přijemná u nás nevídaná kombinace.

klubal

Výborná paní doktorka, odbornice na svém místě!

Perfektní paní doktorka.Odborník a fajn člověk.