Ord. praktického lékaře stomatologa
Svatopluka Čecha 1423, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

U této zubařky jsem byla někdy v roce 2014, jelikož jsem v této době neměla svého zubaře, dostala jsem se na ošetření přes "tlačenku" kamaráda, jelikož jsem trpěla několik dní bolestí. Ošetření proběhlo rychle a v pořádku, ale bylo provedeno pouze provizorně - provizorní plombou. Ok, beru, nejsem pacient této ordinace. Nicméně co mě dostalo, byla arogance doktorky, což je to poslední, co chcete po 2 dnech v non-stop bolestech slyšet. Takže závěrem - účel splněn, ale nikdy více.

Jsem s paní doktorkou spokojený.

Naprosto arogantní přístup k pacientovi. Peníze, které obírá od státu za poskytované služby vůbec neodpovídají.

Jednoznačně nedoporučuji. Doktorka i sestra vystupuje velice arogantně již při prvním kontaktu s pacientem. Souhlasím s většinou negativních komentářů na tuto stomatoložku. Za peníze, které pobírá od státu potažmo ode mě jako od daňového poplatníka si představuji podstatně slušnější přístup. Nemám chuť aby na mě někdo řval již do telefonu prvním objednání.

K paní doktore jsem chodila řadu let, a je pravda, že nejmilejší nebyla. Ošetření bylo vždy rychlé, což mě těšilo. Ale jelikož jsem se odstěhovala do hl.města bylo pro mě snazší najít si stomatologa tady. A to teprve přišlo sděšení...leč jsem chodila k MuDr. Wilfetové na pravidelné prohlídky, tak upozorňuji, že jsem pod kazdou plombou měla kaz:-((((( Takže závěr je takový: práce kvapná málo platná, zastarale metody ošetřování. Určitě nedoporučuji!!!!! Vzkaz pro pani doktorka: Zuby se taky léčí a né, že jen upravují!

Na ošetření chodím s obavami, neboť vždy potřebuji zákrok, který bývá bolestivý.Paní doktorka svým klidným a laskavým přístupem velmi pomáhá tento strach zmírnit.Její úsměv je balzámem na ustrašenou duši.I při složitých zákrocích pracuje
citlivě s ohledem na pacienta.Jsem jí vděčná a mohu jen chválit.

nedoporučuji, při každé návštěvě u paní doktorky je problém, křičí a nadává pacientům a člověk má pocit, že je ta poslední špína, pokud najde kaz :o/. velice neochotná a nepříjemná stejně jako sestra, druhá sestřička je milá, ale to bohužel nestačí:o/

Jsem u paní Zubařky Wilferové od cca. 13 let (základní škola). Je mi 32 let a stále nedám na ní dopustit! Nemám s ní žádný problém a mohu jen doporučit. Petr Š.

S přístupem paní doktorky jsem spokojena

Určitě doporučuji, paní doktorka není náš první oš. stomatolog. S předešlým jsem byl také spokojen, ale u paní doktorky jsem nalezl takový zajímavý přístup, problém uvede na pravou míru, doporučí řešení, vše v klidu. Nesmím opomenout příjemný přístup celého personálu, usměvavé sestřičky. Chodím s celou rodinou, vždy se moc těšíme.