Ord. praktického lékaře stomatologa
U nádraží 5/95, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Tuto paní doktorku vyloženě nedoporučuji. NEDOPORUČUJI. Než jsem se odstěhoval do Brna, kde mi na klinice udělali opravdu krásné nové zuby s naprosto profesionálním přístupem, navštívil jsem párkrát právě ordinaci Mudr. Uhlířové. A i vzhledem k tomu, že se jedná již o zhruba 6 let zpět, možná i více, nikdy na tak špatné chování a přístup nezapomenu. Opravdu hrůza. Líbit jsem si to samozřejmě nenechal. Nenechte si to líbit ani vy a najděte si kompetentního člověka s pozitivním přístupem, který se o vaše zuby postará. Dnes se tomu zážitku a této osobě doširoka směju. :) Mudr. Irena Uhlířová? - Tak ta tedy určitě NE!

Pani doktorka,se posledni dobou velmi zhorsila.A to nemluvim o dentalni hygienistce vedle v ordinaci!nejaka slecna Misa.Po.hygiene.jsem oddchazela z ordinace s brekem a bolesti.Natekle dasne a rozjety zanet.Opravdu super!po vrtani sedmicky,dost agresivnim zpusobem.Do dnes me zub boli.Takze k pani doktorce uz nikdy.Bohuzel.

k paní dokt,již nikdy v 25 letech mi řekla že na bílou výpln nemám a že se nebude dohadovat s pojištovnou a to jak si mě prohlížela,asi nemá ráda mladé ženy a to nemluvím o vrtání zubu které trvalo 30 min bez umrtvení a pauzy, bylo mi mdlo a to jí i sestra na to upozornila že mi není dobře neuspěla prý když sem mladá tak to musím vydržet o čekací době nemluvě brala lidi, který ani nebyly objednaný ale sem mladá tak to čekání vydržim takže k vám již nikdy nedoporučuji

Ano souhlasím, také si za své zanedbané zuby dost platím. Ale než levné trhání raději dám kačku navíc a zachraňuji co se dá. Já u té paní doktorky mám pocit, že jsem u profesionála, který má jak vybavení, tak kvalifikaci. A proto i zaplatím. Trhat může i kovář a zadarmo!!!!

Šmrncovní paní doktorka, trochu od rány, ale s perfektním vybavením ordinace!!! Profesionálka, která (díky přístrojům, které má k dispozici a které jsou pro většinu zubařů finančně nedostupné) spolehlivě odhalí a vyléčí problém, se kterým si jiní doktoři nevěděli rady.