Irena Žáčková, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Irena Žáčková

Otorinolaryngolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ušní, nosní, krční laryngologické vyšetření

Navštívil jsem paní Dr. Žáčkovou, Poliklinika Lesná:
perfektní diagnostika, paní doktorka doporučila preparáty, které účinkovali. Hodnotím velice dobře. Paní doktorka příjemná, usměvavá. Děkuji Mgr. Michal Ševčík


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ušní, nosní, krční problémy se sluchem

U paní doktorky jsem absolvovala rutinní vyšetření sluchu. Protivnější osobu jsem na místě doktora ještě nepotkala, takže moc nechápu ostatní názory, kde se tvrdí, že je milá. Do milé má paní Žáčková na míle daleko. Člověk, který nesnáší lidi, by neměl zastávat místo lékaře. Nejen že mi nepomohla, dokonce mi naznačovala že jsem si svoje problémy vymyslela a žádné nemám. Tímto to pro ni skončilo. Žádná snaha o pomoc, ani rada co dělat dál. Arogantní, povýšená a nepříjemná osoba, přestože kromě medicínského titulu získaného před 40 lety na to nemá jediný důvod.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ušní, nosní, krční

Tak já mám tedy s paní doktorkou negativní zkušenost. Byla to moje první návštěva na ORL. Paní doktorku jsem si vybral dle zdejších pozitivních reakcí. Za paní doktorkou jsem přišel s problémem, že mě zalehlo v uších a lehce pobolívá v jednom uchu. Ta mě provedla vyšetření, vynadala že uši udržuji příliš čisté, že je mám lehce podrážděné a poslala domů. V noci, ještě ten den mě probudila silná bolest a do rána jsem bolestí neusnul. Druhý den hned ráno jsem navštívil jiného doktora, ten mi diagnostikoval zánět středního ucha, proběhlo propíchnutí ucha, nasazení antibiotik a týden na nemocenské. Po čase jsem se dozvěděl, že nejsem první, kdo má s paní doktorkou podobnou zkušenost ...


H
Ověřeny pacient

Od mala mám hrůzu z doktorů a přednostně z ORL (záněty středního ucha). Paní doktorka byla úžasná, lidská, uklidňující, zároveň profesionálka každým coulem. Kéž by takových bylo více... Moná by moje fobie z dětství nikdy neexistovala. Ještě bych chtěla vyzdvihnout sestřičku - milá, usměvavá a na odchodu mi popřála brzké uzdravení. Proč takových doktorů není více?!


Ověřeny pacient

Velká spokojenost! Skvělá komunikace, paní doktorka i sestra milá. Jak říkáte, odborník na svém místě.


Příjemná paní doktorka, ochotná.


U paní doktorky Žáčkové se léčím už přes 10 let a musím říct, že jsem spokojená z pohledu teenagera i mladé ženy. Paní doktorka je milá a nikdy mi nic nezanedbala, na otázky ochotně odpoví. Není to ten typ doktora "vytrhneme mandle a uvidíme", ale snaží se aby k tomu nemuselo dojít. Jsem moc spokojená. M.


R
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, která vždy pomůže.


K

Super doktorka,odborník a navíc moc přijemná u nás nevídaná kombinace.

klubal


M

Výborná paní doktorka, odbornice na svém místě!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti