Adresa

Svatopluka Čecha 1423, Žatec
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou spokojený.


V
Ověřeny pacient

Naprosto arogantní přístup k pacientovi. Peníze, které obírá od státu za poskytované služby vůbec neodpovídají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Jednoznačně nedoporučuji. Doktorka i sestra vystupuje velice arogantně již při prvním kontaktu s pacientem. Souhlasím s většinou negativních komentářů na tuto stomatoložku. Za peníze, které pobírá od státu potažmo ode mě jako od daňového poplatníka si představuji podstatně slušnější přístup. Nemám chuť aby na mě někdo řval již do telefonu prvním objednání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

K paní doktore jsem chodila řadu let, a je pravda, že nejmilejší nebyla. Ošetření bylo vždy rychlé, což mě těšilo. Ale jelikož jsem se odstěhovala do hl.města bylo pro mě snazší najít si stomatologa tady. A to teprve přišlo sděšení...leč jsem chodila k MuDr. Wilfetové na pravidelné prohlídky, tak upozorňuji, že jsem pod kazdou plombou měla kaz:-((((( Takže závěr je takový: práce kvapná málo platná, zastarale metody ošetřování. Určitě nedoporučuji!!!!! Vzkaz pro pani doktorka: Zuby se taky léčí a né, že jen upravují!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Na ošetření chodím s obavami, neboť vždy potřebuji zákrok, který bývá bolestivý.Paní doktorka svým klidným a laskavým přístupem velmi pomáhá tento strach zmírnit.Její úsměv je balzámem na ustrašenou duši.I při složitých zákrocích pracuje
citlivě s ohledem na pacienta.Jsem jí vděčná a mohu jen chválit.


nedoporučuji, při každé návštěvě u paní doktorky je problém, křičí a nadává pacientům a člověk má pocit, že je ta poslední špína, pokud najde kaz :o/. velice neochotná a nepříjemná stejně jako sestra, druhá sestřička je milá, ale to bohužel nestačí:o/

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem u paní Zubařky Wilferové od cca. 13 let (základní škola). Je mi 32 let a stále nedám na ní dopustit! Nemám s ní žádný problém a mohu jen doporučit. Petr Š.


S přístupem paní doktorky jsem spokojena


Určitě doporučuji, paní doktorka není náš první oš. stomatolog. S předešlým jsem byl také spokojen, ale u paní doktorky jsem nalezl takový zajímavý přístup, problém uvede na pravou míru, doporučí řešení, vše v klidu. Nesmím opomenout příjemný přístup celého personálu, usměvavé sestřičky. Chodím s celou rodinou, vždy se moc těšíme.


K paní doktorce chodím od mala, zaregistrovala i obě mé děti a jsem s její péčí jak o mně tak o děti naprosto spokojená. Vážim si jí a k jinému zubaři bych v žádném případě nepřešla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti